Σχετικά με τα Χριστούγεννα

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
ημουν που ημουν λιγο down το ποστ σου μαριε με εκανε ακομη περισσοτερο...
:/:

Με τετοιο κοριτσι πλαι σου και "down";;;:confused:
Ανεπιτρεπτο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
:D το κοριτσακι μου κανει τα παντα να μην ειμαι down και οντως δεν ειμαι απλως τωρα κοιμηθηκε και ειμαι μοναχουλης :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Μario:
Τι πιο ωραιο, απο ολο αυτον τον στολισμο, κοσμος να εχει ξεχυθει στους δρομους,παιδακια να τραβανε τους μπαμπαδες (γιατι ξερουν τα ατιμα οτι οι μπαμπαδες δυσκολα λενε "οχι"), για να τους παρουν το παιχνιδι απο την βιτρινα και αλλα κουμπωμενα με τα μπουφανακια μεχρι τον λαιμο και μονο μια κοκκινη φατσουλα απο το κρυο να φενεται...:D
Νεα ζευγαρακια να περπατανε χερι-χερι ή αγκαλιασμενοι και να αφηνουν να μπει μεσα τους ολη η διαχυτη αγαπη που υπαρχει αυτη την περιοδο στην ατμοσφαιρα...:kissing:
Τα πιο ηλικιμενα ζευγαρακια να περπατανε αργα στον δρομο για να βρουν κατι για τα εγγονακια, και να αναπολουν τα νιατα τους βλεποντας τα νιατα να κανουν "βαβουρα" στους δρομους.
τι πιο ωραιο απο το να σε αγκαλιαζει το παιδακι σου και να σουδινει ενα φιλι το οποιο σε κανει να αισθανεσαι βασιλιας!;)
Τι πιο ωραιο απο το να παιρνεις το ατομο που αγαπας και να περπατας μαζι του βλεποντας ολα αυτα τα στολιδια, που το βραδυ ειδικα φανταζουν σαν αστερια που ενιωθαν μοναξια εκει ψηλα και αποφασισαν να κατεβουν κι αυτα κατω και να γιορτασουν μαζι μας.
Να καθεσαι με το κοριτσι ή το αγορι σου αγκαλια σε ενα παγκακι και να προσπαθεις να την ζεστανεις κρατωντας την οσο πιο σφιχτα μπορεις...
Να ειστε μαζι για ενα καφε και ενω να ειναι γεματο το μαγαζι απο κοσμο, εσυ να νιωθεις οτι ειστε μονοι σας και οτι εχεις κοντα σου το πιο ομορφο ξεχωριστο δωρο που θα μπορουσε ποτε να ζητησεις...
Αλλα και για οσους ειναι χωρις το αλλο μισο, τι πιο ωραιο απο το να βγαινεις εξω με τους φιλους και τις φιλες και να κανεις αστεια,να γελας,να βιαζεσαι να πας στο μαγαζι που ειχες δει οτι ειχε το μπουφαν που ηθελες, μην το χασεις!
Τι πιο ωραιο απο το να δεχεσαι ευχες και μια ζεστη αγκαλια απο ολους αυτους που εχουν χαραξει με τον δικο τους ξεχωριστο τροπο το ονομα τους στην καρδια σου...
Τι πιο ομορφο, απο τα παιδακια που πανε να πουνε τα καλαντα και οργανονται οι παρεες για το πια γειτονια θα αναλαβει η καθε παρεα...
Τι πιο γλυκο απο τα μελομακαρονα και τους κουραμπιεδες της μαμας ή της γιαγιας;

Ζωγράφησες κυριολεκτικά :) :worship:
Αλλα και αυτες τι μερες μην ξεχναμε οτι καποιοι συναθρωποι μας ισως να μην ειναι τοσο τυχεροι οσο εμεις...:(
Μπορουμε να βοηθησουμε!;)
Αυτό καλά θα ήταν να το θυμόμαστε όλο τον υπόλοιπο χρόνο και ας το ξεχνούσαμε για 15 μέρες ..Αλλά δυστυχώς το αντίθετο συμβαίνει :(
Και να μη ξαναδώ κ****οάμαξο παρκαρισμένο σε θέσεις που προορίζονται για άτομα με ειδικές ανάγκες .Δε θες να βοηθήσεις ρε μάγκα ,μην το κάνεις!Δε σε υποχρέωσε κανείς!Μην επιβαρύνεις όμως κι άλλο την ήδη επιβαρυμένη ζωή τους :mad: :mad: :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

High_Voltage

Νεοφερμένος

Η High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Περσυ δεν καταλαβα χριστουγεννα γιατι δουλευα σαν το μαυρο απο το πρωι μεχρι το βραδυ.... Μ'αρεσουν γενικα τα χριστουγεννα...

