[Συμμετοχές] e-steki Debate!!!

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
νομίζω ότι σιγά σιγά αρχίζει και σχηματίζεται καλύτερα η κεντρική ιδέα....

πιστεύω ότι 3 άτομα σε κάθε ομάδα είναι οκ αλλά θα πρέπει ΜΕΤΑΞΥ τους να ψηφίσουν αρχηγό ομάδας ώστε κάποια στιγμή να τους εκπροσωπεί όλους (δλδ να καταχωρήσει το ένα τελικό ποστ που θα έχουν συμφωνήσει μεταξύ τους)
(όσοι δεν μπουν σε αυτόν τον γύρο, θα μπουν στον επόμενο φυσικά)
τα ποστ θα είναι ως εξής


το πρώτο ποστ θα είναι το εναρκτήριο και θα το κάνουν όλοι οι παίκτες κι απ τις δύο όμαδες
δλδ πρώτος γύρος 6 ποστ 20 γραμμών
δεύτερος γύρος που απαντάνε οι μεν στους δε
θα είναι 4 ποστ των 20 γραμμών (2 ποστ απ την κάθε ομάδα)
ο τρίτος γύρος θα είναι ο επίλογος με ένα ποστ απ την κάθε ομάδα επίσης των 20 γραμμών
σύνολο game 12 ποστ 20 γραμμών έκαστο

όπως βλέπετε, απαιτείται άψογη συνεργασία στην ομάδα :D

πως σας φαίνεται αυτό το στήσιμο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πάντως αν μπει ανώτατο όριο, τότε να μπει και κατώτατο (πχ 2 γραμμές).

Επίσης, τι γίνεται αν κάποιος προσπαθεί να "ξεγελάσει" τα όρια βάζοντας άλλο μέγεθος γραμμάτων, κάνοντας το μήνυμα του εικόνα κλπ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
ολοι θα θελουν να εχουν 20 γραμμες. 2 γραμμες θα θεωρείται έλλειψη επιχειρηματων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Τελικά εμένα παίδες μην με υπολογίσετε ... δεν θα συμμετασχω...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Μαλλον ψιλομπερδευτηκα με το παιχνιδακι,καλυτερα ας περασει η beta εκδοση και αν το κατανοησω στην επομενη θα μπω και εγω!!
Θα ειμαι εδω ομως για να ψηφησω!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Και εγώ θα είμαι εδώ για να ψηφίσω... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ωραίο ακούγεται..:D

Βάλτε με και μένα μέσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Απλα εγω θα ηθελα να αναφερω, οτι απο οσο ξερω, το competitive debating γινεται πανω σε ενα θεμα το οποιο δινεται στις δυο ομαδες, χωρις ομως να ξερουν αυτες, μεχρι στη στιγμη που θα ξεκινησει ο "διαγωνισμος" ποια απο τις δυο πλευρες θα υποστηριξουν. Επισης, σκοπος δεν ειναι τοσο το να δωσεις "λυσεις" στα ζητηματα, οσο το να "καταστρεψεις" τα επιχειρηματα του αντιπαλου σου.

...Οχι, εγω δεν θα παιξω. I just like to watch! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ωραια,οι beta testers(ωραιο ονομα εβγαλα) να ετοιμαστουν...:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
ξαναπείτε μου Pls Prime και Αννούλα αν παίζεται ανεξαρτήτου ομάδας/ταιριού :P

δεν βλέπω να προλαβαίνω. Θα ψηφίσω όμως. Προσφορές δεκτές με πμ ώρες και ημέρες εργάσιμες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
παιζω και εγω....εαν προλαβαινω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
λοιπόν.... γράφω εδώ τις μέχρι τώρα συμμετοχές και τονίζω ότι λόγω ικανοποιητικής μέχρι στιγμής συμμετοχής, οι συμμετοχές κλείνουν Αύριο Κυριακή 25 Μαΐου στις 12 το βράδυ

(με σειρά που δήλωσαν την συμμετοχή τους οι κάτωθι)
  1. Resident Evil
  2. roumana
  3. Angie_Ann
  4. papas
  5. Idril
  6. Valder
  7. Michelle
  8. Great Chaos
  9. Nininaou
  10. fantasmenos
  11. fandago
  12. Jesus ate your cake
  13. Ηρώ
  14. Neraida
  15. (θα μπορούσε να ήταν το δικό σου όνομα εδώ :P)

όπως είπα.... οι συμμετοχές κλείνουν αύριο βράδυ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αν και ουδεμία σχεση με λογικη και debates εχω
, το θεμα φανηκε ενδιαφερον.

Θα ηθελα να δω στην πραξη πως θα ειναι, αλλά λεω "δε βαριεσαι ;" Αλλά δε μου απαντησε !

Οπότε ας κανω χαλαστρα το ζυγο νουμερο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
count me out guys!
Μου έκατσε κάτι που δεν υπολόγιζα ότι θα μου καθόταν και έτσι από δω και μπρος και για κάποιους μήνες θα έχω πραγματικά ελάχιστο χρόνο :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Κακη,ποτε θα αρχισει το παιγνιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ανανέωση της Λίστας


(με σειρά που δήλωσαν την συμμετοχή τους οι κάτωθι)
  1. roumana
  2. Angie_Ann
  3. papas
  4. Idril
  5. Valder
  6. Michelle
  7. Great Chaos
  8. Nininaou
  9. fantasmenos
  10. fandago
  11. Jesus ate your cake
  12. Ηρώ
  13. Neraida
  14. Lorien
  15. (θα μπορούσε να ήταν το δικό σου όνομα εδώ :P)
όπως είπα.... οι συμμετοχές κλείνουν σήμερα βράδυ :)
από Δευτέρα θα χωρίσουμε ομάδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Καταλαβα,δηλαδη την Δευτερα θα κοψουμε την Βασιλοπιτα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
ΜΜΜ συμμετεχω κιεγω :) Θελω να ειναι το δικο μου ονομα εκει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αμαν βρε Νατασα ! Ειδες κανεναν αλλον να χαλαει το ζυγό νουμερο ; :whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Απλα δεν εχω πολυπιασει αυτο με τα ποστς.Μου το εξηγεις σε παρακαλω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 11 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top