Σκέψεις... III

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
IMG_20220120_123529.jpg
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,425 μηνύματα.
20220120_133351.png
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Tired Mood GIF by JustViral
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Εγω στο παρκάρισμα...


all-aboard-the-hot-mess-express-toot-toot.jpg
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,425 μηνύματα.
Σκέφτομαι να κουρευτώ ή να μην κουρευτώ :hmm:
Δεν είναι ότι δε θέλω να τα κοψω, απλα βαριέμαι να πάω... βέβαια πέρασαν οι τρεις μηνες, οπότε πρέπει να πάω...

Υ. Γ Ρε παιδιά τι λυπάστε, δεν είναι και το τέλος του κόσμου :bleh:
 
Τελευταία επεξεργασία:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
1642701611171.png


Αλλα και παλι δεν μετανιωνω ηταν ενα |μαθημα| και αυτα τα λαθος σωστα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
machiavelli-thefirstmethod.jpg
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,259 μηνύματα.
longtimefriends-min.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
idonttrustwords.jpg
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,259 μηνύματα.
I-feel-much-better-thank-you.jpeg
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Περίεργο χιούμορ που έχουν κάποιοι άνθρωποι. Αγγίζει τα όρια της πρόκλησης. Ίσως αυτό να επιδιώκουν, τελικά...

Πώς μου 'ρθαν, κι εμένα, τέτοιες σκέψεις, πρωί πρωί. Έλα μου ντε...
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Εγωισμέ για μια φορά σήκωσε πια το κεφάλι
που μου εστρώθηκες χαλί και σε πατούν οι άλλοι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top