Σκέψεις... III

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Άνθρωπος είμαι κι εγώ πόσα να αντέξω !!
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,224 μηνύματα.
e7db8cf16fb3dfe363b5ed07cb1d1ff9.jpg
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Πιο πολύ απ' όλους εμένα λυπάμαι ...
 

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,438 μηνύματα.
Το ότι παραδέχθηκες το λάθος σου σε κάποιον, δεν σημαίνει ότι οφείλει να σε συγχωρέσει.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Πω πω δράμα... :bleh:
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
What others say about you, says more about them than you.
Likewise,
what you say about others, says more about you than them.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Όταν είσαι αργόσχολος άνθρωπος και δεν έχεις τι να κανεις στη ζωή σου, φαίνεται τελικά.

Αμα είσαι σε ένα Hertz νοικιασμένο και τρέχεις όλη μέρα πωλητάκι να πιασεις πελάτη, δεν έχεις χρονο για ίντριγκα.

Αμα είσαι μανατζαραίος με καράβια, ή με εξαγορές και συγχωνεύσεις, το ίδιο, πάλι δεν προλαβαίνεις.

Όχι να ασχοληθείς με μικροπράγματα. Ούτε να κλάσεις δεν προλαβαίνεις, δε σε βλέπει ο ήλιος.

Έρμαιο της πολλής δουλειάς, ο Ψευτουριάς...

jon-hamm-head-nod.gif
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
275242157.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Δεν υπάρχει τιποτε πιο ωραίο, από μια έξυπνη γυναίκα που το πιάνει χωρίς κόπο αυτό που πετάς.
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Αν δεν είσαι ευτυχισμένος ενώ δεν έχεις σχέση, δε θα 'σαι ευτυχισμένος σαν αποκτήσεις σχέση.
Αν δεν είσαι όμως ευτυχισμένος ενώ είσαι σε σχέση, μπορεί να γίνεις ευτυχισμένος χωρίς σχέση.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Ωχ έγιναν 3 :wacko:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
our-stupid-brains-love-spreading-lies-all-over-the-internet.jpg
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,435 μηνύματα.
Δε βλέπεις τίποτε, παρά μόνο όσα έχουν τόσο λίγη σημασία να τα δεις.
Τίποτε! Κι όμως... τρέμεις! Γιατί;
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,796 μηνύματα.
«Πήρα το στόμα σου, Ιωάννη... Μέχρι την άκρη της κόλασης και μέχρι το κέντρο του μυαλού μου… Το πήρα και μου γλύκανε το στόμα και μου πίκρανε τα σωθικά. Να' ναι αυτή η γεύση του αίματος; Ή μήπως να' ναι η γεύση της αγάπης;»
Σαλώμη, Oscar Wilde
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,224 μηνύματα.
1f574c02cf09f81c6b15538d9d2a0195.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
min-eiste-xestes.jpg
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Σε εκνευρίζει? Οκ το ξανά κάνω.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
1befaae951.jpg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top