Συμμετοχές για το Παλέρμο #26

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Επισης αναρωτιεμαι γιατι στο Ηρακλειο στις 6 μερες που βρεχει οι 5 ειναι Σαββατο:mad:

Για τον ίδιο λόγο που όποτε πάω στην τράπεζα έχει 50 νούμερα πριν από εμένα!!:redface:
Γκαντεμιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Απο ποτε??????:confused::redface:



Εγω ειμαι φαν του τσιπουρου... Το ουζο δεν μου κατεβαινει...:(
καταγωγη απο τρικαλα εχω,οποτε ο Γιαννης ο πρεσβυτερος(ο παππους) που μας αφησε φετος το τιμουσε και με το πολυ παραπανω.Εγω γενικα του αλκοολ δεν μπορω να πω οτι ειμαι και πολυ.λιγακι για το καλο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Για τον ίδιο λόγο που όποτε πάω στην τράπεζα έχει 50 νούμερα πριν από εμένα!!:redface:
Γκαντεμιά...
δεν ειναι γκαντεμια.η ωρα που ξυπνας ειναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
τς τς... Όποτε βγαίνω μαζί του βρέχει!!:P

σε πιασα...δεν το κοψες το ποτο τελικα.... Μια φορα ρε βγηκαμε κι εβρεχε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
καταγωγη απο τρικαλα εχω,οποτε ο Γιαννης ο πρεσβυτερος(ο παππους) που μας αφησε φετος το τιμουσε και με το πολυ παραπανω.Εγω γενικα του αλκοολ δεν μπορω να πω οτι ειμαι και πολυ.λιγακι για το καλο;)

Κι εγω δεν ημουν... Με κανανε... Με βρηκαν γλυκο ομορφο και απροστατευτο και με χαλασανε...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
δεν ειναι γκαντεμια.η ωρα που ξυπνας ειναι :P

σε πιασα...δεν το κοψες το ποτο τελικα.... Μια φορα ρε βγηκαμε κι εβρεχε...

Αν δεν δούλευα θα έλεγα ότι έχεις απόλυτο δίκιο!!!:P

Σιγά ρε τσαρατέτοιε μου.. Δεν είμαι και μπεκρής!!:P:P
Ναι, και ήταν η μόνη φορά που βγήκαμε χωρίς κανέναν;).
Άντε και αν είσαι καλό παιδί αύριο θα πάμε να με βοηθήσεις σε κάτι που θέλω να πάρω και μετά κερνάω παγωτό!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Αν δεν δούλευα θα έλεγα ότι έχεις απόλυτο δίκιο!!!:P

Σιγά ρε τσαρατέτοιε μου.. Δεν είμαι και μπεκρής!!:P:P
Ναι, και ήταν η μόνη φορά που βγήκαμε χωρίς κανέναν;).
Άντε και αν είσαι καλό παιδί αύριο θα πάμε να με βοηθήσεις σε κάτι που θέλω να πάρω και μετά κερνάω παγωτό!:)

Αν μιλας για το απογευμα-βραδυ φυσικα και θα παμε... Το πρωι δουλευω κι εγω...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Αν μιλας για το απογευμα-βραδυ φυσικα και θα παμε... Το πρωι δουλευω κι εγω...:(

Εμείς βρήκαμε εσένα αθώο??? Πρόχεσε πως τα λες αυτά γιατί δεν μας ξέρουν και θα σε πιστέψουν!!!:P
Αυτό το αθώος θα το δείξω στην Πόπη να γελάσει λίγο το χειλάκι της!!:P
Εμένα τώρα μου είπαν ότι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Εμείς βρήκαμε εσένα αθώο??? Πρόχεσε πως τα λες αυτά γιατί δεν μας ξέρουν και θα σε πιστέψουν!!!:P
Αυτό το αθώος θα το δείξω στην Πόπη να γελάσει λίγο το χειλάκι της!!:P
Εμένα τώρα μου είπαν ότι

Φυσικα και με βρηκατε αθωο.... Μα σ' οποιον και να το πεις θα με πιστεψει...

Ποιο τελος??? Η δουλεια??????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Φυσικα και με βρηκατε αθωο.... Μα σ' οποιον και να το πεις θα με πιστεψει...

Ποιο τελος??? Η δουλεια??????????

Ναι.. Σε λίγες μέρες ξεκινάω φροντιστήρια και ο μπαμπάς μου λέει ότι πρέπει να κάτσω λίγο να τεμπελιάσω!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Αχ τι καλά που μαζευόμαστε!!!
Λέω σε αυτό που είμαστε πολύ, να απαιτήσουμε να παίξει και ο sid και να τον εκλέξουμε και Δήμαρχο!!!!:D:D

Θα............................................
Θα......................................................
Θα...........................................................
θααααααααααααααααααα
θα
θα...........................................

