Συμμετοχές για το Παλέρμο #40 - Extreme

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Τι είχατε; Εγώ νομίζω ανικανότητα είχατε...
Είχατε τον τραγικό Άκη, τον εκτός τόπου και χρόνου Ιορδάνη και τον, όπως αποκαλείς εσύ, βλάκα Demlogic.
Δηλαδή τόσο άσχετη μαφία... Χάσατε πιο τραγικά απ όσο είχαμε χάσει εγώ-Σύλβια-Πέτρος-μαρια775μ-φάντα-μαυρούλης. Που ήμασταν τότε απίστευτα χάλια μαφία.
Παίξατε χειρότερα κι απ τον Μαυρούλη, ξεφτιλίσατε τη Μαφία, φτου σας! :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατί μοῦ θυμίζεις αὐτὸ τὸ παιχνῖδι; :'(

Ἂς τὸ ἀφήσουμε νὰ χαθῇ στὴ λήθη τοῦ χρόνου...:P



Ήταν επιτυχία πάντως να βγάλουμε κάποιον σαν εσένα με την πρώτη ψηφοφορία. Όλα ξεκίνησαν με τους καλύτερους οιωνούς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ήταν επιτυχία πάντως να βγάλουμε κάποιον σαν εσένα με την πρώτη ψηφοφορία. Όλα ξεκίνησαν με τους καλύτερους οιωνούς...
Ναι, ας μην είχατε τη Σύλβια σε εκείνο το γύρο και θα σου λεγα τι επιτυχία θα είχατε μετά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι, ας μην είχατε τη Σύλβια σε εκείνο το γύρο και θα σου λεγα τι επιτυχία θα είχατε μετά...



Αυτή την έφαγε η μάγισσα. Πύρρειος νίκη :P

Ντάξει έπαιξα χάλια, αλλά το παιχνίδι δεν το είχα ακουστά ούτε σαν επιτραπέζιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Πότε ξεκινάει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Μελανία ξέχασες την φοβερή και τρομερή ΣΕ! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Τι είχατε; Εγώ νομίζω ανικανότητα είχατε...
Είχατε τον τραγικό Άκη, τον εκτός τόπου και χρόνου Ιορδάνη και τον, όπως αποκαλείς εσύ, βλάκα Demlogic.
Δηλαδή τόσο άσχετη μαφία... Χάσατε πιο τραγικά απ όσο είχαμε χάσει εγώ-Σύλβια-Πέτρος-μαρια775μ-φάντα-μαυρούλης. Που ήμασταν τότε απίστευτα χάλια μαφία.
Παίξατε χειρότερα κι απ τον Μαυρούλη, ξεφτιλίσατε τη Μαφία, φτου σας! :P
Ρε μη το συζητάμε εκείνο το παιχνίδι...
Σου λέω, όλα πήγαν στραβά.
Όλοι η μαφία έπαιξε χάλια, πρώτος εγώ, δεν ξέραμε ότι ο πιεμακερ ήταν ο φορεβερφρικ και λέγαμε "δε βαριέσαι, 100 μηνύματα έχει, κάνας τυχαίος είναι, θα του κάνουμε επίθεση μέχρι να βάλει τα κλάμματα και θα φύγει", οι δολοφονίες μας ήταν ΤΡΑΓΙΚΕΣ, βάλατε στην ίδια ομάδα εμένα και τον βλάκα τον δεμλογικ και δεν ξέραμε πως να το χειριστούμε(μέχρι κι από το 2ο γύρο κάποιος άρχισε να λέει ότι αυτοί οι δυο σχετίζονται, ξέρω γω), η Χιμέλα ήταν η κλασσική θυελλώδης Χιμέλα και δεν της βγήκε σε καλό, ο Πέτρος έκανε μια προφητική δυνατή έξοδο η οποία μας έβαλε στο τάφο λίγο πολύ, και άαααααααλλα πολλά.

Αλλά τέλος πάντων..

Πάνε αυτά, καινούριοι ρόλοι τώρα.:D

Ναι, ας μην είχατε τη Σύλβια σε εκείνο το γύρο και θα σου λεγα τι επιτυχία θα είχατε μετά...
Ναι με συγχωρέσει η Σύλβια, αλλά εγώ κι αυτή το χάσαμε εκείνο το παιχνίδι.Αυτή κατάφερε από τον 1ο γύρο να μπει στο στόχαστρο κι εγώ ο έξυπνος νόμισα ότι μπορώ να τη σώσω και έλεγα "Η Χιμέλα είναι Χρήσιμη!!!".

Ας μη τα θυμάμαι...


