Σοφά λόγια που είπαμε ή ακούσαμε

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,988 μηνύματα.
1715104582610.png
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,578 μηνύματα.
Μια έξυπνη γυναίκα έχει εκ προοιμίου εκατομμύρια εχθρούς: όλους τους ηλίθιους άντρες.
Marie von Ebner-Eschenbach
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,424 μηνύματα.

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,578 μηνύματα.
Τι είναι επιτυχία; Να μπορείς να πέφτεις για ύπνο κάθε βράδυ με την ψυχή σου γαλήνια.
Πάουλο Κοέλο
 

nearos

Διάσημο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαέστρος. Έχει γράψει 2,843 μηνύματα.
εσυ που μου πες πως μ 'αγαπας πως θα σα ιδιπλα μου για μια ζωη για παντα σα τελειωμενη φραπα με πετας γιατι δε πουλησα το λαντα - χατζηφραγκετα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η αποικία είναι ενα σύνολο μικροοργανισμών που προκύπτουν απο διαδοχικές διαιρέσεις ενός κυττάρου, ορατές με γυμνό οφθαλμό οταν αυτό αναπτύσσεται σε στερεό θρεπτικό υλικό
Η ιχνηθέτηση είναι η σήμανση βιοχημικων μορίων με τη χρήση ραδιενεργών ισοτοπων ή φθοριζόυσων ουσιών

Βιβλίο βιολογίας Γ λυκείου Β τεύχος
 
Τελευταία επεξεργασία:

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,578 μηνύματα.
ee5bf11a186737b9ca1d46a23717dc1b.jpg
 

nearos

Διάσημο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαέστρος. Έχει γράψει 2,843 μηνύματα.
"Μαλάκα, η φιλία μας θα μας καταντήσει σε 2 μέρη. Είτε εγχώριοι τρομοκράτες είτε μεγάλοι μουσικοί δίπλα στον μάλαμα και στον παπακωνσταντίνου" -Εγώ σε εναν επιστήθιο συμμαθητή μου
 

nearos

Διάσημο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαέστρος. Έχει γράψει 2,843 μηνύματα.
1715723106172.png


ποιημα που 'βγανα μονος μου
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,578 μηνύματα.
405de8179149214515043944ad2cba6d.jpg
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,578 μηνύματα.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,988 μηνύματα.
1717162692538.png
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,988 μηνύματα.
Λέει μια γυναίκα στον Τσόρτσιλ...

"Αν ήσουν άντρας μου θα σου έβαζα δηλητήριο στον καφέ"

και απαντάει αυτός...

"Αν ήσουν γυναίκα μου, θα τον έπινα!" :hehe: :cool:
 

nearos

Διάσημο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαέστρος. Έχει γράψει 2,843 μηνύματα.
"Aμα τινάξεις το πουλί σου πάνω απο 3 φορές θεωρείται παίξιμο"
- Ο φυσικός μου σε μαθητή που μολις γύρισε απο τη τουαλέτα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top