Σκέψεις... III

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Δεν θέλω στενοχώριες. Ας γίνουμε τολμηροί (γιατί ικανοί ήδη είμαστε) να την ξαναπάρουμε.
byzmeme4.jpg
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Μόνο Εσυ υπάρχεις ... Μόνο Εσυ ....
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Έγινα ξαφνικά "κάθαρμα", γιατί κάποτε νοιαζόμουν πολύ για πολλά και δεν με έβγαλε πουθενά που να μου άρεσε ή που να ήθελα να είμαι.

Είμαι χαρούμενος; Όχι. Σε καμία περίπτωση. Αλλά είμαι ήρεμος.
 

ΚΟΚΟΡΙΚΟΣ

Νεοφερμένος

Ο Σάβας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Δεν υπάρχω, απλα ζω...
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
749gh.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Εγω: Θα είμαι κωλόπαιδο, δε θέλω κανέναν στη ζωή μου! **Αγρίλα mood**

**a few moments later**

Διαβάζοντας τα ζώδια:

Ζυγός​

Με τον Δία στον Ταύρο θα συνδεθείς με άτομο ψυχικά και θα βγουν στην επιφάνεια κρυμμένα τραύματα και περίεργες επιθυμίες. Έτσι, ενώ θα νιώθεις ότι βρήκες το άτομο που σου ταιριάζει, δεν θα μπορείς να χαρείς την σχέση σου. Κρίσεις ανασφάλειας αναμένονται.

Εγω **louloudato mood**: Ωραία, θα έχω παρεούλα φέτος να δούμε το Mayans MC παρέα.


Από ποιόν γονιό το κληρονόμησα αυτό να είμαι τόσο σταθερός στις απόψεις μου, κανείς τους δεν το παραδέχεται. Μάλλον είμαι υιοθετημένο δεν εξηγείται αλλιώς.
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,474 μηνύματα.
This member limits who may view their full profile...

Και πώς, στο καλό, να...του πεις ένα γεια ύστερα ; ;)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Come to the Dark Side, we have cookies...

starwars2.jpg



 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,474 μηνύματα.
Και εκεί που λέω τί έπαθε πάλι και μιλάει για σκοτάδια και τρέχω μακριά...προσγειώνομαι στα μουσικά λημέρια και παθαίνω πλάκα...

Με το τελευταίο (σου)...;)
 

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,576 μηνύματα.
"Θέλει ο κλέφτης να κρυφτεί και η χαρά δεν τον αφήνει."

΄Ασχετο.:lol:
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Με εξιτάρουν απίστευτα τα έκτακτα επαγγελματικά ταξίδια αλλά πάντα θα γκρινιάζω γι'αυτή την έρμη τη βαλίτσα. Το κερατάκι μου μέσα.

Άλλο άσχετο απο'δώ. :lol:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Για να είμαι ειλικρινής, μια αλλαγή τη χρειάζομαι.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,457 μηνύματα.
ΣΕ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ και όχι πλέον δε θέλω να είσαι καλά, σε μισώ.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Η αίσθηση του να κάνεις μπάνιο στο τέλος της ημέρας το καλοκαίρι αφού έχεις κολλήσει από τη ζέστη είναι απλά ασύγκριτη!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Μπα ιδέα μου θα είναι...
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,457 μηνύματα.
Τουλάχιστον δεν είμαι εγώ αυτή που τον τελευταίο 1μιση μήνα κατεβάζει όλο το πρεζόκρασο στο ¨Μεθανολοι¨ μίνιμουμ 2 φορές τη βδομάδα :queen:

Υ.Γ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ, ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top