Σχηματίστε κυβέρνηση...

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Στο υπουργείο αστρολογιας την Ν...άιδα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Στο υπουργείο αστρολογάς την Ν...άιδα :D

Φοβασαι για καποιο λογο να το γραψεις ολοκληρο μηπως?!!!!!!!!!:ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
:oops: εδω είσαι Νεράιδα?? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
:oops: εδω είσαι Νεράιδα?? :whistle:

Και να μην ημουν, θαρεις πως δε θα το εβλεπα καποια στιγμη?!:eek::eek: τς τς τς τς:whistle:
Για μενα μιλαμε καλο μου!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Δε το έβαλα στα κρυφά. Απλά έβαλα τα αποσιωπητικά επειδή είναι πασίγνωστο ποιός ασχολείται με αστρολογία στο φόρουμ. :worship:
Εμένα για ποιό υπουργείο με βλέπεις? :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δε το έβαλα στα κρυφά. Απλά έβαλα τα αποσιωπητικά επειδή είναι πασίγνωστο ποιός ασχολείται με αστρολογία στο φόρουμ. :worship:
Εμένα για ποιό υπουργείο με βλέπεις? :loltooth:

Ιιιιιιιι!!!!!!:eek:
Αν δε μου δοθει το χρισμα της Πρωθυπουργινας δεν μπορω να αποφανθω....:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Αν δε μου δοθει το χρισμα της Πρωθυπουργινας δεν μπορω να αποφανθω....:smoke:

Ψήφος στη Νεράιδα από μένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Νεραίδα, έχεις την πρωθυπουργική θέση! :D
Όσοι έχετε αντιρρήσεις μιλήστε τώρα ή σιωπάστε για πάντα.... για 4 χρόνια εννοώ! :xtipao:

Η Ρηνούλα μας δυστυχώς είναι μικρή για να πάρει κάποια θέση. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Circadian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 325 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχαχαχ τώρα το είδα αυτό.

χμμμμ
η δική μου κυβέρνηση:

Υπουργείο Υγείας: Lorien και πειρατής
Δημοσίας Τάξης : Neraida
Παιδείας : Vickey
Πολιτισμού: Circadian και Isi
Οικονομικών : teo
Άμυνας: Kουε
Δικαιοσύνης: kajira
Eξωτερικών : Γίδι
κυβερνητικός εκπρόσωπος: Γιώργος


Επικεφαλής ΣΔΟΕ και τα συναφή: Χάος, Εδάδ

Υπέυθυνος συμμόρφωσης των υπουργών: Ρεμπ :hehe:

Prime προσπαθείς πάλι να με βγάλεις κουλτουριάρη?
Σε βάζω κι εγώ σ'ένα Οργουελικό υπουργείο για να μάθεις. Prime για επικεφαλής του Ministry of Truth. Έχει μια θέση και στο Ministry of Love, αλλά δε στη δίνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Η Ρηνούλα μας δυστυχώς είναι μικρή για να πάρει κάποια θέση. :(

Είμαι στην ES.N.Ε. (E-Stekiτική Νεολαία Ελλάδας)!
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Nini...ορμα του!!!!! Που νομιζει πως μεγαλωσε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Nini...ορμα του!!!!! Που νομιζει πως μεγαλωσε!:P
Ας τολμήσει να ορμήξει! :devil:




Κυβερνητική παράταξη, ε; Άντε και στα πανεπιστήμια! :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Prime προσπαθείς πάλι να με βγάλεις κουλτουριάρη?
Σε βάζω κι εγώ σ'ένα Οργουελικό υπουργείο για να μάθεις. Prime για επικεφαλής του Ministry of Truth. Έχει μια θέση και στο Ministry of Love, αλλά δε στη δίνω :P


ερε γλέντια...όλο και κάπου θα σε πετύχω εσένα.. δε θα σε πετύχω? :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Υπέυθυνος συμμόρφωσης των υπουργών


Μμμφφφ... :mad:

Θα αποστάσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μάλλων δεν προσέξατε τα προσόντα μου και δεν μου δώσατε υπουργειο:hmm:

Να σας τα παραθέσω ΄μπάς και γίνει κάτι..

1) ιδικέυομαι στο ψέμα
2)είμαι απο τους αριστους κλέφτες
3) προσέχω πάντα να μην κλείνω δουλειές απο τηλέφωνα
4)τρώω τα λευτά μου με την οικογένεια άρα είναι για καλό σκοπό
5)Εχω γκόμενο αλλα πάντα φροντίζω να μην μάθει κανείς τίποτα και πάντα σε δικούς μου χώρους για να μην με πιάσει ο Μάκης
6)δείνω δημόσια έργα σε πλούσιους για να μου δ΄ωσουν καλύτερη μύζα
7)Υπονομέυω τους συναδέλφους μου
8 )είμαι άψωγος ρουφιάνος
9)Το μέσων περνάει απο το κρεββάτι μου
10)Ειμαι κολητάρι του λαζόπουλου αρα δεν πρόκειτε να με κράξει
11)πηδάω απο μπαλκόνια στα δύσκολα


Οπως θα προσέξατε είμαι άψωγη για υπουργείο, γιατί καλέ δεν με θέλετε; μπορώ να σας προωθήσω ανάλογα, τόσοι και τόσοι γιατί πέρνουν και όχι εγώ;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Δώστε τώρα στη Μάνια υπουργείο ....αλλιώς θα σας ρίξω μολότωφ!!!!!!

