Συμμετοχές για το Palermo #49

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,653 μηνύματα.
Hello!
Μιας κι έχει εκδηλωθεί ενδιαφέρον για ακόμη μια παρτίδα Παλέρμο, μπορείτε όσοι θέλετε να δηλώσετε ενδιαφέρον εδώ για να δούμε αν μπορούν να μαζευτούν τα απαραίτητα νούμερα. Αν δεν μαζευτούν, προφανώς δεν θα υπάρξει παιχνίδι.

Να μαζευτούν 16 άτομα το θεωρώ ακατόρθωτο, οπότε το εξτριμ όπως το ξέρουμε, γιοκ. Πάμε είτε προς το απλο Παλέρμο (μεχ) είτε προς μια τροποποιημένη έκδοση του εξτριμ για να υπάρχει λίγο ενδιαφέρον, με στόχο τα 8-10 άτομα.

Αν γίνει, θα πρόκειται για ένα πολύ πιο χαλαρό & σύντομο παιχνίδι (λιγότερα άτομα, απουσία 472821 δικών μου ποστ :P ) και ιδανικά θέλω να έχει τελειώσει μέχρι και τις 24-25 του Σεπτέμβρη γιατί μετά δε θα είμαι διαθέσιμος να συντονίζω.

Άρα είναι μια καλή ευκαιρία να ξαναδοκιμασετε την τύχη σας, να αποκτήσετε εμπειρία και να κυκλοφορήσει η φήμη σας στα στενά του Παλέρμο. :)

ΣΕ: ultraviolence (για την ώρα)
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 3,910 μηνύματα.
μονο αν ξεκινησει στις 18 μπορω να συμμετεχω
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,318 μηνύματα.
Αν ήταν 8-10 άτομα, ξεκινούσε αύριο και έπαιρνε ΚΑΙ ΣΚ μόνο ΙΣΩΣ έπαιρνα το ρίσκο να παίξω. Τετάρτη φοράω τα χακί οπότε δεν θα ρισκάρω να ανατινάξω το παιχνίδι.

Ελπίζω να μας αφήσουν κινητά για να σας καμαρώνω από το Κέντρο :give_rose:
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,653 μηνύματα.
Άρα για την ώρα έχουμε:


1) @Kate1914
2) @Reader
3) @Eclipse

Υπενθυμίζω ότι στοχεύουμε στα 8 άααντε 10 άτομα.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,318 μηνύματα.
Αν το ξεκινήσετε μαξ μεθαύριο μπορώ (Αν το πάτε ΚΑΙ το ΣΚ) να έρθω για υποστήριξη ΣΕ στον ούλτρα (αν δεν έχει τελειώσει μέχρι Τετάρτη ίσως έχουμε εφεδρικό κάποιον από την ΟΔ) ώστε να σώσετε ένα άτομο. Μόνο έτσι.
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,338 μηνύματα.
Και η @Joji είναι θετική από ό,τι καταλαβαίνω από την κουβεντούλα
 

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.
Ενημερώστε με ινστα/ντισκορντ όταν αποφασίσετε
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 1,955 μηνύματα.
Για πότε λέτε να αρχίσει και μέχρι πότε να ενημερώσουμε τι θα κάνουμε;
 

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,653 μηνύματα.
Για πότε λέτε να αρχίσει και μέχρι πότε να ενημερώσουμε τι θα κάνουμε;
Ιδανικά θα ήθελα μεθαυριο, άντε μαξ Παρασκευή να έχει ξεκινήσει.

Θα είναι λιγότερες οι συμμετοχές (~ 8-10) άρα θα λήξει και γρηγορότερα, να το έχετε υπόψη
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,318 μηνύματα.
Ξεκινήστε το Πέμπτη (μαζί με ΣΚ) και I am in.
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,653 μηνύματα.

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,338 μηνύματα.
Εδώ να σημειώσω κάτι εγώ για εμένα.
Εάν ξεκινήσουμε Πέμπτη κατά το πρωί, δίνω μάθημα τότε, οπότε μην αρχίσετε μερικοί γνωστοί άγνωστοι να με ψηφίζετε επειδή λείπω αν και δήλωνα ενθουσιασμένη :P
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,318 μηνύματα.
Ξέχασα να το υπογραμμίσω αυτό! Το ΣΚ θα θεωρηθεί ως κανονικές μέρες του παιχνιδιού με ψηφοφορία, δολοφονία κτλ. Για να κερδίσουμε χρόνο.
Ωραία, οπότε υπολόγισε και εμένα. Είτε ως παίκτη είτε ως ΣΕ εάν χρειαστείς βοήθεια. Δεν έχω και τίποτα να κάνω μέχρι Τετάρτη πρωί.
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,653 μηνύματα.
Ωραία, οπότε υπολόγισε και εμένα. Είτε ως παίκτη είτε ως ΣΕ εάν χρειαστείς βοήθεια. Δεν έχω και τίποτα να κάνω μέχρι Τετάρτη πρωί.
Έγινε, σε βάζω στις συμμετοχές για την ώρα. Θα προσπαθήσω να ξεκινήσει μεθαύριο (αν μαζευτούν οι συμμετοχές) μιας και σε βολεύει περισσότερο έτσι!

Να υπενθυμίσω ότι οι κανόνες που ξέρετε από το εξτριμ είναι και αυτοί με τους οποίους θα παίξετε, με μερικές όμως τροποποιήσεις για τις οποίες φυσικά θα ενημερωθείτε. Δοκιμαστικό θα είναι εξάλλου και θα προσπαθήσω να το κάνω όσο περισσότερο balanced μπορώ για να περάσουν καλά, μαφιόζοι και πολίτες!

@Joji μου αν κατάλαβα καλά, να σε υπολογίζω;
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,939 μηνύματα.
Έγινε, σε βάζω στις συμμετοχές για την ώρα. Θα προσπαθήσω να ξεκινήσει μεθαύριο (αν μαζευτούν οι συμμετοχές) μιας και σε βολεύει περισσότερο έτσι!

Να υπενθυμίσω ότι οι κανόνες που ξέρετε από το εξτριμ είναι και αυτοί με τους οποίους θα παίξετε, με μερικές όμως τροποποιήσεις για τις οποίες φυσικά θα ενημερωθείτε. Δοκιμαστικό θα είναι εξάλλου και θα προσπαθήσω να το κάνω όσο περισσότερο balanced μπορώ για να περάσουν καλά, μαφιόζοι και πολίτες!

@Joji μου αν κατάλαβα καλά, να σε υπολογίζω;
Ναι εννοείται, να με υπολογίζεις
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,653 μηνύματα.
Η λίστα με τις μέχρι τώρα συμμετοχές:

1) Kate1914
2) Reader
3) Eclipse
4) giannhs2001
5) Joji
6) εσύ;
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,621 μηνύματα.
Αξιότιμες, αξιότιμοι,

Με το παρόν μήνυμα και κατόπιν ωρίμου σκέψεως εξωτερικεύω τη βούλησή μου να συμμετάσχω στο επερχόμενο Παλέρμο. Έρχομαι για τη ρεβάνς... :P

Ειλικρινά δικός σας,

Poirot
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,653 μηνύματα.
Φορέστε διπλό σωβρακο. Poirot is not here to play, he's here to slay.

Η λίστα με τις μέχρι τώρα συμμετοχές:

1) Kate1914
2) Reader
3) Eclipse
4) giannhs2001
5) Joji
6) Poirot
7) εσύ;
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top