Συμμετοχές για το Παλέρμο #22

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Δώσε παλέρμο στο λαό!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Προφανώς παίζω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
To αίμα κυλάει εκδίκηση ζητάει, Youki κηρύσσω τον ανένδοτο αγώνα εναντίον σου :P

μέσα me 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ημερομηνιες πειτε μου να δουμε αν θα μπορω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εδω εδω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μι του...:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Ολοι οι καμμενοι βγαινουν ενας,ενας απο τις γωνιες και φωναζουν...

"και εγω μεσα,και εγω!!":D

Εννοειτε μεσα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
μπλινκ μπλινκ! Κι εγώ μέσα αν ξεκινήσει από την άλλη Παρασκευή και μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
:D
Ναιιιιιιιιι!!!!!!! Παίζωωωωω!!!!!
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
μπλινκ μπλινκ! Κι εγώ μέσα αν ξεκινήσει από την άλλη Παρασκευή και μετά.

Έλεγα να το ξεκινήσουμε από Δευτέρα, γιατί μετά μεσολαβούν και οι γιορτές.. μην κάνουμε Χριστούγεννα μαλωμένοι. Κρίμας κι άδικος :P
Άι μαρή.. τι πιο σημαντικό έχεις να κάνεις;


  1. jrot6
  2. fantasmenos
  3. Ηρώ
  4. love angel
  5. Neraida
  6. phoebe
  7. Youki
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Μέσα!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
μπλινκ μπλινκ! Κι εγώ μέσα αν ξεκινήσει από την άλλη Παρασκευή και μετά.

Αυτα ειναι δικαιολογιες..Ξερει η ρεζ οτι ξεκιναμε δευτερα και ξερει οτι θα παρει ρολο..

Ψηφιζω ρεζ..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μέσα

:shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
To αίμα κυλάει εκδίκηση ζητάει, Youki κηρύσσω τον ανένδοτο αγώνα εναντίον σου :P

μέσα me 2
Ελεγα να μην πω εξαρχης ότι είσαι ο νο1 υποπτος μου και δημιουργήσω ρεύμα, αλλά τα θέλει ο πωπός σου!!!!:P


ΦΑΝΤΑΣΜΕΝΟΣ απο μενα και για κάθε γύρο μέχρι να βγει!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Παλέρμο χωρίς σιωπηλή δολοφόνο γίνεται; :P

Μέσα κι εγώ :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Αν παίξει η εδάδ την ψηφίζω . Απλά δεν θα παίξω εγώ .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
  1. Bill
  2. jrot6
  3. fantasmenos
  4. Ηρώ
  5. love angel
  6. Neraida
  7. phoebe
  8. pitg21
  9. Vkey
  10. Youki
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αν παίξει η εδάδ την ψηφίζω . Απλά δεν θα παίξω εγώ .

Ααααα εσυ και στον ξυπνιο σου την Εδαδ ονειρευεσαι...:P

Μην ανησυχεις πολυ, δεν εχει παιξει ποτε για να παιξει τωρα!:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Έλεγα να το ξεκινήσουμε από Δευτέρα, γιατί μετά μεσολαβούν και οι γιορτές.. μην κάνουμε Χριστούγεννα μαλωμένοι. Κρίμας κι άδικος :P
Άι μαρή.. τι πιο σημαντικό έχεις να κάνεις;

H rez αγαπημένα μου πετάει πετάει πετάει για Βιέννη το σάββατο και δεν γυρνάει πριν από την Πέμπτη το βράδυ :P

[λεεεεεεεεεεω να μην το ακυρώσω για να παίξω στο παλέρμο :P]

Οπότε παρόλο που βλέπω τη δολιοφθορά και τα υποχθόνια σχέδια της Ηρώς και της Youki που θέλουν να πάρουν τα πρωτεία στο "το μέλος που έχει τα περισσότερα μηνύματα στην ενότητα είναι(:P)], αφού θα ξεκινήσετε Δευτέρα i'll pass :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Βρε ασε τα i'll pass μη σε πω καμια χοντράδα πρωινιάτικα. :P
Κ τι θα κάνεις δλδ στη Βιέννη και δεν μπορείς να μπαίνεις να γράφεις 1-2-3-10 μηνυματάκια στο παλερμο? Εδώ όλοι οι καμμένοι σε φάση διακοπών έχουμε μπει, από κινητά, από λαπτοπ, απόπου μπορούσαμε κι εσύ μας σνομπάρεις? Σα δε ντρέπεσαι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top