Συμμετοχές για το Palermo #46 - Extreme

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Θα σου κάνω παρέα. :happy:

Μέσα! :P

<3 <3


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Καλησπέρα, προσθέστε με κι εμένα. :redface: :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Καλησπέρα, προσθέστε με κι εμένα. :redface: :happy:


Έτσι μπράβο! Να ποιο καλό παιδί θα παίξει νεκροφάνεια πάνω μου!!!:dance3:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ComfortablySmug

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ComfortablySmug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Count me in vol.2:clapping::clapping::clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Υπολογίστε και το αιώνια καλό κοριτσακι σας μέσα :redface: :flowers:
Θα σου κάνω παρέα. :happy:

Μέσα! :P

Ω, εκλεκτές παρουσίες :D :give_rose:

Έτσι μπράβο! Να ποιο καλό παιδί θα παίξει νεκροφάνεια πάνω μου!!!:dance3:

Πρόσεξε μόνο, μην μπερδευτεί και σου ρίξει καμιά τυμβωρυχία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Δεν έχω ξαναπαίξει ποτέ, και παρόλο που θέλω τόσο πολύ να παίξω φέτος, λέω απλά να παρακολουθήσω το πρώτο παιχνίδι να δω πως παίζεται και στην διάρκεια και να μπω του χρόνου με το καλό ....
Καλό παιχνίδι παιδιά :redface: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Κυρίες και κύριοι,

καλημέρα σας! ^^
Η άμεση ανταπόκρισή σας συγκίνησε πολύ την ΣΕ! :redface:
Ωστόσο, o dimijim έχει αρκετό χώρο στο τετράδιό του για μόλις 26 συμμετέχοντες! Μετά από αυτό τον αριθμό, τα σύνορα της πόλης θα κλείσουν! :cry_x: Το θέμα θα μείνει ανοικτό μέχρι και το Σάββατο, 28/7, έτσι ώστε να διεκδικήσουν και άλλα άτομα συμμετοχή, σε περίπτωση που κάποιος από τους υπολοίπους τελικά δεν τα καταφέρει.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση! :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Εγώ, φέτος, δεν μπορώ να συμμετάσχω.

Καλά να περάσετε όσοι παίξετε και ελπίζω να το απολαύσετε στο έπακρο και να μην σας βγει ξινό από χαζομάρες!

Καλό υπόλοιπο καλοκαιριού να έχετε! :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Μπαίνω τη στιγμή που έχουν γεμίσει (απο ότι κατάλαβα) οι συμμετοχές, αλλά αν τελικά χρειαστείτε backup παίχτη, μετρήστε με. :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Μπαίνω τη στιγμή που έχουν γεμίσει (απο ότι κατάλαβα) οι συμμετοχές, αλλά αν τελικά χρειαστείτε backup παίχτη, μετρήστε με. :flowers:
Δεν έχουν γεμίσει, είναι 21 αυτή τη στιγμή, θα γεμίσουν όταν φτάσουμε στους 26. Οπότε είσαι κανονικά μέσα και παίρνεις κι εσύ ρόλο την Κυριακή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Μπαίνω τη στιγμή που έχουν γεμίσει (απο ότι κατάλαβα) οι συμμετοχές, αλλά αν τελικά χρειαστείτε backup παίχτη, μετρήστε με. :flowers:

Πρώτον ουαου!!! Πάμε για ριμέικ Παλέρμο 40; :give_rose:
Δεύτερον, δεν γέμισαν οι θέσεις ακόμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Πρώτον ουαου!!! Πάμε για ριμέικ Παλέρμο 40; :give_rose:
Δεύτερον, δεν γέμισαν οι θέσεις ακόμη


Άνετα, αλλά να θυμάσαι οτι έχω μεγαλώσει έκτοτε και έχω εκπαιδευτεί καταλλήλως :shifty:.

Με τρόμαξε το μήνυμα και νόμιζα οτι δεν πρόλαβα, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ με μετράτε (αλλά μία μέρα θα με πετύχετε στο καράβι γιατί επιστρέφω στη βάση :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Άνετα, αλλά να θυμάσαι οτι έχω μεγαλώσει έκτοτε και έχω εκπαιδευτεί καταλλήλως :shifty:.

Με τρόμαξε το μήνυμα και νόμιζα οτι δεν πρόλαβα, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ με μετράτε (αλλά μία μέρα θα με πετύχετε στο καράβι γιατί επιστρέφω στη βάση :P).


Ειλικρινά, περιμένω να δω την διαφορά αγαπητή :happy:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ειλικρινά, περιμένω να δω την διαφορά αγαπητή :happy:.


Εγώ περιμένω να δω τα... χρωστούμενα απο το #40 :flowers:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Πριν ξεκινήσει το παιχνίδι και μοιραστούν οι ρόλοι απλώς να ενημερώσω ότι τις πρώτες μέρες μπορεί να έχω μερικά προβλήματα στο να έχω ίντερνετ. Κυριακή και Δευτέρα θα είμαι κομπλέ. Τρίτη και Τετάρτη νομίζω επίσης κομπλέ με ίσως λίγο πιο αραιά συμμετοχή. Πέμπτη και Παρασκευή θα είμαι δύσκολα γιατί έχω πολύωρες πτήσεις και ταξίδια. Θα προσπαθήσω να μπω όποτε μπορέσω. Από το επόμενο Σάββατο και εξής κομπλέ όλα. Θα μου πει κανείς, που ξέρεις ότι θα ζήσεις τόσο; Σωστό, απλώς είπα να ενημερώσω πριν μοιραστούν οι ρόλοι για να μην κατηγορηθώ ότι κρύβομαι ως κακός. Άλλωστε ευτυχώς καλό ρόλο θα πάρω πάλι, όπως πάντα. Το είδα σε όραμα. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ζαξρεμιος

Νεοφερμένος

Ο Μερξαζιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Βαλτε και εμενα
Καινουργιος αλλα διαβασα κανονες/μου εξηγησε καποιος irl την φαση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Βαλτε και εμενα
Καινουργιος αλλα διαβασα κανονες/μου εξηγησε καποιος irl την φαση


Hello! =)

Τι θέλει να πει εδώ ο ποιητής; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nocturne

Νεοφερμένος

Ο Nocturne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα σας (και καλή βραδιά ????)
Έμαθα για το παιχνίδι σας και θα ήθελα να δηλώσω συμμετοχή Υπάρχει χώρος και για μένα;
Παίζω πολύ Παλερμο με τους απλούς ρόλους από κοντά και θα ήθελα να δοκιμάσω το δικό σας που αποτελείται μόνο από γραπτό λόγο και δεν εμπεριέχει μορφασμους φωνές και άλλα κακά του real life παλερμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ζαξρεμιος

Νεοφερμένος

Ο Μερξαζιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Hello! =)

Τι θέλει να πει εδώ ο ποιητής; :P


ειμαι και εγω recruit της εμιλουκους(;;; )
μου εξηγησε την φαση και πως παιζετε γενικα στο φορουμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top