Τι έκανες χθες το βράδυ;

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Είχα οδοντιάτρο για καθαρισμό :(
Άουυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Άραξα στον καναπέ, μίλησα με τους καλεσμένους των γονιών μου, συναντήθηκα με τον κύριο που με τράκαρε κι αλλάξαμε κάτι στη φιλική δήλωση... Κι επειδή μετά είχε πάει 23.30 κι ακόμα να βρω τι να βάλω, έμεινα μέσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
τιποτα, σπίτι έκατσα.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Σινεμά και αφού γύρισα και δεν είχα τι να κάνω μίλαγα με άσχετους στο Skype.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Μοναστηράκι - Αθηνάς - Ομόνοια - Πανεπιστημίου - Σύνταγμα! Μετά με πρόδωσαν τα πνευμόνια μου:) , οπότε συνέχισα με ταξί.
Οι δρόμοι αυτοί είναι κυρηλέ. Και εγώ γουστάρω περπάτημα αλλά αν μπείς στα ενδώτερα σου κάνει κάπως να ξέρεις. Πάντως η διαδρομή αυτή είναι πολύ μικρή και καλή φάση

Ένας παλιός φίλος Ολυππιακό Στάδιο - Ν.Κόσμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Πήγα στο Μιλάνο για ψώνια, μετά στο Παρίσι και μετά στη Ρώμη για πίτσα.
Αγόρασα ένα σπίτι στο Λονδίνο και μετά,μαζί με την πριγκήπισσα Καρολίνα γύρισα σπίτι με το ελικόπτερο που μου χάρισε και μετά....ξύπνησα :P :P


Επιστροφή στην πραγματικότητα τώρα...
Χθες βγήκα λίγο έξω για μια βολτίτσα και μετά γύρισα και είδα την 6η αίσθηση και την 10η εντολή!!


:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
ότι εδώ και 2 μέρες.
Κώδικα μέχρι τις 12. Άντε την μια μέρα έβλεπα ταυτόχρονα και survivor.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.


Xθες, δηλαδή τις 8.11.2006 ξημερώνοντας 9.11.2006,
πέρασα μια από τις ωραιότερες βραδυές της ζωής μου...

Δεν έχει σημασία, τι ακριβώς έκανα, αλλά ότι έκανα,
ήταν αξέχαστο... :)

Αντίθετα σήμερα δηλαδή στις 9.11.2006 ξημερώνοντας 10.11.2006,
αν και το πρόγραμμά μου, ήταν εντελώς διαφορετικό...,
είχα μια πολύ κουραστική νύχτα..., με συζητήσεις επί συζητήσεων...,
που δυστυχώς δεν μπόρεσα να αποφύγω, επειδή έπρεπε κάποια στιγμή
να γίνουν, αν και δεν ήταν καθόλου ευχάριστες...

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.


:hmm:



.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πέταξα για εδώ-στα-ξένα, προσγειώθηκα, έπεσα στην αγκαλιά του ιχλίμπεντιχ, βούτηξα τη μουσούδα μου στα κόκκινα τριαντάφυλλα που μου έφερε...
Και μετά πήγαμε να φάμε ταϊλανδικό!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Είδα τηλεόραση διάβασα μετά λιγακι ενα βιβλίο και μετα ...υπνος!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
πηγα θεατρο στο'' σ'αγαπω , σε λατρευω, χωριζουμε''
στο τελος βαρεθηκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Σχέδια για νέα ζωή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Κλαμπιάστηκα και ξεπατώθηκα στον χορό!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Βγήκα έξω για πίτσα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Πήγα στην ξαρέρφη μου που γιόρταζε και μετά ήρθα σπίτι και έφαγα πίτσα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
είδα το "εις το όνομα του πατρός" σε dvd και μια ακόμα χαζοσειρά αμερικάνικη (επίσης σε dvd)... κατά τα άλλα...ξεράθηκα στον ύπνο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Έγραψα ένα email στην καθηγήτριά μου και μετά είδαμε με τον ιχλίμπεντιχ το Lucky Number Slevin σε dvd!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Χθες η μέρα είχε γήπεδο από νωρίς... μετά πήγαμε με ένα φίλο και είδαμε μια φίλη που είχαμε πάρα πολύ καιρό να δούμε και μετά ποτάκι στο κεφαλάρι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top