ΑΛΛΟ, ΑΛΛΟ, ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΤΟ 39
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Ναι με συγχωρέσει η Σύλβια, αλλά εγώ κι αυτή το χάσαμε εκείνο το παιχνίδι.Αυτή κατάφερε από τον 1ο γύρο να μπει στο στόχαστρο κι εγώ ο έξυπνος νόμισα ότι μπορώ να τη σώσω και έλεγα "Η Χιμέλα είναι Χρήσιμη!!!".

Ας μη τα θυμάμαι...


ΑΛΛΟ, ΑΛΛΟ, ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΤΟ 39

Κοίταξε, κατάφερα να μπω στο στόχαστρο αλλά όχι μόνο με κακό τρόπο. Δηλαδή κατάφερα να πάρω την προσοχή από πάνω σας πρώτον. Δεύτερον επιχειρηματολόγησα τόσο πολύ που είχα πείσει 3-4 πολίτες αν θυμάσαι. Αν δεν με είχε φάει η μάγισσα κι αν δεν παιζόταν τυμβωρυχία, οι επόμενες μέρες ήταν εύκολες για σας, είχατε έτοιμα θύματα που σας τα είχα στρώσει εγώ. Δε λέω οτι έπαιξα τέλεια, πάντως νομίζω οτι κάποιοι είχαν πειστεί οτι ήμουν αθώα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Μελανία ξέχασες την φοβερή και τρομερή ΣΕ! :pfff:

Εσείς είστε ειδική περίπτωση :). Δεν σας ξέχασα φυσικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Μεσα μαγκες.
Κατόπιν συννενόησης μεταξύ ΣΕ κι ΟΔ κι αφού λάβαμε επιβεβαιωτικό πιμι, η συμμετοχή αυτή είναι έγκυρη.
Ζητάμε ξανά συγνώμη για όποια ταλαιπωρία θα προκληθεί.
ΕλευθεριⒶκος μπαίνεις κανονικά στις συμμετοχές. Νάουσα, μιας και είσαι χρονικά η τελευταία συμμετοχή, πηγαίνεις στον πάγκο και θα είσαι ο πρώτος που θα μπει, αν υπάρξει ακύρωση κάποιας συμμετοχής.
Κάποιος mod να φτιάξει τη λίστα παρακαλώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Κατόπιν συννενόησης μεταξύ ΣΕ κι ΟΔ κι αφού λάβαμε επιβεβαιωτικό πιμι, η συμμετοχή αυτή είναι έγκυρη.
Ζητάμε ξανά συγνώμη για όποια ταλαιπωρία θα προκληθεί.
ΕλευθεριⒶκος μπαίνεις κανονικά στις συμμετοχές. Νάουσα, μιας και είσαι χρονικά η τελευταία συμμετοχή, πηγαίνεις στον πάγκο και θα είσαι ο πρώτος που θα μπει, αν υπάρξει ακύρωση κάποιας συμμετοχής.
Κάποιος mod να φτιάξει τη λίστα παρακαλώ.
πάλι τα κανονισες ατιμουλικο!!

αμα λέω εγώ οτι ΣΕ χωρις μοντ δεν υπάρχει στο Παλέρμο βγαίνω κομπλεξικός:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σχόλιο: ρε είστε σοβαροί; Την παλεύετε καθόλου; Πώς ακριβώς θα παίξετε Παλέρμο χωρίς την Himela και τα σεντόνια της; Ποιον θα βρείτε τώρα να βγάλετε απ' τον 1ο γύρο, ε; Α, τον Πέτρο. :P

Κατά τα άλλα, εγώ παίρνω ποπκόρν για ν' απολαύσω το Μάκης - Χαρά. :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα γρί. :worry:
Δεν είσαι κι ο μόνος... :P
Είπα περί ονομάτων των παικτών του Παλέρμο.:P
Είπα τη γνώμη μου περί χορών
Και περί ανέμων και υδάτων γενικότερα.:P
Α,μη με λέτε Φέρι.:(

Λοιπόν, μικρή, άκου.
Είχατε ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ τύχη στο προηγούμενο.Και συν τοις άλλοις, δεν χάσαμε.Σταματήσαμε το παιχνίδι λόγω υπερβολικής ατυχίας.
In this game,
..
I'M TAKING YOU DOWN!!
Ότι θα μου ρίξεις από τον 1ο γύρο την ψήφο σου λόγω του προηγουμένου Παλέρμο το ξέρω.:P
Απλώς παρακάλα να μην έχω Άμεση Προφυλάκιση.:P