Αυτο που θα θελα ομως ρε γαμωτο φετος τα χριστούγεννα θα ηταν να περπατουσα σιωπηλη στην πολη, με τον "δασκαλο" μου διπλα (τον τωρινο ερωτα μου εννοω:boxing:) και μετα να καθομασταν σε ενα καφε να κοιτουσαμε ο ενας τον άλλο στα ματια πινοντας το ροφημα μας και να μη λέγαμε τιποτα... Απλά να νίωθαμε τη γάληνη της στιγμής...

... και μετά ξύπνησα... :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από High_Voltage:
Αυτο που θα θελα ομως ρε γαμωτο φετος τα χριστούγεννα θα ηταν να περπατουσα σιωπηλη στην πολη, με τον "δασκαλο" μου διπλα (τον τωρινο ερωτα μου εννοω:boxing:) και μετα να καθομασταν σε ενα καφε να κοιτουσαμε ο ενας τον άλλο στα ματια πινοντας το ροφημα μας και να μη λέγαμε τιποτα... Απλά να νίωθαμε τη γάληνη της στιγμής...

... και μετά ξύπνησα... :ermm:
Γιατι το θεωρεις απιθανο;:worry::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από plain:
Αυτό καλά θα ήταν να το θυμόμαστε όλο τον υπόλοιπο χρόνο και ας το ξεχνούσαμε για 15 μέρες ..Αλλά δυστυχώς το αντίθετο συμβαίνει :(
Και να μη ξαναδώ κ****οάμαξο παρκαρισμένο σε θέσεις που προορίζονται για άτομα με ειδικές ανάγκες .Δε θες να βοηθήσεις ρε μάγκα ,μην το κάνεις!Δε σε υποχρέωσε κανείς!Μην επιβαρύνεις όμως κι άλλο την ήδη επιβαρυμένη ζωή τους :mad: :mad: :mad:
Ετσι ειναι το σωστο plain μου...:( :)
Εχεις απολυτο δικιο...αλλα μιας και δυστυχως πολλοι δεν κανουμε τιποτα ολλο τον χρονο εστω ας κανουμε κατι αυτες τις μερες...;)
Οσο για αυτους του πραγματικα αληταραδες που παρκαρουν δε θεσεις που προοριζονται για ατομα με ειδικες αναγκες...τι να πω;;;:mad:
Ειναι τουλαχιστον απαραδεκτοι!
Υπαρχουν και κατι αυτοκολλητα που γραφουν
"Φιλε οδηγε,πηρες την θεση μου...Μηπως θες και την αναπηρια μου;"
Το ξερω οτι πολλα ζωα δεν ευαισθητοποιουνται, αλλα μαλλον θα πρεπει να τους το χαραξουν στο αμαξι την επομενη φορα...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΑΧ ΑΧ ΑΧ!!!!
Τα Χριστούγεννα είναι η αγαπημένη μου γιορτή στο χρόνο :)
Καλύτερα και από την Πρωτοχρονιά κι απ το Πάσχα κι απ όλα!!!
Δεν ξέρω γιατί, από παιδί έτσι ήταν...
ίσως γιατί λίιιιιγο μετά τα Χριστούγεννα είναι και τα γενέθλια μου :redface: (να έχετε το νου σας εκείνες τις μέρες θα το δείτε :redface: )
Πάντως δεν μου αρέσει να φεύγω απ το σπίτι....
Μου αρέσει πάρα πολύ έτσι όπως είναι στολισμένο (απ τις αρχές του μήνα :P ) να βάζω Χριστουγενιάτικα τραγούδια, να ανάβω το τζάκι, να ψήνω κουλουράκια και να μυρίζει όλο το σπίτι :redface:


όπως καταλάβατε... απλά τα λατρεύω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Εγώ θα φτιάξω κουραμπιέδες για δεύτερη φορά φέτος :clapup: πρώτη στο καινούριο σπίτι:clapup:

*να θυμηθώ να καβατζώσω ταψιά από τη mammy:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
Εγώ θα φτιάξω κουραμπιέδες για δεύτερη φορά φέτος :clapup: πρώτη στο καινούριο σπίτι:clapup:

