Συμμετοχές για το Παλέρμο #40 - Extreme

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
πωωωωω... μ αρεσει που εμπαινα καθε μερα να τσεκαρω αν ξεκινησε παλερμο και τι δυο μερες που δεν μπηκα ........ ο διας
Στατιστικά όλο και κάποιος δε θα επιβεβαιώσει τη συμμετοχή του όταν θα ζητηθεί απ εμάς.
Είσαι ο α' αναπληρωματικός, περίμενε και πολύ πιθανόν να παίξεις! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Νάουσα


δεν ξανασπαμμάρω:sorry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Μου μυρίζει θρίαμβος για τον Ιωακείμ, το Παλέρμο Νο40.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Μου μυρίζει θρίαμβος για τον Ιωακείμ, το Παλέρμο Νο40.
Θα είσαι μαφιόζος ξανά, αλλά ο μαϊμού αυτή τη φορά, και θα κερδίσεις αφού καθαρίσεις όλους τους ορίτζιναλ μαφιόζους και μετά φας έναν-έναν όλους τους πολίτες, μέχρι να μείνεις μόνος με μία νεαρά που θα βιάσεις και θα κερδίσεις;
Αυτό πράγματι θα ήταν μεγάλος θρίαμβος! Νίκη ΑΜ με 30 συμμετέχοντες! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Θα είσαι μαφιόζος ξανά, αλλά ο μαϊμού αυτή τη φορά, και θα κερδίσεις αφού καθαρίσεις όλους τους ορίτζιναλ μαφιόζους και μετά φας έναν-έναν όλους τους πολίτες, μέχρι να μείνεις μόνος με μία νεαρά που θα βιάσεις και θα κερδίσεις;
Αυτό πράγματι θα ήταν μεγάλος θρίαμβος! Νίκη ΑΜ με 30 συμμετέχοντες! :D
Δεν βιάζουμε, μας βιάζουν το κορμί και την ψυχή ενίοτε.Οι γυναίκες είναι υποτιμημένες δυνάμεις, και περιμένουν να βρουν ένα Χοακίνικο κορμί να εξαπολύσουν την ορμή τους.

Τέλος πάντων, μου άρεσε σε γενικές γραμμές το σενάριό σου φίλε Δημήτρη και έχω να πω ότι δεν θα ήταν άσχημο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Προσέξτε καινούργιοι και παλιοί με νικνειμς και ονόματα, να το κάνουμε μπάχαλο το παιχνίδι!
Για να το κλείσουμε από τώρα.
Όποιος τολμήσει να με πει φέρι,φέρυ για τα πιάτα και όλα τα παρεμφερή ενώ έχω το πραγματικό μου όνομα κοτσαρισμένο στην παρένθεση,
Θα φάει βρισίδι περί γκαβομάρας.


Εμ.. Ναι καλο θα ηταν στο παιχνιδι να τους λεμε ολους με νικ γιατι δεν ξερουμε τα ονοματα ολων :|
Μα πάτε καλά; Γιατί να μην λέμε αυτούς που ξέρουμε το με το κανονικό τους όνομα εφόσον και οι ίδιοι δεν έχουν πρόβλημα;
Χαρά.:D
Πως φαίνεται ότι ήσουν ΣΕ περισσότερες φορές απ ότι ήσουν παίχτρια... :P
Οι μικρές να τα ακούτε αυτά!!! Διαβάζουμε κανόνες, δεν σπαμμάρουμε!
Εεε ρε πάλι τι αγάπη μας έχετε εμένα της Λιμπέρω και της Ντόιτς δε λέγεται.
Φτάνει πια.
Για 1ο Παλέρμο μία μαλακία έκανα και μου την κοπανάτε.:pfff:

βρήκες ωραία συνοδό τουλάχιστον?
Eννοείς..
Ωραία συνοδό.:P

Αυτά τα λεγόμενα της Χιμέλα που γράφτηκαν;:redface:
Εδώ δεν είμαστε Αμερική να πάμε όλοι ζευγαρακια και δεύτερον :rofl:.
Όχι δεν βρήκα.:(
Ναι.
Εδώ κάνουμε.. Μαζικά όργια.:P

Μου μυρίζει θρίαμβος για τον Ιωακείμ, το Παλέρμο Νο40.
Ψίτ.
Πρόσεξε μόνο μην πέσει στο χέρι μου κάρτα Άμεσης Προφυλάκισης. :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.


