Συμμετοχές για το Παλέρμο #22

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πάρε-πάρε.
Παλέρμο εχω πάρε.

Αναζητείται και ΣΕ εκτός των παιχτών :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Θα παιξουμε φετος?
Ελα προλαβαινουμεεεε. Μαζευτειτεεεεεεεεεεεε

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Λεπόν κανονίστε...πρέπει όπωσδηποτε να παίξουμε ένα γύρο μέσα στο Γενάρη! Μαζευτείτε πριν το νέο έτος για να ξεκινησουμε αρχές του '10..

Αντε...ακόμα να δηλωθείτε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Βάλτε κι εμένα:PΚαι βλέπουμε...ανάλογα με την ημερομηνία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Γιατι δεν αρχιζει το παιχνιδι;:hmm:


Βαλτε και μενα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
  1. Bill
  2. Bill_Slayer
  3. jrot6
  4. fantasmenos
  5. Ηρώ
  6. love angel
  7. Neraida
  8. phoebe
  9. pitg21
  10. rascal_gd
  11. Resident Evil
  12. Vkey
  13. Youki

Όποιος από τους παραπάνω δεν επιθυμεί να συμμετάσχει (:pfff:) να το δηλώσει
και όποιος άλλος επιθυμεί να παίξει, αλλά τ΄ονοματάκι δεν είναι στη λίστα , το ίδιο!:D
Γιώργο θα κάνεις ΣΕ;

Το ξεκινάμε Δευτέρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Αντε ξεκουραση και αραλικι μεχρι αυριο και να ξεκιναμε σιγα σιγα το πρωτο παιχνιδι για το 2010..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τώρα σας είδα. :P

Εγώ κάνω ΣουΕ άμα είναι αλλά θέλω οπωσδήποτε και 2ο άτομο γιατί θα έχω άλλοτε πρωινά κι άλλοτε απογευματινά εργαστήρια... :|

Αλλά άκρη θα βρω... :)


Για Δευτέρα μπορείτε όλοι;
Επίσης θυμίστε με :P αν παίζουμε και με Δημάρχους. :P
Το 'χαμε βάλει πιλοτικά μια φορά, αλλά μετά δεν θυμάμαι τι έγινε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Τελικά πάει αύριο ή μπα;

Προλαβαίνεις Γιώργο να βγάλεις ρόλους και να μας τους μοιράσεις αύριο ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μια παρατηρηση:
Οι ρολοι να δοθουν βασει κληρωσεως και μονο.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αύριο με τίποτα, είχα τρεχάματα σήμερα. :P

Για Τρίτη λογικά θα πάει... απλά θυμίστε μου τι παίζει με Δημάρχους και τα ρέστα.


Θα φτιάξω πρόγραμμα σε C για να μην γκρινιάζει η Νεράιδα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Πως παιζεται αυτο βρε παιδια??:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πως παιζεται αυτο βρε παιδια??:/:
Ουάου, ποστ 5 λέξεων. :P


Αν δεν βαριέσαι να διαβάζεις, δες εδώ. Αν βαριέσαι, απλά δήλωσε συμμετοχή και θα καταλάβεις στην πορεία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ναι θελω, αφου θα παιξετε κι εσεις εγω στο πηγαδι κατουρησα?

Παω να δω τωρα, βαλε με εσυ!:P




Το διαβασα!
υσ. Καλα.... οχι πως καταλαβα και πολλα:redface: αλλα νταξει ψηθηκα!:D'
Για αποριες πριζω εσενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Θα φτιάξω πρόγραμμα σε C για να μην γκρινιάζει η Νεράιδα. :P

Δε με λες και στριντζω...το ιδιο μου κανει :pfff:, αρκει να μην εχουμε τα των τελευταιων παιχνιδιων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
  1. Bill
  2. Bill_Slayer
  3. jrot6
  4. fantasmenos
  5. Ηρώ
  6. love angel
  7. mindcircus
  8. Neraida
  9. phoebe
  10. pitg21
  11. rascal_gd
  12. Resident Evil
  13. Vkey
  14. Youki

Kανάς άλλος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ είμαι εκτός...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Τι θα γίνει? Θα ξεκινήσουμε?
Γιώργο, μοίρασε ρόλους (σήμερα κατά προτίμηση) κι όποιος βγαίνει θα βοηθάει σα ΣΕ. Όπως παλιά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
και άστον τον δήμαρχο. Next time το ξαναβλέπουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top