*να θυμηθώ να καβατζώσω ταψιά από τη mammy:P


οκ τώρα ζήλεψα!
θέλω και γω να κάνω κουραμπιέδες :|


θα μου πεις πως τους κάνουν? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
θα τη γράψω εδώ τη συνταγή :clapup:

(θα με βαρέσει ο Μάριος, αλλά θα του στείλω κι εκείνου:P:P)

ελπίζω να σου αρέσουν οι κουραμπιέδες με λίγο μεγαλούτσικα κομματάκια καβουρδισμένου αμυγδάλου για να κάνεις κρατς κρατς με πάθος....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
θα τη γράψω εδώ τη συνταγή :clapup:

(θα με βαρέσει ο Μάριος, αλλά θα του στείλω κι εκείνου:P:P)

ελπίζω να σου αρέσουν οι κουραμπιέδες με λίγο μεγαλούτσικα κομματάκια καβουρδισμένου αμυγδάλου για να κάνεις κρατς κρατς με πάθος....:P


ε ναι!!!!! ΑΥΤΟΙ είναι κουραμπιέδες!!!!! :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasper

Νεοφερμένος

Η jasper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Τι πιο μελαγχωλικο απο το να βλεπεις ολους τους δρομους στολισμενους...πανεμορφα φωτακια....να βλεπεις τον κοσμο με τα ψωνια να πηγαινουν πανω κατω....να ακους παρεες να κανονιζους για την εξοδο τους.....και να μην συμμετεχεις σε τιποτα απο αυτα...να εισαι θεατης....να στεναχωριεσαι μηνες πριν τα Χριστουγεννα για τα χριστουγεννα που ερχονται....Να θελεις πολυ να νιωσεις γαληνη και εκεινο το ωραιο γιορτινο συναισθημα αλλα να υπαρχει μονο ενα κενο μεσα σου......Καποτε μου αρεσαν τα Χριστουγεννα καιρο ομως τωρα απλα με τσακιζει κ αλλο ψυχολογικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
βρε jasperaki, προσπάθησε να γεμίσεις αυτό το κενό..με φίλους ή με την οικογένειά σου. Είναι κρίμα να μην συμμετέχεις στο γιορτινό κλίμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Εμένα πάλι μου άρεσε ανέκαθεν το Πάσχα περισσότερο............
Λογικά θα κάνω ότι και τα τλτ χρόνια θα φύγω με κολλητούς για άγνωστα χιονισμένα μέρη........:) :) :) :) Φέτος είμαστε ανάμεσα σε Μέτσοβο και Περτούλι(πάλι θα ξεκολλάμε αυτοκίνητα απο το χιόνι;) ).
Αντιθέτως την Πρωτοχρονιά θα παίξουμε στην αρχή και μετά θα βγούμε έξω (με κράτηση γιατί αλλιώς γίνεται χαμός).

Βασικά αυτό που μου αρέσει απο τα Χριστούγεννα είναι ο στολισμός,πάντα στολίζω μέσα κι έξω το σπίτι μου.Βέβαια αν τα φωτάκια συνοδεύονταν κι απο χιόνι θα ήταν καλύτερα......αλλά ας μην είμαστε πλεονέκτες;) .
Πάντως ειλικρινά ζηλεύω τις αμερικάνικες ταινίες όπου το σπίτι είναι γεμάτο φωτάκια και ο κήπος γεμάτος χιόνι.Αλλά απο την άλλη θα μπορούσαν τα πράγματα να είναι χειρότερα να ζω πχ.στην Αυστραλία όπου ο Αη-Βασίλης κάνει σέρφινγκ:D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από jasper:
Τι πιο μελαγχωλικο απο το να βλεπεις ολους τους δρομους στολισμενους...πανεμορφα φωτακια....να βλεπεις τον κοσμο με τα ψωνια να πηγαινουν πανω κατω....να ακους παρεες να κανονιζους για την εξοδο τους.....και να μην συμμετεχεις σε τιποτα απο αυτα...να εισαι θεατης....να στεναχωριεσαι μηνες πριν τα Χριστουγεννα για τα χριστουγεννα που ερχονται....Να θελεις πολυ να νιωσεις γαληνη και εκεινο το ωραιο γιορτινο συναισθημα αλλα να υπαρχει μονο ενα κενο μεσα σου......Καποτε μου αρεσαν τα Χριστουγεννα καιρο ομως τωρα απλα με τσακιζει κ αλλο ψυχολογικα