Τι είχατε; Εγώ νομίζω ανικανότητα είχατε...
Είχατε τον τραγικό Άκη, τον εκτός τόπου και χρόνου Ιορδάνη και τον, όπως αποκαλείς εσύ, βλάκα Demlogic.
Δηλαδή τόσο άσχετη μαφία... Χάσατε πιο τραγικά απ όσο είχαμε χάσει εγώ-Σύλβια-Πέτρος-μαρια775μ-φάντα-μαυρούλης. Που ήμασταν τότε απίστευτα χάλια μαφία.
Παίξατε χειρότερα κι απ τον Μαυρούλη, ξεφτιλίσατε τη Μαφία, φτου σας! :P
Με συγχωρείς όμως το λάθος του Άκη ήταν ότι συμφώνησε με τη Χιμέλα. Είχε το ρόλο που είχε και τον γνώριζα επομένως βρήκα πάτημα αυτό και φώναζα.Βέβαια καλός κολοκυθόσπορος στάθηκα και του λόγου μου και με σκότωσαν.Ο Χοακίν υποστήριξε τη Χιμέλα and that was enough.:P
Και εγώ θέλω να πάρω εκδίκηση αλλά προτιμώ να είμαι πολίτης αυτή τη φορά :P
Από΄μενα;:cry_x::cry_x:
Ναι, ας μην είχατε τη Σύλβια σε εκείνο το γύρο και θα σου λεγα τι επιτυχία θα είχατε μετά...
Είχαν επιτυχία;:confused:
Αυτή την έφαγε η μάγισσα. Πύρρειος νίκη :P
Ντάξει έπαιξα χάλια, αλλά το παιχνίδι δεν το είχα ακουστά ούτε σαν επιτραπέζιο.
Καλά.
Σε ταξίδια τι κάνετε;:P

Τη Δευτέρα.
Πρωί ή βράδυ;
Οι ρόλοι πότε θα μοιραστούν;

Ρε μη το συζητάμε εκείνο το παιχνίδι...
Σου λέω, όλα πήγαν στραβά.
Ας μη τα θυμάμαι...
ΑΛΛΟ, ΑΛΛΟ, ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΤΟ 39
Χουχουχου.
Δε λέω οτι έπαιξα τέλεια, πάντως νομίζω οτι κάποιοι είχαν πειστεί οτι ήμουν αθώα.:)
Βοήθησες στο να δείξεις τεχνικές.:)
Κατά τα άλλα, εγώ παίρνω ποπκόρν για ν' απολαύσω το Μάκης - Χαρά. :popcorn:
Μπα που να μείνεις χωρίς ποπ κορν και λεφτά ρε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
30 ατομα
καλα θα γινει ... φοβερο παιχνιδι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Είχαν επιτυχία;:confused:
Δεν ξέρω αν το έχετε καταλάβει, αλλά το να διώξεις τον ντέτεκτιβ, με ψηφοφορία, στον 1ο γύρο, θεωρείται επιτυχία! :D

Πρωί ή βράδυ;
Οι ρόλοι πότε θα μοιραστούν;
Όπως και την προηγούμενη φορά!
Ρόλους θα πάρετε Κυριακή απόγευμα, παιχνίδι θα αρχίσει Κυριακή βράδυ και Δευτέρα έχει αποχώρηση με ψηφοφορία μόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Χαρά, οι ρόλοι λογικά θα μοιραστούν την Κυριακή και η πρώτη ψηφοφορία είναι τη Δευτέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν το έχετε καταλάβει, αλλά το να διώξεις τον ντέτεκτιβ, με ψηφοφορία, στον 1ο γύρο, θεωρείται επιτυχία! :D

Όντως ρε παιδιά! Εγώ θεωρώ οτι έπαιξα καλά και όντως αυτή ήταν προσωπική μου επιτυχία. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν το έχετε καταλάβει, αλλά το να διώξεις τον ντέτεκτιβ, με ψηφοφορία, στον 1ο γύρο, θεωρείται επιτυχία! :D
Όπως και την προηγούμενη φορά!
Ρόλους θα πάρετε Κυριακή απόγευμα, παιχνίδι θα αρχίσει Κυριακή βράδυ και Δευτέρα έχει αποχώρηση με ψηφοφορία μόνο.
Χαρά, οι ρόλοι λογικά θα μοιραστούν την Κυριακή και η πρώτη ψηφοφορία είναι τη Δευτέρα.
Καλώς.
Μία ερώτηση αν μέσα σε δύο εβδομάδες δε με'χουν ξεκάνει είτε με ψηφοφορία είτε με σκότωμα και επειδή θα απουσιάζω μπορώ να παραιτηθώ;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν το έχετε καταλάβει, αλλά το να διώξεις τον ντέτεκτιβ, με ψηφοφορία, στον 1ο γύρο, θεωρείται επιτυχία! :D


Όπως και την προηγούμενη φορά!
Ρόλους θα πάρετε Κυριακή απόγευμα, παιχνίδι θα αρχίσει Κυριακή βράδυ και Δευτέρα έχει αποχώρηση με ψηφοφορία μόνο.

Μιας και μου το θύμισαν, θα στείλετε πμ για επιβεβαίωση συμμετοχής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top