[Συμμετοχές] e-steki Debate!!!

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Κυρίες κύριοι e-στεκίτες καλημέρα σας :D
Με χαρά σας ανακοινώνουμε την έναρξη νέου interactive game 4d :P

e-steki Debate!!!

καταρχάς λίγα λόγια για το τι είναι debate
Debate σημαίνει δημόσιος διάλογος και χρησιμοποιείται ως τρόπος παρουσίασης των λογικών επιχειρημάτων της κάθε πλευράς που υποστηρίζει μια συγκεκριμένη θέση για ένα συγκεκριμένο θέμα.

το παιχνίδι μας
  • θα απαρτίζεται καταρχάς από τα μέλη και τη ΣΕ
  • Αρχικά, θα δηλώσουν συμμετοχή τα μέλη που θέλουν να ανταγωνιστούν
  • η ΣΕ θα χωρίσει αυτά τα μέλη σε δύο ομάδες και θα τους δώσει το θέμα που θα ανταγωνιστούν καθώς και το ποια θέση θα πρέπει να υποστηρίξουν
  • οι δύο ομάδες θα έχουν 3 μέρες στην διάθεση τους για να επιχειρηματολογήσουν και μετά οι υπόλοιποι χρήστες θα έχουν άλλες 3 μέρες στην διάθεση τους για να ψηφίσουν μέσω Poll ποιος κατά τη γνώμη τους κέρδισε
  • Αυτοί που θα παίρνουν μέρος στο debate δε θα έχουν δικαίωμα ψήφου
  • οι ψήφοι θα είναι φανεροί
  • πιστεύω ότι 3 άτομα σε κάθε ομάδα είναι οκ αλλά θα πρέπει ΜΕΤΑΞΥ τους να ψηφίσουν αρχηγό ομάδας ώστε κάποια στιγμή να τους εκπροσωπεί όλους (δλδ να καταχωρήσει το ένα τελικό ποστ που θα έχουν συμφωνήσει μεταξύ τους)
    (όσοι δεν μπουν σε αυτόν τον γύρο, θα μπουν στον επόμενο φυσικά)
    τα ποστ θα είναι ως εξής


    το πρώτο ποστ θα είναι το εναρκτήριο και θα το κάνουν όλοι οι παίκτες κι απ τις δύο όμαδες
    δλδ πρώτος γύρος 6 ποστ 20 γραμμών
    δεύτερος γύρος που απαντάνε οι μεν στους δε
    θα είναι 4 ποστ των 20 γραμμών (2 ποστ απ την κάθε ομάδα)
    ο τρίτος γύρος θα είναι ο επίλογος με ένα ποστ απ την κάθε ομάδα επίσης των 20 γραμμών
    σύνολο game 12 ποστ 20 γραμμών έκαστο

    όπως βλέπετε, απαιτείται άψογη συνεργασία στην ομάδα :D
Το ζητούμενο δεν είναι να υποστηρίξει με επιτυχία κάποιος αυτό το οποίο ήδη κατέχει... αλλά αυτό που δεν κατέχει ;) (δλδ φανταστείτε εμένα να υποστηρίζω ότι ο καπιταλισμός είναι καλό πράγμα και μόνο καλό μας κάνει :D σκοτωμός θα γίνει)
Επίσης, το θέμα είναι να ψηφίζονται οι ομάδες όχι βάση συμπάθειας ή βάσει του ποιος έγραψε αλλά βάσει των ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΩΝ του
Κατά πόσο δλδ είναι καλός... δικηγόρος :P
(Την Ντίνα μάλλον θα την αποκλείσουμε απ το παιχνίδι αλλά θα δούμε :P)


Οι συμμετοχές για την ώρα δεν ξέρω πότε θα κλείσουν (γιατί κάτσε να δούμε αν θα υπάρχουν συμμετοχές, μην τυχών και χαίρομαι μόνη μου :P)


Ανοίξαμε και σας περιμένουμε... δηλώστε συμμετοχή... ΤΩΡΑ! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
δηλώνω συμμετοχή... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
παιζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Πολύ καλή ιδέα! Count me in :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Παιζω και εγω(ερε θαψιμο που θα πεσει...):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Πλακα θα έχει, παίζω κι εγώ!

(μονο κορίτσια μέχρι στιγμής, το βλέπω να καταλήγει σε e-μαλλιοτράβηγμα!) :D

edit: oops, sorry kid!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Πλακα θα έχει, παίζω κι εγώ!

(μονο κορίτσια μέχρι στιγμής, το βλέπω να καταλήγει σε e-μαλλιοτράβηγμα!) :D

edit: oops, sorry kid!

Aγορακι ειμαι και εγω:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
εγώ ΔΕΝ παίζω, απλά μπήκα να σας πω ότι είναι πολύ καλή ιδέα:D
θα ψηφίσω πάντως;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
και γιατί παρακαλώ ΔΕΝ παίζεις ρε σνομπαρία?:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Δεν μας θελει:worry: Φοβαται οτι θα χασει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
γιατί κάποιος θα πρέπει και να ψηφίζει :P
πάντως, μην ανησυχείτε...
αν τελικώς μαζευτούν πολλές συμμετοχές, απλά δεν θα μπουν όλοι οι χρήστες στον πρώτο γύρο, αλλά στον επόμενο ;) (γιατί αν είναι και 2 ομάδες των δέκα ατόμων φοβάμαι ότι θα γίνει μπάχαλο :P) θα δούμε όμως...
βλέποντας και κάνοντας...
ο πρώτος γύρος (θεού θέλοντος να υπάρξει δεύτερος :P) θα είναι και κάπως πιλοτικός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Αχ ναι:P Ξεχασα οτι καποιος πρεπει να ψηφισει:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
δεν φοβάμαι τίποτα:pfff:
(μόνο μη μου πέσει ο ουρανός στο κεφάλι:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Aστεριξ και Οβελιξ(γαλατες:φοβουνται μην πεσει ο ουρανος στο κεφαλι τους:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Kαλή ιδέα, μα να μην ξέρουμε θέματα?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χμ, εγώ δε θα μπαίνω πολύ τις επόμενες μέρες, άρα σε πρώτη φάση δεν παίζω, αλλά καλοπιάστε με: θα ψηφίσω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Kαλή ιδέα, μα να μην ξέρουμε θέματα?:worry:

είναι και αυτό υπό σκέψη....
ίσως τελικά να τα ξέρουν από πριν
ή ίσως δώσει η ΣΕ 3-4 θέματα που θα τα ψηφίσετε όλοι με Poll Για το ποιο να πέσει...

τσουλώντας το παιχνίδι βλέπουμε τις ατέλειες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Χμ, εγώ δε θα μπαίνω πολύ τις επόμενες μέρες, άρα σε πρώτη φάση δεν παίζω, αλλά καλοπιάστε με: θα ψηφίσω!!!

10 καραμελες,οκ?:P:P(σε καλοπιανω)

Εμεις ειμαστε η beta ομαδα του παιχνιδιου.Οτι bugs εχει,τα κανουμε report(πολυ τεχνολογικα τα ειπα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
αν με βάλετε με την Idril, παίζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
θα ήθελα να παίξω αλλά δεν αδειάζω και πολύ, οπότε ..θα σας δω στην κάλπη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 11 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top