Σκέψεις... III

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αγάπησε πρώτα εσένα για να σ΄ αγαπήσουν κι όλοι οι υπόλοιποι γύρω σου. Σταμάτα να κλαις και να κλαίγεσαι.
Κανείς δεν θα καταλάβει τον πόνο σου, μονάχα εσύ. Κανείς δεν μπορεί να μπει μέσα στην ψυχή σου για να νιώσει τί νιώθεις. Σταμάτα να κοιτάζεις πίσω, το παρελθόν. Είναι η στιγμή που άφησες κι έφυγε. Κοίτα μπροστά, ποτέ πίσω...

Γιατί η ζωή έχει τη δύναμη να σε κάνει κομμάτια. Κάποιοι λίγοι, όμως, έχουν το σθένος να γίνονται πιο δυνατοί μέσα από τα ενωμένα κομμάτια τους. Μείνε μ΄ αυτούς, τους λίγους, και προσπάθησε να ενώσεις τα κομμάτια σου. Εσύ μόνο μπορείς να το κάνεις, κανένας άλλος για σένα...

Φεύγε, μακριά, από τρύπιες αγκαλιές που δεν σ΄ αγάπησαν, που δεν σ΄ εκτίμησαν...

Γιατί τα καλύτερα έρχονται, έτσι δεν λένε ; Έτσι να λες και να πιστεύεις, ότι αξίζεις το καλύτερο. Μην αγαπάς τ΄ αποφάγια. Η ζωή συνεχίζεται...και συνεχίζει. Και σκοπός της είναι ν΄ αναζητήσει καινούριους έρωτες, καινούριες στιγμές, καινούριες αγάπες...

Γιατί οι παλιές μάς τελειώσανε, ανήκουν στο παρελθόν κι εκεί δεν ζούμε ΠΙΑ. Να παίρνεις πάντα το καλύτερο. Καλό είναι να μην ξέρουνε πόσο αξίζεις, γιατί σίγουρα θα σε πουλήσουνε πιο ακριβά. Καλό είναι μην ξέρεις τί αξίζεις, γιατί εσύ θα πουληθείς για τα μισά...

Χτες σαν με αντίκρισα στον καθρέφτη ... Μου άρεσε αυτό που είδα ... Μου άρεσα εγώ ...μου φάνηκε περίεργο. Με έκαναν να μου φαίνεται περίεργο. Το πιο απλό και σημαντικό πράγμα στον κόσμο... Η αγάπη και αποδοχή του εαυτού μας ... Χρόνια προσπαθούσα να με αλλάξω για να ταυτίζομαι με το "κοινό". Αλλά τώρα το πήρα απόφαση. Αυτή ειμαι και μου αρέσω .
Χαίρομαι, για σένα...
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,412 μηνύματα.
6a779194fbd911a2bac0d5430048f328.jpg

 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Μόλις γύρισα από το σούπερ μάρκετ. Απίστευτη εκμετάλλευση των χορτοφάγων ... Τι τιμές είναι αυτές ??? 😤
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
273206482.jpg
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,412 μηνύματα.
Οι άνθρωποι συνεχώς κρύβονται...
Είτε πίσω από μεγάλα λόγια, είτε πίσω από δειλες σιωπές...
Δύσκολο πράγμα η ειλικρίνεια.
Θράσος έχουν όλοι, μα θάρρος ελάχιστοι.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
machiavelli-love-feared.jpg
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Αν δεν είσαι πρόθυμος να μάθεις, κανένας δε μπορεί να σε βοηθήσει.
Αν είσαι αποφασισμένος να μάθεις, κανένας δε μπορεί να σε σταματήσει.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
215452.jpg
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Όταν έχεις καεί από το χυλό φυσάς και το γιαούρτι
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,412 μηνύματα.
Ωρες ωρες με την γκρίνια σου με κάνεις να νιώθω σαν τον δύσμοιρο τον σύζυγο που ανέχεται την κρεβάτομουρμούρα της γυναίκας του.

Τσιλλαρε, με αγάπη
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,412 μηνύματα.
Λοιπόν, στέλνω τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς σε ολα τα θύματα της κρεβατομουρμούρας.

Η single straight Πακ σας νιώθει και είναι μαζί σας. Στον αγώνα αδέρφια... :cry_x:
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Ώρες ώρες απορώ. Και περνάνε οι ώρες απορώντας.
Και μετά μένω με την απορία, γιατί απορούσα τόσες ώρες...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,571 μηνύματα.
D57F8A9C-5078-4E99-B6CA-86C00539CF6D.jpeg
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.


Ούτε απροικη με πήρες ούτε χωρίς σπίτι με πήρες προικισμένη με πήρες με τα όλα μου με πήρες καλή γυναίκα που ήθελες να βρεις μια καλή γυναίκα όταν ήρθες να με ζητήσεις που μας έταξες λαγούς με πετραχήλια ότι θα γίνεις και θα γίνεις και τίποτα απ' όλα αυτά μας είπες ψέματα μας παραμυθιασες μας έταξες ποιήματα και τίποτα άλλο
και τίποτα άλλο
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,412 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top