πώς ήμουν ; καλός ;; *

*παρακαλώ το ποστ να κλειδωθεί για να μην κάνει παράθεση ο φαντ ή ο μπόρατ με σεξουαλικά υπονοούμενα


Για τον ίδιο λόγο που όποτε πάω στην τράπεζα έχει 50 νούμερα πριν από εμένα!!:redface:
Γκαντεμιά...
μην ανησυχείς - εσύ είσαι το μεγαλύτερο :)



π.σ. όσο για τις τελευταίες σελίδες του θρεντ , απλά απαράδεκτες

με το κατασυρροήν τρολάρισμα , αχρηστεύεται η αξία του τόπικ δηλαδή

1.να τρολάρω
2.να φαίνονται οι συμμετοχές στο παιχνίδι για να έχουμε μια ιδέα και να ξεκινήσουμε καμιά ώρα
3.να ξεκινήσουμε καμιά ώρα και να τρολάρω στο παιχνίδι

φτου σας και shame on you

π.σ.2


ο ζορζ αγνοείται
:/:
γύρισεεεεεεεεεεε
αν δεν απαντήσεις μέχρι αύριο, ομολογώ δεν ήθελα να φτάσω ως εδώ , αλλά θα ποστάρω καρρά

αντίο για τώρα
πάω να κάνω και κανέναν κανονικό φόνο



































κουνούπι εννοώ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Kαι οι φόνοι του Παλέρμου κανονικότατοι είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
τότε προτείνω την δολοφονία του κουρέα του Μπλιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ήσουν φανταστικός!!!!!!!!!!!!!!:D
:D

Και βασικά έχεις δίκιο..
κάποτε πρέπει να ξεκινήσουμε...
Οπότε πήρα την πρωτοβουλία να γράψω τα ονόματα των συμμετεχόντων μπας και κλειδώσουμε και αρχίσουμε καμιά μέρα!!!:)
Έχουμε και λέμε...

1.marialuluf1
2. kleop
3. Goseithor
4.gianniskeeper aka γείτονας!
5. Rewial
6. Κλεοπάτρα
7. JaneWin
8. roseberry
9.athene
10.z0itCa (όχι να το παινευτώ, αλλά το 10 το καλό!:P)
11. tsarachaf (κανονικά εσύ ήσουν το 10, αλλά εγώ μόλις αυτοδιορίστηκα γραμματέας του Δημάρχου!:pfff: )
12.foreverfreak (ανάλογα με το πότε θα ξεκινήσουμε)
13. moonlight (βασικά είναι Ράδιο Αρβύλα, δεν θα παίξει! Αλλά την γράφω γιατί η ελπίδα πεθάνει τελευταία!)
14. Misskit
15. Morelo
16.yozerehs
17. mariza_93

WOW!! Είμαστε 17!!!

ΣΕ τι λέτε να ξεκινάμε!???

Ιδού η Ρόδος, ιδού και το πήδημα!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Εγω θα λείπω μέχρι Κυριακή αν είναι ξεκινήστε πιο πριν και θα γράψω όλες τις ιστορίες μαζεμένες. οταν ερθω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
και γιατί να κάνω κάτι τόσο κοινότυπο όπως να πάω διακοπές καλοκαιριάτικα
αντί να δολοφονώ πολίτες ,
να κάνω τηλεδιασκέψεις στο μσν με τους συνεργούς μου
και να στέλνω π.μ. στον ζορζ να αναθέσει τον ρόλο της νοσοκόμας στον φόκο
γιατί θα καρφωθεί κατευθείαν ,
αφού θα ντύσει τον Τσοφ στο άβαταρ του με ένα νεγκλιζέ και πρόστυχη ρόμπα ;

π.σ.

τότε προτείνω την δολοφονία του κουρέα του Μπλιο
:clapup: όλε

:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:

Δεν υπάρχει αυτό.

Σε καλό μας:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εγω θα λείπω μέχρι Κυριακή αν είναι ξεκινήστε πιο πριν και θα γράψω όλες τις ιστορίες μαζεμένες. οταν ερθω

:bye::bye:


Θέλετε να περιμένουμε το Φόκο ή να ξεκινήσουμε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
ααααααααααα θελω και γω να το σκεφτω :redface: :Dχεχε!
μπορω να δηλωσω ακομα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
ααααααααααα θελω και γω να το σκεφτω :redface: :Dχεχε!
μπορω να δηλωσω ακομα?:P

Φυσικά!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup:
Έλα στην παρέα μας φαντάρε.....
Αλλά να ξέρεις εγώ μένω δίπλα στο Γιάννη...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
ε οχι και φανταρος χαχα!
με τον γιαννη? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top