Σκέψεις... III

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Image.jpg
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Είναι τρομακτικό το πως... Όλα συνηθίζονται
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,966 μηνύματα.
e6d4c9907dd930e86ed7dcfcbe1844ec.jpg
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
56f78d4.jpg
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Πήγε κάθε κατεργάρης στον πάγκο του .
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
b4fe350b.jpg


...και καλό μήνα!:bye:
rouis0.jpg
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,222 μηνύματα.
Θελω να πω στη/στις Φιλιώ του φόρουμ να κάνουν καλύτερη δουλειά την επόμενη φορά.

Δεν είμαι εκδικητική και ευτυχώς δε σας πίστεψε...
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,966 μηνύματα.
Όταν βοηθάς τους άλλους ξανά και ξανά και δεν σου λένε ένα ευχαριστω.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Άρχισε να με πονάει και η μέση μου τωρα. Σύντομα θα πέσουν τα μαλλιά και τα δόντια μου.
Αντώνη αγάπη μου αργείς και παίζεται αν θα με προλάβεις στην ΜΕΘ ή στην καλύτερη με μια μαγκουρα.
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Δεν φοράω ποτέ ακουστικά, τα απεχθάνομαι...
Τ' ακουστικά μου κι εγώ, αχώριστο ζεύγος.

Πολύ σπάνια θα με δει κανείς χωρίς αυτά, εφόσον κάνω, ράνω, δραστηριοποιούμαι και ψυχαγωγούμαι μ' αυτά.

Ακόμη και τώρα που συντάσσω αυτό το μήνυμα, τα 'χω στ' αυτιά μου, ν' αναμεταδίδουν τη μουσική μου, δημιουργώντας ένα προσωπικό state of mind, έναν κινηματογράφο που προβάλει μια ταινία που δεν θα ξαναπαιχτεί ποτέ ίδια.

Και σκέφτομαι, αν ζήσω μια φυσιολογική ζωή χωρίς πρόωρο θάνατο, το τέλος της ακοής πιθανότατα θα 'ρθει πρώτο. Και το τέλος της ακοής, θα οδηγήσει και στο τέλος της ζωής, διότι τί να την κάνεις μια ζωή χωρίς μουσική;

Δεν μπορώ να υπολογίσω πόσα χρόνια τα χρησιμοποιώ. Ξέρω όμως μέχρι πότε θα τα χρησιμοποιώ:

Μέχρι το τέλος, είτε το τέλος της ζωής είτε το τέλος της ακοής.
Ό,τι έρθει πρώτο...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Fb277732315.jpg
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,966 μηνύματα.
6127600a420ba85e5a02203d03b7b893.jpg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top