Σχηματίστε κυβέρνηση...

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Πρωθυπουργό θα κάνουμε τον Κρόνο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Πρωθυπουργό θα κάνουμε τον Κρόνο :D

Οχι, θα είναι καλύτερος ως υπουργός Νεας Γενιάς.....:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Βλεπω ολοι με εχετε σε μεγαλη εκτημιση εκτος απο το Αδεποτο....! Καλα σας ρε!....

Αν με θελετε για πρωθυπουργο δεχομαι, αλλιως καπαρωνω την θεση του Υπουργου Εθνικης Αμυνης και δεν ακουω λεξη μοναχε.... Και να τα ξεχασετε περι καταργισης της υποχρεωτικης στρατευσεις...! Σπαρτιατες... θα υπιρετιτε μεχρι τα 55!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Βλεπω ολοι με εχετε σε μεγαλη εκτημιση εκτος απο το Αδεποτο....! Καλα σας ρε!....

Αν με θελετε για πρωθυπουργο δεχομαι, αλλιως καπαρωνω την θεση του Υπουργου Εθνικης Αμυνης και δεν ακουω λεξη μοναχε.... Και να τα ξεχασετε περι καταργισης της υποχρεωτικης στρατευσεις...! Σπαρτιατες... θα υπιρετιτε μεχρι τα 55!

Ουγκ....!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Βλεπω ολοι με εχετε σε μεγαλη εκτημιση εκτος απο το Αδεποτο....! Καλα σας ρε!....

Αν με θελετε για πρωθυπουργο δεχομαι, αλλιως καπαρωνω την θεση του Υπουργου Εθνικης Αμυνης και δεν ακουω λεξη μοναχε.... Και να τα ξεχασετε περι καταργισης της υποχρεωτικης στρατευσεις...! Σπαρτιατες... θα υπιρετιτε μεχρι τα 55!

Άντε παρέα με τον Καρατζαφέρη 'συ :P

Εγώ ψηφίζω Μοναχό για το συγκεκριμένο Υπουργείο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
[Βέγγος Mode On]Πελάαααατες μουυυυυ!!![Βέγγος Mode Off]

εεε....ψηφοφόροι μου ήθελα να πω! :redface: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
καλε τι ωραιο θεμα!!!

εχμ, και σαν καλη υπουργινα περιβαλλοντος, εξωτερικων, τουρισμου αλλα και κυβερνητικη (νομιζω αυτα πηρα μεχρι τωρα-ευτυχως ειναι 4 γιατι δε θα μου καθοταν καλα να πω οτι πηρα τα τρια μου:P)...εμ...σας ευχαριστω ΟΛΟΥΣΣΣΣΣ!

επιτρεψτε μου να βρω ελαφρως οφτοπικ λεγοντας οτι θελω να κερασω καφεδακι ΟΛΑ τα στεκοπαιδα...και αυτα που μου δινουν τα υπουργεια τους και οοολα τα αλλα!!

θα δειτε αντιστοιχο θρεντ προσεχως!

απαντησουλα επι του θεματος, σε λιγακι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Πρωθυπουργινά: η Isiliel (μήπως θα ήταν καλύτερη μία Ντόρα ή μία Φώφη;)
ΥΠ.ΕΞ.: το adespoto (για να λέει κάθε τόσο: "μολών λαβέ!"
ΥΠ. ΕΣ.: η roumana ( δεν ξέρω γιατί, αλλά διαισθάνομαι, ότι θα τα καταφέρει καλύτερα από όλους τους πρωην, στις επόμενες ...θεομηνίες)
Για τα υπόλοιπα Υπουργεία, θα κάνω μία βουτιά στο "χάος" και θα επανέλθω με ανάλογες προτάσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Χα χα χα ειδικά εγώ για το υπουργείο εξωτερικών θα είμαι... χάρμα οφθαλμών!!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Εγώ ψηφίζω Μοναχό για το συγκεκριμένο Υπουργείο

Χαχαχα... Άρχισαν οι εσωκομματικές αντιπαραθέσεις :P

Κρόνε σε ξέχασα πριν κ έχεις δίκιο. Αλλά το Υπουργείο μου δεν στο δίνω. Μιλάμε για όνειρο ζωής λέμε.... :upside: Μπορείς να γίνεις ο Πρόεδρος της ΝΕΟΣΤΕΚ (ΝΕΟλαίας ΣΤΕΚιού) :D :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εργασίας και τουρισμού μέχρι στιγμή είναι τα στοιχεία μου...


