Συμμετοχές για το Παλέρμο #33

Πότε θέλετε να αρχίσει Παλέρμο;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 25)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Προπαγάνδα, thy name is you MissKit :pfff:

Να βάλετε πολλ :pfff:

Νέα παιδιά είστε, πειραματιστείτε και λίγο. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εγώ θέλβ τη revised! είναι πιο ενδιαφέρουσααα!!! :) :) :) ωραία θα ξεκινήσουμε 1/8!! το τελευταίο μας διάλειμμα πριν το πρώτο σχολικό μας διάλειμμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Μέσα και εγώ. =]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Νέα παιδιά είστε, πειραματιστείτε και λίγο. :redface:

Έγινε ρε παππού, ότι θες.


Revised :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Έγινε ρε παππού, ότι θες.


Revised :pfff:

Eεεε... Όχι και παππού το σοκολατάκι ρε συ... Αμαρτία...:P


Εννοείται revised...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ok ok το πιάσαμε,θέλετε revised. xD

Παίκτες:

1. Alchemist
2. blue_butterfly
3. bluestas95
4. dannaros
5. Demlogic
6. Econ
7. Eupatridis
8. foreverfreak
9. JaneWin
10. maria_lulu
11. MAYROULIS
12. Miss Brightside
13. Misskit
14. Τάσος97
15. soter
16. tsarachaf
17. vaios13
18. vassilis497
19. z0itCa
20. εσύ;

ΣΕ:

1. Κλεοπάτρα^^
2. _elena_
3. Devina

EDIT:
Λολ,τώρα το πρόσεξα.
Tσαφ-τσουφ απλά δεν υπάρχει το avatar σου,ρε. Xαχαχ.
Respect. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Λοιπον, δεν ξερω τι θα κανετε, αλλα θελω να ειμαι στην ιδια ομαδα με το γυναικακι μου (a.k.a Misskit)!!
Eπισης, αν για ακομα μια φορα ειμαι ΠΟΛΙΤΗΣ με κενη ΙΔΙΟΤΗΤΑ, θα κλειστω στο Δαφνι:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Eπισης, αν για ακομα μια φορα ειμαι ΠΟΛΙΤΗΣ με κενη ΙΔΙΟΤΗΤΑ, θα κλειστω στο Δαφνι:P!!

Καλά αν τύχει να είσαι Ορφέας,θα εύχεσαι να ήταν κενή. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,259 μηνύματα.
Μου φαίνεται θα γίνουμε περισσότεροι σ' αυτό το Παλέρμο!
Δεν περίμενα τέτοια συμμετοχή μέχρι τώρα. :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
ναι, δεν είναι φοβερό? ελάτε και άλλοι να γίνει μπούγιο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
εγώ ψηφίζω κλασσική πάντως έτσι για να σας τη χαλάσω :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
θέλω να δηλώσω και τις 4 φορές συμμετοχή :)
Τι εννοείς ''και τις 4 φορές'';:confused:
Μέσα μόνο για αρχές Αυγούστου :)
Τότε γιατί ψήφισες άλλη ημερομηνία;
---
Επίσης,
kate_gka
petropoulos43551
επειδή βλέπω ότι ψηφίσατε στη δημοσκόπηση, πρέπει να δηλώσετε συμμετοχή εδώ αν θέλετε να παίξετε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Τι εννοείς ''και τις 4 φορές'';:confused:
Λογικά εννοεί ότι μπορεί να παίξει όποτε ξεκινήσει το παιχνίδι (δηλαδή και στις 4 ημερομηνίες της δημοσκόπησης).^^:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Λογικά εννοεί ότι μπορεί να παίξει όποτε ξεκινήσει το παιχνίδι (δηλαδή και στις 4 ημερομηνίες της δημοσκόπησης).^^:)
Αν εννοεί αυτό, δεν έπρεπε να ψηφίσει τίποτα στη δημοσκόπηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Πφφφ. Τι κακό και αυτό το πράγμα με μερικούς.
Ρε παιδιά.
Πρώτα δηλώνετε ότι θέλετε να παίξετε και μετά ψηφίζετε την ημερομηνία που σας βολεύει.
Δηλαδή μπαίνει ο κάθε άκυρος στο θέμα και ψηφίζει? Wtf?
Σοβαρευτείτε. :P

18-24 Ιουλίου
Το ψήφισαν οι: dannaros, Demlogic, Eupatridis, petropoulos43551

25-31 Ιουλίου
Το ψήφισαν οι: foreverfreak, kate_gka, MAYROULIS, Miss Brightside

Λοιπόν για να το ξεκαθαρίσουμε.
Ο dannaros από ότι κατάλαβα μπορεί να παίξει όποτε και αν γίνει το game. Fine.
Eυπατρίδη διόρθωσε την ψήφο σου,να μην μπερδευόμαστε. :P
petropoulos43551,kate_gka ούτε σας έχουμε "δεί" ποτέ,ούτε έχετε δηλώσει συμμετοχή.
Είστε εκτός παιχνιδιού, αν δεν αλλάξει κάτι από τα παραπάνω. ^

foreverfreak,MAYROULIS, Miss Brightside
Προφανώς ο Κωνσταντίνος μπορεί και στις αρχές Αυγούστου να παίξει,παρ'ότι ψήφισε άλλη ημερομηνία,καθώς έκανε πόστ.
So ok.

MAYROULIS, Miss Brightside,Demlogic ξεκαθαρίστε μας αν θα μπορείτε να παίξετε στις αρχές Αυγούστου ή όχι.
Αν σας βολεύει,οk. Aν όχι,το παιχνίδι θα γίνει κανονικά και χωρίς εσάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μπορεί να σας φορτωθώ ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Μου φαίνεται θα γίνουμε περισσότεροι σ' αυτό το Παλέρμο!
Δεν περίμενα τέτοια συμμετοχή μέχρι τώρα. :eek:
:clapup::clapup::clapup::clapup: η διαφημηστική μου καμπάνια φταίει!!!!
Μπορεί να σας φορτωθώ ^^

:confused::confused::confused: ξήγα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Καλά αν τύχει να είσαι Ορφέας,θα εύχεσαι να ήταν κενή. :P

Και να μας τύχει το Ορφέας - Ευρυδίκη με το φρικ. :P Θα γελάω και στον ύπνο μου. Πολύ περισσότερο δε, αν ανήκουμε και σε διαφορετικές ομάδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
MAYROULIS, Miss Brightside,Demlogic ξεκαθαρίστε μας αν θα μπορείτε να παίξετε στις αρχές Αυγούστου ή όχι.
Αν σας βολεύει,οk. Aν όχι,το παιχνίδι θα γίνει κανονικά και χωρίς εσάς.
Λογικά εδώ θα είμαι αρχές Αυγούστου. Αν αλλάξει κάτι θα το πω έγκαιρα, πριν αρχίσει το παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
και εγώ δηλώνω συμμετοχή ρε κοπέλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top