Αυτά τα λεγόμενα της Χιμέλα που γράφτηκαν;:redface:

Όντως ρε παιδιά, έτσι όπως γράφτηκε το ποστ του Τζον είναι σαν να τα έγραψα εγώ αυτά...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Όντως ρε παιδιά, έτσι όπως γράφτηκε το ποστ του Τζον είναι σαν να τα έγραψα εγώ αυτά...:worry:
Μα ψάχνω,ψάχνω και΄γω πού γράφτηκε τέτοιο πράγμα.
Παράθεση στο 1ο σου μήνυμα είναι.
Απλώς πρόσθεσε κάποιες δικές του σημειώσεις ο Γιάννης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εντάξει ρε παιδιά βαριόμουν να βάλω και χρώματα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
είναι δικά μου σχόλια για τα μέλη που συμμετέχουν..απλώς έβαλα την λίστα από το αρχικό ποστ..θα μπορούσα να βάλω άλλο χρώμα σε αυτά που λέω για να ξεχωρίζουν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.


Λέω να κάνω παρέα στον γερόλυκο Πατρεύς, μιας και είναι η αδυναμία μου! Μην αισθάνεσαι μόνος σου, Πέτρο! Εγώ είμαι εδώ!!!

Και για όσους δεν το κατάλαβαν...το χθεσινό μου μήνυμα ήταν δήλωση συμμετοχής :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Μα πάτε καλά; Γιατί να μην λέμε αυτούς που ξέρουμε το με το κανονικό τους όνομα εφόσον και οι ίδιοι δεν έχουν πρόβλημα;
Γιατί δεν ξέρουμε όλοι το όνομά του άλλου, και δεν το έχουν όλοι στην παρένθεση.

Ναι.
Εδώ κάνουμε.. Μαζικά όργια.:P
Ναι ρε άλλα πράγματα εδώ. Πάμε πίνουμε 2-3 ποτάκια. Κάνουμε συζήτηση και μετά πέφτει το ερώτημα. Σπίτι μου ή σε κάποιο απο τα σπίτια των κοριτσιών. Τι καγκουριές είναι οι χοροί και οι μαλακίες.
Ψίτ.
Πρόσεξε μόνο μην πέσει στο χέρι μου κάρτα Άμεσης Προφυλάκισης. :rofl:

Ναι, ας μην ήταν προφανές ότι αν παίξω την αποφυλάκιση θα καρφωνόμουνα και θα σου έλεγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.


Λέω να κάνω παρέα στον γερόλυκο Πατρεύς, μιας και είναι η αδυναμία μου! Μην αισθάνεσαι μόνος σου, Πέτρο! Εγώ είμαι εδώ!!!

Και για όσους δεν το κατάλαβαν...το χθεσινό μου μήνυμα ήταν δήλωση συμμετοχής :)

Ζητούμε συγγνώμη ως ΣΕ, δεν έγινε απολύτως κατανοητό. :confused:

Οπότε η Noisette θα μπει στο παιχνίδι αφού η δήλωση συμμετοχής προηγήθηκε της italian dream.., η italian dream.. θα γίνει πρώτη αναπληρωματική και ο soter δεύτερος αναπληρωματικός. Παρακαλούμε κάποιον μοντ να διορθώσει τη λίστα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Τρέλανε μας ρε Ναουσαιε:):clapup:!!
με αυτό σου το μήνυμα είσαι στους 3 βασικούς υπόπτους μου:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τρέλανε μας ρε Ναουσαιε:):clapup:!!

Από ό,τι έχεις καταλάβει, αυτός είναι ο βασικός στόχος του. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Από ό,τι έχεις καταλάβει, αυτός είναι ο βασικός στόχος του. :P
καλα εσύ είσαι το νο1, βασικά υπάρχει 4αδα για την πρώτη ψήφο αφού είστε ξεκάθαρα ύποπτοι!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Φοβούμαι γαρ! :eek:

Γατάκι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top