Σχετικά με τα Χριστούγεννα

High_Voltage

Νεοφερμένος

Η High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Covenant! Αν και γέλασα με τον τρόπο που το γράφεις (οι ερωτευμένοι είναι πάντα αστειοι :P ) σου ευχομαι να περάσεις όμορφα! α ρε τυχερέ! σε ζηλεύω! Εγω εξακολουθώ να μη θέλω με τιποτα να ερθουν τα φετινά χριστούγεννα! δεν ξέρω γιατι μουχει κολήσει έτσι! Αλλά τουλάχιστον έχω ένα δέλεαρ! Πιθάνη συναντηση με ένα φίλο που θα κατέβει στο χωριο του για τις γιορτές και ίσως πεταχτεί μέχρι εδω και βρεθούμε! :whistle: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Kαλα ρε,ντροπη σας!:P

Φτασαν τα χριστουγεννα (μια βδομαδα εμεινε) και αυτο το θεμα μενει ανενεργο;;:hmm:

Αντε λιγο να ξυπνησουμε και να δραστηριοποιηθουμε!!!

Σιγουρα οι ιδεες και τα σχεδια του καθενος και καθεμιας δινουν και περνουν αυτες τις μερες!!

ΠΟΙΟΣ Η ΠΟΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΘΕΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Η ΣΤΙΣ ΣΠΟΥΔΕΣ ΤΟΥ/ΤΗΣ;;;

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΧΙ!!:clapup: :panwkatw: :santa: :panwkatw: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Ρε παιδιά εγώ γιατί δεν έχω καταλάβει πως φτάνουν???:(
Γαμ@το ενω μου αρέσουν παρα πολύ αυτές οι γιορτές αν δεν τις καταλαβαίνω εκνευρίζομαι:mad:
Είμαι η μόνη??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Nop, κι εγώ κοίταξα σήμερα την ημερομηνία και πακετώθηκα τρελά.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Φτάσανε κιόλας τα Χριστούγεννα; Όλη μέρα μέσα στο εργαστήριο δεν έχω καταλάβει τίποτα... :( :hmm: ...Μήπως να βγάλω εισητήριο για να πάω να δω λιγάκι τους γονείς μου και τους φίλους..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από zxr:
Φτάσανε κιόλας τα Χριστούγεννα; Όλη μέρα μέσα στο εργαστήριο δεν έχω καταλάβει τίποτα... :( :hmm: ...Μήπως να βγάλω εισητήριο για να πάω να δω λιγάκι τους γονείς μου και τους φίλους..:hmm:


Μήπως έχεις αργήσει να βγάλεις???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Μήπως έχεις αργήσει να βγάλεις???:hmm:

Χαλαρααααά!!!! Έβγαλα σήμερα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από zxr:
Χαλαρααααά!!!! Έβγαλα σήμερα! :)


Και πότε με το καλό φεύγεις???:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εχθές :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:


ΑΑ με κοροιδεύεις??:(
χμ τί να της κάνω τί να της κάνω???:hmm:
ε θα σου δαγκώσω το τραμπολίνο να χαλάσει:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
ε θα σου δαγκώσω το τραμπολίνο να χαλάσει:mad:
:rofl::rofl:

ζωγραφισες δεσποινις... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
α bunnybunny θέλεις να σου δέσω τα αυτιά στα πόδια να δούμε πόσο ψηλά θα φτάσεις με το τραμπολίνι?:jumpy::panwkatw::upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panathas

Νεοφερμένος

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Για μένα Χριστούγεννα= μοναξιά. Της μέρες αυτές είμαι συνήθως πολύ χάλια νιώθω μια απέραντη μοναξιά και παρακαλάω να περάσουν γρήγορα.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από panathas:
Για μένα Χριστούγεννα= μοναξιά. Της μέρες αυτές είμαι συνήθως πολύ χάλια νιώθω μια απέραντη μοναξιά και παρακαλάω να περάσουν γρήγορα.:/:
Γιατί μοναξιά? Η οικογένεια σου? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
α bunnybunny θέλεις να σου δέσω τα αυτιά στα πόδια να δούμε πόσο ψηλά θα φτάσεις με το τραμπολίνι?:jumpy::panwkatw::upside:

Ωχ σε βλέπω άγριε ταρανδούλη που έρχεσαι κατα πάνω μου, αλλά θα δεις τί θα πάθεις:devil:


Γιατί βρε πανάθα είσαι έτσι??:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panathas

Νεοφερμένος

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Δεν είναι θέμα φυσικών ατόμων στην οικογένεια είναι ψυχολογικό και συναισθηματικό. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καταλαβαίνω τι θες να πεις... :(
Είναι επειδή θα τα περάσεις χωριστά απο αυτούς με τους οποίους θα ήθελες να τα περάσεις ή επειδή δεν υπάρχουν αυτοί, δλδ δεν νιώθεις κανέναν πολύ κοντά σου? :console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panathas

Νεοφερμένος

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Michelle με ψυχολόγησες απίστευτα. Εύχομαι να μην το νιώσει κανείς αυτό που νιώθω εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν μου είπες όμως ποιό απο τα δύο ισχύει...
Πάντως όποιο και να είναι, κάνε υπομονή... Αν εσύ είσαι σωστός στο τέλος θα δικαιωθείς όσο κλισέ κι αν ακούγεται... :console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
5 hours to go
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top