Jasper εχεις προσκληση να ερθεις σπιτι μου Αργος.:)
Ολη μερα εξω θα ειμαστε!;)
Ναυπλιον,Κορινθο κτλ κτλ!;)
Θα ριξουμε πολυ γελιο βρε συ θα το δεις!:D
Κι εγω αισθανομαι ενα κενο μεσα μου (οχι εκεινο στο κεφαλι που το εχω απο τοτε που γεννηθηκα...:whistle: :P :upside: ....Αλλο!), αλλα το παλευω!;)

Doo γλυκια μου, γραψε την συνταγη και κανε κανα κοπο και στειλε ετσι κανα 2-3 κιλα και απο τα μερη μας...:clapup: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasper

Νεοφερμένος

Η jasper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
mario σε ευχαριστω παρα πολυ για την προσκληση!!:console: αληθεια συγκινηθηκα τωρα κ ας μην σε ξερω,.θα ειμαι εκτος Αθηνων και εκτος Ελλαδας...Δεν θελω να παω πουθενα,,,ξερετε εξω ειναι ακομα πιο ομορφα τα Χριστουγεννα και θα τρελαθω παλι...αλλα πρεπει να παω...

doo οι φιλοι μου ειναι σε πολυ διαφορετικες φασεις στη ζωη τους...και η οικογενεια μου ειναι καπως,,,,πως να το πω.;σκορπισμενοι...Θα τα καταφερω παντα ετσι γινετε...σε αλλους αρεσει και σε αλλους οχι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εγώ θα τα περάσω όπως πάντα οικογενειακά και αγκαλιά με το πι σι μου γιατί μόλις χθες έβαλα ντι ες ελ :P (τώρα το πώς θα τα συνδυάσω αυτό δεν ξέρω.. :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
Εγώ θα φτιάξω κουραμπιέδες για δεύτερη φορά φέτος :clapup: πρώτη στο καινούριο σπίτι:clapup:

*να θυμηθώ να καβατζώσω ταψιά από τη mammy:P

Γιούούούούπιιιι !!!Μόλις βρήκα πού θα περάσω τα φετινά Χριστούγεννα :clapup: Ευχαριστώ για την πρόσκληση doo είσαι πολύ καλή !Τίιι, δεν είσαι?:confused: :P

Τα ταψιά εγώ τα βάζω :D (Aν έχει και θέα το κενούριο σπίτι,βάζω και το μίξερ :P )

π.σ.Η ανεπρόκοπη μόνο κουλουράκια φτιάχνω κι αυτά διακοσμητικά:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από plain:
Γιούούούούπιιιι !!!Μόλις βρήκα πού θα περάσω τα φετινά Χριστούγεννα :clapup: Ευχαριστώ για την πρόσκληση doo είσαι πολύ καλή !Τίιι, δεν είσαι?:confused: :P

μόνο εσύ??? όλοι καλεσμένοι:clapup::clapup::clapup::clapup:
Αρχική Δημοσίευση από plain:
Τα ταψιά εγώ τα βάζω :D (Aν έχει και θέα το κενούριο σπίτι,βάζω και το μίξερ :P )

π.σ.Η ανεπρόκοπη μόνο κουλουράκια φτιάχνω κι αυτά διακοσμητικά:redface:
έχει μια απίστευτη θέα προς τη Πάρνηθα από........την ταράτσα:P:P

το κέρδισα το μίξερ?:P:P:P:P

επίσης, μιας που θα είσαι εκεί πάνω, να με βοηθήσεις να ρυθμίσουμε την κεραία...στην ανάγκη να την κρατάς και θα σε ταίζω εγώ κουραμπιέδες στο υπόσχομαι:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[:
Εγώ θα τα περάσω όπως πάντα οικογενειακά και αγκαλιά με το πι σι μου γιατί μόλις χθες έβαλα ντι ες ελ :P (τώρα το πώς θα τα συνδυάσω αυτό δεν ξέρω.. :P)

Άκου πως συνδυάζονται όπως έκανα πέρυσι (pstn γιατί DSL έβαλα τον Ιανουάριο):

Ήμουν IRC, στις 23:58:30 πήγα μέσα, στις 00:02 γύρισα IRC.. Βέβαια στις 2 βγήκα κ πήγα σε σκυλάδικο.. Περιττό να σου πω, πως την υπόλοιπη μέρα ήμουνα στο net :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top