Συμμετοχές για το Palermo #41 - Extreme

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ωραία!
Εγώ θα πουλήσω το κορμί μου στην Έλενα κι ο Χάρης στον φρικ! :D
Χαχαχαχα!
Ψήθηκα με την προσφορά σου,καθώς και με την είσοδο του Ακριβού. :)

Αν και έχω και εγώ ένα θέμα με τον χρόνο,για αυτό δεν δήλωσα εξ αρχής.
Χαίρομαι που μαζευτήκαμε αρκετοί πάντως,μακάρι να μπορέσουν και Άννα,φρικ. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Να σκυλοπαρακαλέσω τον Φρικ να παίξει;
Παλέρμο δίχως Φρικ δεεεν...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Με΄σενα απλό πολίτη θα περάσουμε γαμάτα.:P
Το μόνο καλό με τον Ακριβό είναι ότι είναι άξιος αντικαταστάτης του Μάκη.

Οκ, αυτό είναι challenge. Ρε και απλός πολίτης να είμαι πάλι σ'έχω. (Έχουμε να σφαχτούμε καλά, το βλέπω :P)


Χαιρομαι που η αγάπη μας είναι αμοιβαία :P

Χαχαχαχα!
Ψήθηκα με την προσφορά σου,καθώς και με την είσοδο του Ακριβού. :)

Αν και έχω και εγώ ένα θέμα με τον χρόνο,για αυτό δεν δήλωσα εξ αρχής.
Χαίρομαι που μαζευτήκαμε αρκετοί πάντως,μακάρι να μπορέσουν και Άννα,φρικ. ^^

Τέλεια :D. Άντε να γίνουμε περισσότεροι και οι παλιοί :)

Απο χρόνο γενικά δεν μας βλέπω καλά οπότε μάλλον δεν θα χουμε ιδιαίτερο θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Οκ, αυτό είναι challenge. Ρε και απλός πολίτης να είμαι πάλι σ'έχω. (Έχουμε να σφαχτούμε καλά, το βλέπω :P)
Χαιρομαι που η αγάπη μας είναι αμοιβαία :P
Λολ.:hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Εγώ θα πουλήσω το κορμί μου στην Έλενα :D

Ψήθηκα με την προσφορά σου

Για μαζευτείτε λίγο λέω εγώ που χαριεντίζεστε μπροστά στα μάτια μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Για μαζευτείτε λίγο λέω εγώ που χαριεντίζεστε μπροστά στα μάτια μου!
Για θύμησέ μου τι έλεγες πριν κανένα μήνα στο σπαιπ, στην ερωτική μας φωλίτσα, για τα μάτια του Άκη... :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Δημήτρη είσαι κακός.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Για θύμησέ μου τι έλεγες πριν κανένα μήνα στο σπαιπ, στην ερωτική μας φωλίτσα, για τα μάτια του Άκη... :ropalo:

Οτι μπορεί να έχει ωραία μάτια αλλά είναι χασοδίκης; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,243 μηνύματα.
Νομίζω πως ο φρικ δε θα μπορέσει να παίξει, επειδή θα είναι διακοπές.
Κατά τα λοιπά, έχουμε ενδιαφέρουσες συμμετοχές! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Νομίζω πως ο φρικ δε θα μπορέσει να παίξει, επειδή θα είναι διακοπές.
Κατά τα λοιπά, έχουμε ενδιαφέρουσες συμμετοχές! ;)
Να είναι το ίδιο και η διανομή ρόλων.:sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,243 μηνύματα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Στην κυρία Τύχη να απευθυνθείτε. :pfff:

Πέρα από την πλάκα οι ρόλοι πότε θα μοιραστούν;
Επίσης,θα ξαναυπάρξει επιβεβαίωση συμμετοχής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,243 μηνύματα.
Προσωπικά μηνύματα για επιβεβαίωση συμμετοχής κατά πάσα πιθανότητα δε θα σας στείλουμε, καθώς αρκετοί παίκτες λείπουν σε διακοπές αυτή τη βδομάδα και θα είναι δύσκολο να απαντήσουν. Οι ρόλοι θα μοιραστούν Σάββατο βράδυ ή Κυριακή πρωί αναγκαστικά, αφού οι συμμετοχές κλείνουν το Σάββατο. Γι' αυτό, προκειμένου να προλάβουμε, ετοιμάζουμε από τώρα τους χαρακτήρες και τα πιμις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Προσωπικά μηνύματα για επιβεβαίωση συμμετοχής κατά πάσα πιθανότητα δε θα σας στείλουμε, καθώς αρκετοί παίκτες λείπουν σε διακοπές αυτή τη βδομάδα και θα είναι δύσκολο να απαντήσουν. Οι ρόλοι θα μοιραστούν Σάββατο βράδυ ή Κυριακή πρωί αναγκαστικά, αφού οι συμμετοχές κλείνουν το Σάββατο. Γι' αυτό, προκειμένου να προλάβουμε, ετοιμάζουμε από τώρα τους χαρακτήρες και τα πιμις. :)
Καλά που μου έστειλες μήνυμα με τόσο που τρέχω δεν θα το παρατηρούσα!! Ανυπομονώ να ξεχνιέμαι από τα μαθήματα με εσας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οτι μπορεί να έχει ωραία μάτια αλλά είναι χασοδίκης; :whistle:

:eek: ήμουν ακόμα ασκούμενος! :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
:eek: ήμουν ακόμα ασκούμενος! :sly:
Mα,γιατί σε λέει χασοδίκη;
Και΄συ δε με'σωσες;:P
Ασκούμενος είναι το επιβεβαιώνω.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,243 μηνύματα.
Ανακοίνωση: Οι συμμετοχές θα είναι ανοιχτές έως και αύριο μέχρι και τις 13.00, προκειμένου να πραγματοποιηθεί η κλήρωση των ρόλων και των καρτών σε διάστημα που εξυπηρετεί τα μέλη της ΣΕ αμφότερα. Μετά τις 13.00 καμία δήλωση συμμετοχής δε θα γίνεται δεκτή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Mα,γιατί σε λέει χασοδίκη;
Και΄συ δε με'σωσες;:P
Ασκούμενος είναι το επιβεβαιώνω.:whistle:

Μόνο με τον Τσαρα έπεσα έξω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Μόνο με τον Τσαρα έπεσα έξω :(

Και με΄μενα στο μισό παιχνίδι.:P
Ανυπομονώ να δω τι ρόλο θα'χω.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και με΄μενα στο μισό παιχνίδι.:P
Ανυπομονώ να δω τι ρόλο θα'χω.:|

Εννοώ στις υπερασπίσεις μου :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top