Συμμετοχές για το Παλέρμο #40 - Extreme

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
...ή και ναι! :inlove:
αφού αν είναι δολοφόνος είναι άσχετη και θα σκοτωθεί μόνη της σαν μεγάλο παλικάρι, ή αν είμαι δολοφόνος θα πάρει δρόμο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.

Μίλησα. -.-

αφού αν είναι δολοφόνος είναι άσχετη και θα σκοτωθεί μόνη της σαν μεγάλο παλικάρι, ή αν είμαι δολοφόνος θα πάρει δρόμο:D

Μην προδίδεσαι τόσο, μαφιοζάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.



Λίστα συμμετοχών για Palermo #40:

  1. aegloswen--> καλή παίχτρια, δεν θέλω να μαστε μαζί στην ομάδα όμως
  2. Akis_Megara-->δεν τον ξέρω, αλλά θα μιλάει γαύρικα και δεν θα συννενοούμαστε
  3. Alma Libre--> δεν την ξέρω την κοπέλα, πιστεύω στην νέα γενιά
  4. blue_butterfly--> άσχετη, σε κάθε παλέρμο χάνει
  5. carpe_nochtem--> μεγάλη αδυναμία, τόσες φορές έχουμε βρεθεί και από κοντά..θα την σεβαστώ
  6. CiNeFiL--> έχει ξαναπαίξει σίγουρα
  7. Deutsch... Lover-->η ''13η χρονη'' με τα πολλά μυστικά, προσοχή θα μας αποτελειώσει
  8. Drama Prinzessin--> κλεοπάτρα, από τις πιο παλιές μ γνωριμίες στο φόρουμ και συνδολοφόνα μου σε παλέρμο στο οποίο προφανώς νικήσαμε...πάμε για την 2η φορά?
  9. elenamusic99--> δεν γνωρίζω τίποτα
  10. Gate4--> αφού άρχισε να ξαναακούει μουσική την συμπαθώ και πάλι..γερά Σοφία!
  11. jj!--> χωρίς σχόλια γιατί θα αναφέρω το όνομα του και θα έχουμε νέα τραγωδία
  12. JKaradakov--> δεν θυμάμαι καν αν τον πρόλαβα σε συνεργασία, νομίζω όχι:P
  13. Joaquin--> από τους καλύτερους παίχτες εδώ μέσα, νικήσαμε μαζί σαν δολοφονοι την τελευταία..αφού διώξαμε έναν δικό μας παίχτη (λέμε τώρα)
  14. johnietraf--> δεν τον ξέρω
  15. Johnnaousa--> άσχετος που βάζει ψήφους ενώ παίζει
  16. Libertus--> αχ χαρουλη, στο μιτινγκ σε συμπάθησα αλλά αν ξαναφερθείς έτσι σε παλέρμο με βλέπω εκτός:P
  17. mintin97--> δεν μου λέει κάτι το όνομα
  18. MissKit--> χααχ η και καλά έμπειρη στο παλέρμο λόγω ΣΕ..γατάκι σαν τον Μαρκ της( την γάτα της)..μην την φοβάστε καν
  19. Nefeli Graf-->μου αρέσει το Νεφέλη
  20. PieMaker--> εδώ απλά respect..από τα καλύτερα παιδιά που έχω γνωρίσει από το φόρουμ(και είναι μεγάλος ο αριθμός)
  21. Psycho(Βασίλης)--> τον βλέπω να γράφει στο φόρουμ συχνά
  22. SparklingGrey--> άλλη μια γνωριμία και είδα κάτι απειλές του προς το πρόσωπο μου σε ενα ποστ...χααχαχ:clapup:
  23. timonierhs--> για οδηγό τον κόβω και όχι παίχτη του παλέρμο
  24. tsarachaf--> μια από τις λίγες παλιές καραβάνες και λόγος για να παιξω
  25. _fairygirl_-->έχει ξαναπαίξει θυμάμαι, για να δούμε
  26. ~Melania~--> χαχα μικρή μην τρελαίνεσαι πάλι!
  27. Εχέμυθη--> έλενα είσαι καλό κορίτσι, δεν θα σε σκοτώσουμε άμεσα εκτός αν σου στείλω κανα μήνυμα στο κινητό ενώ πήγαινε σε συνδολοφόνο μου όπως παλιά:D
  28. Πατρεύς--> η πρώτη μου ψήφος και η παράκληση προς τους δολοφόνους(αν δεν είμαι) να είναι η πρώτη δολοφονία
  29. Τάσος97--> από τους καλύτερους παίκτες αλλά βαριέται πολύ εύκολα το παιχνίδι..συνήθως με υποστηρίζει όποτε είναι καλό παιδί
  30. Εσύ;

αυτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ποτέ δε δήλωσα έμπειρη, η εμπειρία μου είναι στην οργάνωση, όχι στο παιχνίδι. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Η δεκατριαχρονη με τα πολλα μυστiκα :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Τζον και εγώ σ' αγαπάω ρε. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
βρήκες ωραία συνοδό τουλάχιστον?
:rofl: Καλό δεν μπορω να πω...
Τόσο νωρίς ρε; :eek:

Εδώ θέλανε να την κάνουμε σήμερα. :P
Εσείς ποτέ θα την κάνετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
:rofl: Καλό δεν μπορω να πω...


Εδώ θέλανε να την κάνουμε σήμερα. :P
Εσείς ποτέ θα την κάνετε;
πες σοβαρά ρε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Κι εγω θελω... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αν καταφερω να ψησω την Ιταλιανν...... Να συμπληρωθει η παρεα..

Κι εγω θελω... :redface:

Βοδι του ελεους:clapup::clapup::clapup: σε αγαπω ντανκε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
πες σοβαρά ρε!

Τι να σε πω ρε!:P
Εδώ δεν είμαστε Αμερική να πάμε όλοι ζευγαρακια και δεύτερον :rofl:.
Όχι δεν βρήκα.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
ποτε αρχισε αυτο?! και γω μεσα ειμαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
ποτε αρχισε αυτο?! και γω μεσα ειμαι!
Αναπληρωματικός.
Μόλις ακυρωθεί κάποια συμμετοχή, παίρνεις ρόλο.
Τους αναπληρωματικούς θα τους ενημερώσει η ΣΕ αν θα παίξουν. Η ενημέρωση θα γίνει το πρωί του Σαββάτου που θα κλειδώσουν οι συμμετοχές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
πωωωωω... μ αρεσει που εμπαινα καθε μερα να τσεκαρω αν ξεκινησε παλερμο και τι δυο μερες που δεν μπηκα ........ ο διας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top