Σκέψεις... III

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
1642883720047.png
1642883730311.png
 
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Αμα προσπαθούν να σε ξετυφλώσουν και να σε βοηθήσουν οι άλλοι, και εσυ τους επιτίθεσαι επειδή σ εχει τυφλώσει η ζήλεια, τότε σου αξίζει η μοίρα σου.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
kind_spirit.jpg
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Όχι εσύ αλλά η ιδέα σου.
Και οι ιδέες αλλάζουν γρήγορα
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,236 μηνύματα.
Μετά το πέρας της πανδημίας πρέπει να κόψω τις γκριμάτσες που κάνω, γιατί δε θα φοράω μάσκα και θα φαίνονται. :redface:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Λένε πως η δύναμη του καινούριου έρωτα είναι ευθέως ανάλογη με την μοναξιά που προηγήθηκε.
Μαλβίνα Κάραλη
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Αυτο το πράγμα όμως που μπαίνουν οι άνθρωποι σε κάτι καινούριο ενω ακόμα ενδόμυχα κλαίνε το παλιό...

Κι όσο προσπαθούν να το κρύψουν τόσο περισσότερο φαίνεται.

Δεν ειναι όλοι οι γύρω ηλίθιοι ξέρεις.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
55656f7784.jpg
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,236 μηνύματα.
20220123_142347.png
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,236 μηνύματα.
Νομίζω πρέπει να ανοίξει ενα θρεντ με τίτλο "Κουβεντούλα χωρίς θέμα chat and fun edition".

Θα το άνοιγα, αλλα δε ξέρω αν επιτρέπεται :pardon:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Νομίζω πρέπει να ανοίξει ενα θρεντ με τίτλο "Κουβεντούλα χωρίς θέμα chat and fun edition".

Θα το άνοιγα, αλλα δε ξέρω αν επιτρέπεται :pardon:
Κάνε το πρόταση στο "προτάσεις και ιδεες για το Site" για να το δουν και πρότεινε επίσης να το κανουν κι αυτο για εγγεγραμμένα μέλη μονο όπως το άλλο για λόγους ιδιωτικότητας.

Εδω αυτη η ιδεα σου θα χαθει.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top