Σκέψεις... III

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,837 μηνύματα.
Be-A-Loner.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,808 μηνύματα.
Σε κάθε χωριό κι ένας τρελός, και στο δικό μας όλοι.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,837 μηνύματα.
Αναθεματισμενα ευρώ...
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,837 μηνύματα.
Γεννηθήκαμε μια φορά, και δεν γίνεται να γεννηθούμε και δεύτερη, και είναι βέβαιο πως δεν θα υπάρξουμε ξανά στον αιώνα τον άπαντα. Εσύ όμως, ενώ δεν εξουσιάζεις το αύριο, αναβάλλεις την ευτυχία για αργότερα. Και η ζωή κυλά με αναβολές και χάνεται, και καθένας μας πεθαίνει στις έγνοιες..
Επίκουρος
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,560 μηνύματα.
73698331469233187d634f6f64b194d9.jpg
 

nearos

Διάσημο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαέστρος. Έχει γράψει 2,214 μηνύματα.
μαρθα σε μισω
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,331 μηνύματα.
Σε 100 χρόνια, σε αυτό το σημείο, θα βρίσκεται μια άλλη κοπέλα και θα σκέφτεται το παρελθόν, το παρόν και το μέλλον της. Κι εγώ θα είμαι αστρόσκονη. Έχω και κάτι να περιμένω.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,837 μηνύματα.
Yara Yara. Ν. Καββαδίας

Μία βάρκα θέλω, ποταμέ, νὰ ρίξω ἀπὸ χαρτόνι,
ὅπως αὐτὲς ποὺ παίζουνε στὶς ὄχθες μαθητές.
Σκοτώνει, πές μου, ὁ χωρισμός; – Ματώνει, δὲ σκοτώνει.
Ποιὸς εἶπε φοῦντο; Ψέματα. Δὲ φτάσαμε ποτές.

Melbourne 1951
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,808 μηνύματα.
Όταν τα φτύνει η άρθρωση πιο νωρίς από τον μυ.

Εκεί είναι ακομα. Λιώσιμο θενε.
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,560 μηνύματα.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
θλιβερό, οι ψυχές των ανθρώπων να είναι τόσο απόμακρες..
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,808 μηνύματα.
Πολύ μου τα χουν ζαλίσει τα πρέπει της ζωής και θα τα γράψω όλα εκεί που δεν βλέπει ήλιος, κατάλαβες γιε μου;

Συζητήσεις με τον γατούλη
16/05/2024
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,560 μηνύματα.
Θέλω φρουτοσαλάτα :(
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,661 μηνύματα.
441890212.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,808 μηνύματα.
Κεντάει η Σκοτεινούλα σήμερα. :upside:
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,560 μηνύματα.
Τρέξιμο αύριο.....
 

nearos

Διάσημο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαέστρος. Έχει γράψει 2,214 μηνύματα.
κακο ψοφο να εχει οποιος εφηύρε την εκθεση ως εξεταζομενο μάθημα. Γιατι να κρίνεται το μέλλον μου ανάλογα ποσο καυλωμένος ξύπνησε ο καθηγητής;
Εγραψα στο φροντιστήριο μια εκθεση και πήρα 12 και έγραψα στο σχολείο την ιδια ακριβώς εκθεση με ιδιο θεμα και ιδια επιχειρήματα και μου εβαλε 18
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,169 μηνύματα.
ολημερίς σκέφτομαι τον θάνατο
τον θάνατο των άλλων
όχι τον δικό μου
ο δικός μου θα ήταν μια κάποια λύτρωσις

και έχεις το κάθε μαλάκα να σε τρέχει, να μαζέψεις λεφτά,
αντί να περνάμε καλά, να τον ξορκίζουμε... τον θάνατο.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,837 μηνύματα.
aurelius1.jpg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top