Ταιριαστά ζευγάρια (An e-steki matchmaking test)

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,376 μηνύματα.
Καλή κοπέλα είναι, αλλά όχι δεν μου αρέσουν οι αναλύσεις, συγγνώμη.

Εγω ειμαι πιο to the point. Θέλω, θέλεις, τελεία.

Αμα ειναι να το φλυαρίσουμε λες και συμφωνουμε το Πρωτόκολλο του Λονδίνου, χάνει τη δυναμική του το πράγμα.
Δε σου αρέσουν ε ; Καλά που μου το 'πες !!!

Πάντως σκέψου το ξανά. Έχουν και τη χάρη τους οι αναλύσεις :

- Βαλ με αγαπάς ;
- Ναι.
- Πόσο ;
- ....
- Δε θες να το συζητήσουμε ;
- ....
- Τώρα αυτό που κάνεις είναι σωστό ;;;
- ....
- Τουλάχιστον πες μου, αν μέχρι τον ουρανό ή μέχρι τ' αστέρια !!!
- ..................



Υ.Γ. : @Luludaki μου αστειεύομαι...<3
 
Τελευταία επεξεργασία:

Wonderkid

Διακεκριμένο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,637 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,785 μηνύματα.
Δε σου αρέσουν ε ; Καλά που μου το 'πες !!!

Γενικά μου αρέσουν οι πιο ήσυχες, τα σιγανά ποταμάκια, ότι δεν κάνει θόρυβο. Μπορεί να κοιτάξω και το φωναχτό αλλά θα κουραστώ πολύ γρήγορα ψυχικά, δεν αντέχω πολύ.

Θέλω κάτι πολύ ήρεμο, να μην με ταράζει. Όταν ταράζομαι βγάζω Σκοτεινούλα.

Άσχετα με το λελούδι, αυτα τα τελευταία, απλά ήθελα να τα πω.
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,586 μηνύματα.
Ααα λυπάμαι, προστατεύω τις πηγές μου.
Σου αρέσει να γκρεμίζεις σπίτια βλέπω, ο ultra εχει ήδη το άλλο του μισό απ' όσο.μας έχει πει:laugh:

Σου έχω όμως καλύτερο

@Poirot με @Micro

Ανάσταση ούτε η Πηνελόπη να ήσουν με τους μνηστήρες να την περιμένουν
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 3,952 μηνύματα.
Σου αρέσει να γκρεμίζεις σπίτια βλέπω, ο ultra εχει ήδη το άλλο του μισό απ' όσο.μας έχει πει:laugh:

Σου έχω όμως καλύτερο

@Poirot με @Micro

Ανάσταση ούτε η Πηνελόπη να ήσουν με τους μνηστήρες να την περιμένουν
να μην σε αφησουμε και εσενα παραπονεμενη

@Grand Duchess με @rafaela11
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,586 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,748 μηνύματα.
Σου αρέσει να γκρεμίζεις σπίτια βλέπω, ο ultra εχει ήδη το άλλο του μισό απ' όσο.μας έχει πει:laugh:

Σου έχω όμως καλύτερο

@Poirot με @Micro

Ανάσταση ούτε η Πηνελόπη να ήσουν με τους μνηστήρες να την περιμένουν
Τι να πρωτοδιαλέξω από ολες αυτές τις επιλογές δεν ξέρω!
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11,317 μηνύματα.

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,586 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,734 μηνύματα.
Σου αρέσει να γκρεμίζεις σπίτια βλέπω, ο ultra εχει ήδη το άλλο του μισό απ' όσο.μας έχει πει:laugh:
Για τα μάτια του Μικρο στα κομμάτια το σπίτι, ας γκρεμιστεί! :lol:

Τον εκτιμώ πολύ κι ας είναι πονηρουλης! Το ίδιο και τον @Poirot. Αυτός όμως δεν είναι πονηρουλης, είναι πιο γλυκουλένιος. :)
 

Grand Duchess

Περιβόητο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,586 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 3,952 μηνύματα.
Για τα μάτια του Μικρο στα κομμάτια το σπίτι, ας γκρεμιστεί! :lol:
οχι και να γκρεμιστει , τι να σε κανω αστεγο ; Ασε ησυχη την προικα μου :pfff:
Το ίδιο και τον @Poirot. Αυτός όμως δεν είναι πονηρουλης, είναι πιο γλυκουλένιος. :)
Φαινεται απο τις επιτυχιες του στο παλερμο :popeanim:
 

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 734 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,734 μηνύματα.

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 734 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,734 μηνύματα.

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,869 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top