Τι έκανες χθες το βράδυ;

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ναι! :D Φαντασου να χουμε να περιγραψουμε "μεγαλε πατερα"..κατι τετοιο, δε θυμαμαια κριβως τον τιτλο, και να κανουμε χορευτικα του φλωρινιωτη για το τραγουδι "μεγααααλεεεε, μετα απο σενα το χαοοοος, μετα το χαος παλι εσυ, μεγααααλε!" :pp
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
κουραμπιεδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πήγα και είδα το 7 ημερών!!!!!!!!! μωρό μιας φίλης (και την φίλη φυσικά :P) :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Τελειωσα την φασινα στο δωματιο μου! Μπουχτισα χλωρινη χτες! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Πήγα για μπύρες Εξάρχεια και μετά βόλτα Σύνταγμα-Μοναστηράκι-Πλάκα-Γκάζι. Τι ωραία που είναι η Αθήνα!:DΈφαγα και ένα ανθυγειινό αλλά σούπερ-νόστιμο σουβλάκι από τον Μπαϊρακτάρη
Εξάρχεια rules. Από πέμπτη δημοτικού μόνιμως θαμώνας για διαφόρους λόγους.
Άλλη φορά να τρώς από τον Θανάση όμως.:whistle:

Χθες έβλεπα το Από το Φρόυντ στο διαδίκτυο που έγραψε ο υπολογιστής το μεσημέρι γιατί εγώ ήμουν στο φράγμα του Μαραθώνα και συγχιζόμουν που δεν σε αφήνουν να περπατήσεις γύρω από την Λίμνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Άλλη φορά να τρώς από τον Θανάση όμως.:whistle:

Προτιμώ Μπαϊρακτάρη, είμαι τρελή φαν!:P

Χθες πήγα σε ένα ατμοσφαιρικό ροκ μπαράκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Προτιμώ Μπαϊρακτάρη, είμαι τρελή φαν!:P

Χθες πήγα σε ένα ατμοσφαιρικό ροκ μπαράκι.


ωραία.... και τώρα που είσαι ελλάδα μας λες που και ποιό είναι αυτό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Μαζευτήκαμε όλο το παρεάκι και πήγαμε αρχικά στο Village Park Ρέντη για πατινάζ (αίσχος μην πάτε) και μετά στο Allou Fun Park. Αν εξαιρέσουμε το κρύο, περάσαμε πολύ καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
:DΗ 'Κρύπτη" στα Μελίσσια.
Από google earth ή διεύθυνση σε driveme κατέχεις γιατι με ενδοιαφέρει και μένα. Αν και προτιμώ το προς μέταλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χμ, γύρισα σπίτι στις 9... και μετά απλά σάπισα ίντερνετ!!!
Α, είδα και το τελευταίο Παρα Πέντε...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
πήγα για καφέ και κρέπα στην καλλιθέα
μετά ήγα σινεμά στο μαρούσι:) paris je t'aime
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
βγήκααααα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ειδα ενα πολυ ωραιο επεισοδειο του "θα βρεις το δασκαλο σου" και μιση χαζοεπαναληψη του παρα πεντε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Σπίτι, είχαν καλεσμένους οι γονείς μου, αν κι εγώ την περισσότερη ώρα καθόμουν internet.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Στα πλαίσια ποια του αφού δεν χρειάζεται διαυγής νους στην δουλειά, σκασιλάρα μας ο ύπνος

Πήγα κατά τις 11 στο Παγοδρόμιο στο Village του ρέντη να το τσεκάρω καθώς παλιά ήμουν φαν στο πολύδροσο. Μου φάνηκε πολύ μικρό και πολύ νερό κάτω για καθημερινή. Βέβαια είχε και 12-13 βαθμούς την ώρα εκείνη. Πάντως δεν νομίζω το τιμήσω. Γιατί δεν έχω βατραχοπέδηλα μαζί μου.

Στην συνέχεια είπα να ακολουθήσω τα ίχνη της underwater και να τσεκάρω και το Κρύπτη. Αφού λοιπόν είχα μελετήσει με το μάτι την διαδρομή στην googleιάδα και έχοντας την πεποίθηση ότι έχω ξαναπάει για καφέ εκεί κάπου ξεκινάμε. Λόγω κολήματος στον εγκέφαλο αλλά και αλλαγής ονομάτων δρόμων για ένα στενό γυρίσαμε τα μισά μελλίσια και ρωτήσαμε δύο φορές. Τελικά μια χαρά το είχα βρει με την πρώτη μόνο που απλά δεν το είδαμε γιατί Δευτέρες είναι κλειστό.

Ταριφιά και σπίτι. Και ένα επεισοδιάκη Top Gear. Το αγγλικό χιούμορ του είναι κορυφή και σίγουρα είναι η καλύτερη εκμπομπή αυτοκινήτου που έχω δει μέχρι σήμερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Στην συνέχεια είπα να ακολουθήσω τα ίχνη της underwater και να τσεκάρω και το Κρύπτη. Αφού λοιπόν είχα μελετήσει με το μάτι την διαδρομή στην googleιάδα και έχοντας την πεποίθηση ότι έχω ξαναπάει για καφέ εκεί κάπου ξεκινάμε. Λόγω κολήματος στον εγκέφαλο αλλά και αλλαγής ονομάτων δρόμων για ένα στενό γυρίσαμε τα μισά μελλίσια και ρωτήσαμε δύο φορές. Τελικά μια χαρά το είχα βρει με την πρώτη μόνο που απλά δεν το είδαμε γιατί Δευτέρες είναι κλειστό.

Βλακεία καημενούλη.:PNext time!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πήγα σε μία φίλη για φαΐ, στο μελλοντικό μου σπίτι!!
Και γνώρισα τους μελλοντικούς συγκατοίκους...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Βλακεία καημενούλη.:PNext time!
Δεν τρέχει μία. Άλλωστε δεν ήταν σίγουρο ότι θα κάτσουμε. Κολήσαμε λίγο στο Ρέντι γιατί χαζεύαμε την γύρω ομορφιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Χωρισα. Μαλλον. Δεν ξερω. Χωρισα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top