Εγώ έχω να προτείνω τα εξής:

Πρωθυπουργός: ΚουΕ διότι έχει την ψυχραιμία και τη λογική να συντονίζει και να ελέγχει τους λοιπούς.
Υπουργείο Υγείας: τον πειρατή, γιατί είναι γιατρός (νομίζω :P)
Υπουργείο Παιδείας: Μισέλ, γιατί στην ανάγκη θα τραβήξει και κανά δυο μαστιγιές.:mastigio
Υπουργείο Πολιτισμού: Νωεύς, δεν χρειάζεται να εξηγήσω το λόγο φαντάζομαι , με ύφυπουργό το Γίδι
Υπουργείο Άμυνας: Idryl, διότι είναι πολεμοχαρής
Υπουργείο Απασχόλησης: Μπιλ γιατί μοιράζει αρμοδιότητες, άλλος είναι συνάδελφος, άλλος μπισκοτοκατασκευαστής, κλπ.:D
Υπουργείο Ανάπτυξης: ρεμπεσκές, δεν χρειάζεται να αναπτύξω τους λόγους!
Υπουργείο Οικονομίας: Αυτό επειδή είναι και το πιο σημαντικό υπουργείο θα το δώσω "τελείως αξιοκρατικά" στο φίλο μου τον Βάλντερ, διότι αφ' ενός μεν έχει τα τυπικά προσόντα (σπουδάζει οικονομικά), αφ' ετέρου έχει και τα ουσιαστικά προσόντα (δηλαδή είναι φίλος μου, άρα έμπιστο άτομο άρα και τις ρεμούλες θα κάνουμε μαζί και θα είμαι σίγουρη ότι δεν θα το μάθει κανείς) :devil::devil: .......... :D
Υπουργείο Εξωτερικών: Φοιμπς, επίσης λόγω συμπάθειας! (είμαι αξιοκρατική πάντως):D
Υπουργείο Εσωτερικών: Μάνια, για να έχει και αυτή ένα υπουργείο και να μην γκρινιάζει
Υπουργείο Τουρισμού: Μπόρατ, για να γνωρίσει τουρίστριες :P
Υπουργείο Μεταφορών: Μέταλ, διότι θέλω να δω να σπάει το κεφάλι του με το πως θα κανονίσει τις συνδέσεις των μέσων μαζικής μεταφοράς έτσι, ώστε να καταναλώνουμε το λιγότερο δυνατό χρόνο στα πέρα δώθε.:devil: ....... :D


Αυτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Σαν άλλος Σπηλιωτόπουλος θα επιτελέσω αξιόλογο έργο. Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Μη το συζητάς ..... είσαι ο πιο κατάλληλος!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πρωθυπουργός: ΚουΕ διότι έχει την ψυχραιμία και τη λογική να συντονίζει και να ελέγχει τους λοιπούς.
Ωραία θα έχω βίσμα.:P
Υπουργείο Παιδείας: Μισέλ, γιατί στην ανάγκη θα τραβήξει και κανά δυο μαστιγιές.:mastigio

:mastigio:mastigio Όπου δεν πίπτει λόγος , πίπτει μαστίγιο :mastigio:mastigio:P
Υπουργείο Απασχόλησης: Μπιλ γιατί μοιράζει αρμοδιότητες, άλλος είναι συνάδελφος, άλλος μπισκοτοκατασκευαστής, κλπ.:D
29 κατασευαστές μπισκοτακίων συνιστούν Μπιλλ.Αυτοί ξέρουν.:P
Υπουργείο Εξωτερικών: Φοιμπς, επίσης λόγω συμπάθειας! (είμαι αξιοκρατική πάντως):D
Χο.Δε μιλάω.:P
Υπουργείο Τουρισμού: Μπόρατ, για να γνωρίσει τουρίστριες :P
Αυτά!
Έτσι!:D θα έχουμε και βιντεάκι με το Μπόρατ να λέει Live your Myth in Greece.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολυ cibyllian μου για την θέση! Μου αξίζει!!! Ναι ναι είμαι ψωνάρα! :P:P:P


Χο.Δε μιλάω.:P


Χο. Γιατί τι έχεις να πεις... Μπισκοτάκια; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top