Συμμετοχές για το Palermo #49

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,653 μηνύματα.
Kαλημερα Παλερμο!

Υπενθυμίζω ότι σήμερα, γύρω στις 19:00 το παιχνίδι ξεκινά. Στις 18:30 θα αρχίσω να στελνω μηνύματα για τον ρόλο & τις κάρτες σας. Φροντίστε όλοι να διαβάσετε τους κανόνες που βρίσκονται εδώ πάρα πολύ καλά και για απορίες στείλτε μου πμ. Θα δείτε μερικες τροποποιήσεις (όσοι παίξατε στο προηγούμενο) γι'αυτό σας θερμοπαρακαλώ κι εσάς να διαβάσετε τους κανόνες που βρίσκονται στο παραπάνω λινκ κι ΟΧΙ αυτούς που διαβάζατε στο προηγούμενο παιχνίδι.


1η αποχωρηση με ψηφοφορία: Παρασκευή 20:10
1η αποχωρηση με δολοφονια: Το θύμα θα επιλεχθει την Παρασκευη κατά την διαρκεια της νύχτας και το αποτελεσμα αυτής ανακοινωνεται Σαββατο στις 13:00

Η τελική λίστα με τις συμμετοχες είναι η εξής:
  1. @Kate1914
  2. @Reader
  3. @Eclipse
  4. @giannhs2001
  5. @Joji
  6. @Poirot
  7. @BaSO4
  8. @Memetchi
  9. @Υδροχόος
  10. @Ουριήλ
και οι ρόλοι που θα σας δωθούν τυχαία ειναι οι εξής:
  1. Αρχιμαφιόζος
  2. Φανερός Μαφιόζος
  3. Πόρνη
  4. Γιατρός
  5. Μάγισσα
  6. Δήμαρχος
  7. Πληροφοριοδότης
  8. Συγκάτοικος 1
  9. Συγκάτοικος 2
  10. Αυτοκράτορας

Κλειδώνω λοιπόν το θεμα αυτό και για οποιαδήποτε απορία, σφυρίξτε μου στα πμ τόσο πριν αρχίσει το παιχνίδι όσο και κατά την διάρκεια αυτού.
:hi:
 
Τελευταία επεξεργασία:

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,653 μηνύματα.
Οι ρόλοι & οι κάρτες μόλις μοιράστηκαν. Βεβαιωθείτε ότι λάβατε το μήνυμα μου. Σε περίπου μιση ώρα, ανοίγει το θρεντ!
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top