Σκέψεις... III

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Θέλω να φάω χταπόδι
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,474 μηνύματα.
639e79e5adbb10dffce2fb61f0241761.jpg
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,596 μηνύματα.
Μαζί με τα χρόνια αυξάνεται δραματικά αριθμητικά και η εξαίσια ικανότητα να χάνουμε τα πράγματα μας εκ δια μαγείας 😡😡
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Σήμερα έχει έξοδο
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,474 μηνύματα.
Βαρέθηκα / μπούχτισα / κουράστηκα να σκέφτομαι τόσο πολύ. Να τα περνώ όλα από κόσκινο. Να σκέφτομαι, να σκέφτομαι, να σκέφτομαι και να μην έχω σταματημό. Ν΄ αναλύω και να ζυγιάζω το καθετί. Έγινε πια μια συνήθεια που με ακολουθεί, που κινεί το μυαλό μου μηχανικά και κόβει τη ψυχή μου στα δυο. Πού να πήγε, σκέφτομαι, αυτή η ωραία τρέλα που ‘χα κάποτε ; Πού ΄μοιαζε με ανεμελιά ; Πού να πήγε, άραγε ; Ή καλύτερα ποιός να μου την πήρε ; Η ζωή ; Ο χρόνος ; Και τα δυο μαζί ; Μπορεί...
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
DDB4A2C4-66F3-4A45-8AE5-FB72B2CB1215.jpeg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
world-of-warcraft-legion-harbingers-illidan-00074.jpg



My powers are back.

And now all Hell breaks loose...​
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
4fc5ba1dc8a8f36ccc1785eee0fe7cd9.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Αρκετές φορές δεν αναρρωτηθήκαμε "τι θα γινόταν αν";

Κι όταν δοκιμάσαμε και πράξαμε το "αν", δυο τα τινά, είτε που πετύχαμε, είτε που ησυχάσαμε για χίλιους λόγους πχ. δεν μας άρεσε το αποτέλεσμα, μας άρεσε αλλά δεν πήγε καλά, ήταν αδιέξοδο κλπ.

Δε θέλω να ζήσω με άλλα "αν" και να αναρρωτιέμαι τι θα γινόταν αν το είχα κάνει πράξη.

Αρκετά.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
21347396.jpg
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
1691481983768.png
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Δεν θα μάθω ποτέ ποιος είναι ο "μούργος" του @dum dum boy; :scratchhead:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Πω πω κούκλα είναι και στα 45+ η λατίνα που χαμε κάνει παιχνίδι τότε, απαράλλαχτη από τότε μόνο το μαλλί έβαψε πλατίνα (τζίσους)

Δε βλέπω παιδιά, συζυγους, βέρες, αλλά σιγα μην έμεινε ανυπαντρη τέτοιο κουκλί.

Οχι, δεν θα κάνεις φόλλοου.
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Ο νόμος είναι μια συνθήκη, που εγγυάται το δίκαιο, αλλά δεν μπορεί να κάνει τους πολίτες καλούς και δίκαιους. (Λυκόφρων)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Your pain, it -still- amuses me.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,592 μηνύματα.
How many mistakes… can a person make… in their damn lifetime?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top