Συμμετοχές για το Παλέρμο #40 - Extreme

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Από ό,τι έχεις καταλάβει, αυτός είναι ο βασικός στόχος του. :P

Κάτι πήρα πρεφα;)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ας πω την 4αδα για να αρχίσουμε σιγά σιγά...
1. Misskit, Μαρκ εν ολίγοις
2.Πατρεύς
3. Χιμέλα( δεν θέλω δικαιολογίες ότι είναι στην ΣΕ)
4. Κώστας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Γιάννη... Αναρωτιέμαι πόσο παίζει να έχεις διαβάσει άραγε τελευταία ώστε να περιήλθες σε αυτήν την κατάσταση παράνοιας. Ή δε φταίει το διάβασμα; Τι σου συμβαίνει; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Γιάννη... Αναρωτιέμαι πόσο παίζει να έχεις διαβάσει άραγε τελευταία ώστε να περιήλθες σε αυτήν την κατάσταση παράνοιας. Ή δε φταίει το διάβασμα; Τι σου συμβαίνει; :(
τι ακριβώς σου φαίνεται παραλογο?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Ας πω την 4αδα για να αρχίσουμε σιγά σιγά...
3. Χιμέλα( δεν θέλω δικαιολογίες ότι είναι στην ΣΕ)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.

Μπράβο, διάβασέ τον λίγο να συνέλθει. :P Σωπαίνω να μη συνεχίζουμε το σπαμ. :redface:

Τραγουδάκι κι έφυγα! Καληνύχτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Έτσι επειδή έχω ώρες να πω καμιά βλακεία, είπα να περάσω για γεια :P.

Αλήθεια από πότε έχουμε υπόπτους πριν γίνει καν η κλήρωση για ρόλους; (οκ, εγώ έχω πάντα κάποιον/α ύποπτο αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Αμάν ρε Ακριβέ, αμάν. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Γιάννη, μπορώ να πω ότι έχεις χειροτερέψει καλό μου. Αλλά θα κάνω τα πάντα για να βρω τη λύση, μπορεί να πάρει χρόνια αλλά στο τέλος θα γίνεις καλά. Μέχρι τότε, συνέχισε έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Τέτοιο ρόλο θα έχεις; :inlove: :shifty: :redface: (welcome back btw)

Σε ενδιαφέρει άμεσα Δημήτρη; :redface::P Άμα πάρω τον ρόλο υπόσχομαι να κοιτάξω εσένα πρώτα :P.

Παιδιά, είμαι πολύ ενθουσιασμένη! Έχουμε μαζευτεί σχεδόν όλοι από το περσινό καλοκαιρινό παλέρμο! Η MissKit (Αννούλα καλώς ήρθες!), ο tsarachaf(ο καλύτερος παίκτης ήταν κι ας μην τον άκουγα πολύ :P), ο Ναουσσαίος (γίνεται να λες σε μια τρελή να μην τρελένεται; :P), η Noisette (το μαφιοζάκι που μας την έκανε στο τέλος!), Φρικ (τώρα PieMaker, τον οποίο είχα αδικήσει στο καλοκαιρινό, αλλά δεν μπορείς να πεις, στο προηγούμενο μια χαρά συνεργαστήκαμε), ο Πατρεύς (ακόμα τον θυμάμαι σε ένα προηγούμενο που ήταν η πόρνη :hehe:), ο jj! (μας τίμησε τελικά στο καλοκαιρινό :P), ο Τάσος (κλασσικός και μη εξαιρετέος), ο SparklingGrey (ήταν η παρθένα μας :P),ο Joaquin( που είχε πει ότι δεν θα ξαναπαίξει για λίγο καιρό, γιατί φοβόταν μήπως δεν του δώσουν κακό ρόλο, αλλά φαίνεται δεν αντιστέκεται στο Παλέρμο :P), η aegloswen (Έλεναααα :hug:), η blue_butterfly (το Ριρικάκι μας από ΣΕ ξαναγυρνάει στο παιχνίδι!! :hug:),η carpe (που ο Δημήτρης είχε αλλάξει τις ψήφους της και είχε φύγει ενώ δεν την είχε ψηφίσει κανένας!),ο Libertus (Χάρη :hug: που είχε γυρίσει από τους νεκρούς και προσπαθούσε να μας σώσει! :P), η Εχέμυθη (ElenaKr για όσους δεν ξέρετε, που ήξερε τόσα και δεν μπορούσε να μιλήσει! :kissing:).

Θα είναι φοβερά :D.

(Δεν ξέχασα κανέναν; :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
είναι δικά μου σχόλια για τα μέλη που συμμετέχουν..απλώς έβαλα την λίστα από το αρχικό ποστ..θα μπορούσα να βάλω άλλο χρώμα σε αυτά που λέω για να ξεχωρίζουν:P
Εμ..
Έπρεπε για να καταλαβαίνουμε και΄μεις αλλά ένιγουέι.
Κανονίστε ρε μόλις ξεκινήσουμε το Παλέρμο να σας πιάσει η όρεξη για σεντόνια.