Υπουργείο Παιδείας: Κουέ
Υπουργείο Υγείας: Πειρατής
Υπουργείο Εθνικής Άμυνας: bone και μόνο αυτός
Υπουργείο Πολιτισμού: Κακερλακ
Υπουργείο Περιβάλλοντος: Εμένα φυσικά
Υπουργείο Τηλεπικοινωνιών: Βικη θέσ.
Υπουργείο Αθλητισμού: Founes
Υπουργείο Οικονομικών: Διαβολίνα
Υπουργείο Χωροταξίας κ Δημ. έργων: Παλαντιν
Υπουργείο Αιγαίου: Κρόνος
Υπουργείο Εξωτερικών: Γίδι
Υπουργείο Δημ. Τάξης: Γιώργος
Υπουργείο Τουρισμού: τζιοβάνα
Εκπρόσωπος Τύπου: Μισέλ

Προθυπουργός κρατηθήτε τώρα .....
Δεν ξέρω θέλει μελέτη:P

Πλάκα κάνω Μοναχος και δίπλα του ισιστελ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μοιραστείτε τα υπουργεία σας...εγώ θα παίξω τη Πρώτη Κυρία, πάντως:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Υπουργείο Οικονομικών: Διαβολίνα

Αμα ειναι για φραγκα, εγω ειμαι μεσα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Προθυπουργός κρατηθήτε τώρα .....
Δεν ξέρω θέλει μελέτη:P

Πλάκα κάνω Μοναχος και δίπλα του ισιστελ

Sorry doo... Ο λαός (=mania :P) αποφάσισε. Πρώτοι πολίτες της χώρας εγώ και η Isi. Πρώτος Κύριος και Πρώτη Κυρία.. χουχου! :clapup: ποιος στη χάρη μου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Εδώ και τώρα:
Πρωθυπουργίνα η Isiliel : εμφανώς προτιμότερη από κάθε Ντόρα ή οποιαδήποτε Φώφη, Βάσω κλπ.-
ΥΠΕΞ το adespoto: με τη "στεκο-εντολή" να λέει πάντα, "Μολών λαβέ!".-
ΥΠΕΣ η roumana: κάτι μου λέει, πως θα τα καταφέρει καλύτερα από όλους τους πρώην, κατά τις επόμενες ...θεομηνίες.-
ΥΠΟΙΚ. η Giovanna: υποψιάζομαι, ότι της πάει ο ρόλος της "Τσαρίνας".-
ΥΠΑΝ ο Creat Chaos: ως ειδήμονα σε θέματα "νανοτεχνολογίας".-
ΥΠΕΘΑ το Nanaki: ως "Δαυΐδ", απέναντι σε οποιονδήποτε "Γολιάθ" της Παγκοσμιοποίησης
ΥΠΕΧΩΔΕ τo Γίδι: μπας και φυτρώσουνε τουλάχιστον γρήγορα τα πουρνάρια, στις "καμμένες περιοχές" της...Ευρώπης
ΥΠ Παιδείας: ας παραμείνει η... Μαριέτα!!!
ΥΠ.ΤΟΥΡ. ΑΝ., ο deadhead-pirate: δεν ξέρω ακριβώς, γιατί...
ΥΠ.ΔΤ : κάποιο απ' 'ολα τα υπόλοιπα παιδιά του "steki", που αναλογεί στον αντίποδα του Πολύδωρα( εκτός φυσικά, από εμένα!).-
Για τα υπόλοιπα Υπουργεία, αφήνω το σχετικό "δικαίωμα", να διαλέξει η Πρωθυπουργίνα μας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Εγώ πάντως διαφωνώ κάθετα με τον καθένα που προσπάθησε να αντικαταστήσει τη θέση του Β. Πολύδωρα στο Υπουργείου Δημόσιας Τάξης. Βρε δε θα σας λείψει το έξυπνο τσακίρικο του βλέμμα όταν λέει "Το σύστημα μας δεν υπολειτουργεί" ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Εγώ πάντως διαφωνώ κάθετα με τον καθένα που προσπάθησε να αντικαταστήσει τη θέση του Β. Πολύδωρα στο Υπουργείου Δημόσιας Τάξης. Βρε δε θα σας λείψει το έξυπνο τσακίρικο του βλέμμα όταν λέει "Το σύστημα μας δεν υπολειτουργεί" ;
Eντάξει ρε Σούσπι, κανείς από μας δεν τολμάει να συγκριθεί με αυτό το ιερό τέρας της πολιτικής, τέτοιες ιστορικές προσωπικότητες είναι αναντικατάστατες, αλλά να μην πάρουμε κι εμείς οι φτωχοί πλην τίμιοι θαυμαστές του, ένα κατιτίς από τη δόξα του;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Εγώ πάντως διαφωνώ κάθετα με τον καθένα που προσπάθησε να αντικαταστήσει τη θέση του Β. Πολύδωρα στο Υπουργείου Δημόσιας Τάξης. Βρε δε θα σας λείψει το έξυπνο τσακίρικο του βλέμμα όταν λέει "Το σύστημα μας δεν υπολειτουργεί" ;
Είναι αλήθεια, πως θα μου λείψει, αλλά δυστυχώς δεν είναι "στεκάτος"!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αμα ειναι για φραγκα, εγω ειμαι μεσα. :P

Δεν κατάλαβες να τα διαχειρηστείς σου είπα όχι να τα ξοδέψεις:mad::P

Sorry doo... Ο λαός (=mania :P) αποφάσισε. Πρώτοι πολίτες της χώρας εγώ και η Isi. Πρώτος Κύριος και Πρώτη Κυρία.. χουχου! :clapup: ποιος στη χάρη μου! :P

Σωστός;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top