Γιατί δεν ξέρουμε όλοι το όνομά του άλλου, και δεν το έχουν όλοι στην παρένθεση.
Ναι ρε άλλα πράγματα εδώ. Πάμε πίνουμε 2-3 ποτάκια. Κάνουμε συζήτηση και μετά πέφτει το ερώτημα. Σπίτι μου ή σε κάποιο απο τα σπίτια των κοριτσιών. Τι καγκουριές είναι οι χοροί και οι μαλακίες.
Ναι, ας μην ήταν προφανές ότι αν παίξω την αποφυλάκιση θα καρφωνόμουνα και θα σου έλεγα.
Indeed δεν το΄χουν όλοι.:redface:
Οι χοροί δεν είναι καγκουριές. Μαθαίνεις όλα τα κουτσομπολιά θες δε θες.:P
Είδες τι καλό πράγμα που είναι δεν μπορούσες να μιλήσεις;
Ηρέμησε ο τόπος και πετάξαμε το Μάκη εκτός.
Μπέζικλυ,και αν δε σας κάνει κόπο,
θέλω το ρόλο μου.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Έτσι επειδή έχω ώρες να πω καμιά βλακεία, είπα να περάσω για γεια :P.

Αλήθεια από πότε έχουμε υπόπτους πριν γίνει καν η κλήρωση για ρόλους; (οκ, εγώ έχω πάντα κάποιον/α ύποπτο αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία :P)
προφανώς και υπάρχουν ύποπτοι!
όλοι έχετε 4-5 απλώς εγώ είπα να τους δημοσιεύσω...
πιο πιθανοί για πρώτοι ψηφο είναι
ο Μαρκ
και η Χιμέλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
\Indeed δεν το΄χουν όλοι.:redface:
Οι χοροί δεν είναι καγκουριές. Μαθαίνεις όλα τα κουτσομπολιά θες δε θες.:P
Είδες τι καλό πράγμα που είναι δεν μπορούσες να μιλήσεις;
Ηρέμησε ο τόπος και πετάξαμε το Μάκη εκτός.
Μπέζικλυ,και αν δε σας κάνει κόπο,
θέλω το ρόλο μου.:redface:

Δεν κατάλαβα γρί. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.

Ηρέμησε ο τόπος και πετάξαμε το Μάκη εκτός.
Λοιπόν, μικρή, άκου.
Είχατε ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ τύχη στο προηγούμενο.Και συν τοις άλλοις, δεν χάσαμε.Σταματήσαμε το παιχνίδι λόγω υπερβολικής ατυχίας.

In this game,
...
I'M TAKING YOU DOWN!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Είχατε ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ τύχη στο προηγούμενο.
Τι είχατε; Εγώ νομίζω ανικανότητα είχατε...
Είχατε τον τραγικό Άκη, τον εκτός τόπου και χρόνου Ιορδάνη και τον, όπως αποκαλείς εσύ, βλάκα Demlogic.
Δηλαδή τόσο άσχετη μαφία... Χάσατε πιο τραγικά απ όσο είχαμε χάσει εγώ-Σύλβια-Πέτρος-μαρια775μ-φάντα-μαυρούλης. Που ήμασταν τότε απίστευτα χάλια μαφία.
Παίξατε χειρότερα κι απ τον Μαυρούλη, ξεφτιλίσατε τη Μαφία, φτου σας! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λοιπόν, μικρή, άκου.
Είχατε ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ τύχη στο προηγούμενο.Και συν τοις άλλοις, δεν χάσαμε.Σταματήσαμε το παιχνίδι λόγω υπερβολικής ατυχίας.

In this game,
...
I'M TAKING YOU DOWN!!



Και εγώ θέλω να πάρω εκδίκηση αλλά προτιμώ να είμαι πολίτης αυτή τη φορά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Τι είχατε; Εγώ νομίζω ανικανότητα είχατε...
Είχατε τον τραγικό Άκη, τον εκτός τόπου και χρόνου Ιορδάνη και τον, όπως αποκαλείς εσύ, βλάκα Demlogic.
Δηλαδή τόσο άσχετη μαφία... Χάσατε πιο τραγικά απ όσο είχαμε χάσει εγώ-Σύλβια-Πέτρος-μαρια775μ-φάντα-μαυρούλης. Που ήμασταν τότε απίστευτα χάλια μαφία.
Παίξατε χειρότερα κι απ τον Μαυρούλη, ξεφτιλίσατε τη Μαφία, φτου σας! :P

Γιατί μοῦ θυμίζεις αὐτὸ τὸ παιχνῖδι; :'(

Ἂς τὸ ἀφήσουμε νὰ χαθῇ στὴ λήθη τοῦ χρόνου...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top