Σκέψεις... III

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,889 μηνύματα.
Πως να αυταπατάσθε ικανοποιητικώς:

"Γατάκι να αγοράσω την μηχανή;"
-"Νιάου!"
(Το γατάκι νιαούρισε, άρα είναι κατάφαση, η σιωπή θα ήταν άρνηση)

-"Γατάκι να αγοράσω την Meißner Tremonia;"
"Νιάου"

(πάλι κατάφαση)

-"Άρα και τα δυο πριγκιπάκι μου να πάρω;;"
- .... (σιωπή ο Άρμιν)

("Η σιωπή είναι σιωπηλή αποδοχή, άρα παίρνουμε και τα δυο")
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
1642546911175.png
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Κάποιες φορές όμως...
252009026.png
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,889 μηνύματα.
Έτσι είμαι όταν κάτι με πνίγει, σιωπηλός, για να μην αφήσω τον Δούναβη, τον Σαγγάριο και τον Άλυ να τα ισοπεδώσει όλα.

Λιγο, ενα τσικ είμαι...
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
images.jpeg
Aum ή Om, ο ήχος του σύμπαντος
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,377 μηνύματα.
- What if i fall?
- Oh darling, but what if you fly?
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,219 μηνύματα.
I need to relax in order to find my peace.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
1642586513257.png

Δεν είναι ένα απλό άγγιγμά του.....
Σε κάθε του κίνηση επιβεβαιώνει ότι πλέον είσαι δική του....έχεις παραδοθεί πρίν καν το καταλάβεις και ουσιαστικά....σου αρέσει αυτή η διεκδίκηση!!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,889 μηνύματα.
Αυτό αποκαλώ ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΞΥΠΝΗΜΑΤΑ!
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,377 μηνύματα.
Δημιουργήθηκε μια παρεξήγηση μ'έναν φίλο μου και είπαμε, βασικά είπε, βαριές κουβέντες.

Τώρα περιμένω μήνυμα του στο μεσ και λυσσαω σα να περιμένω από γκομενο :laugh:

Υ.Γ Α και κάθε μηνυμα που μου έρχεται νομίζω οτι είναι δικό του και παω με ενα χαμογελο να το ανοίξω και μετά ειμαι mehh
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,889 μηνύματα.
"Trust but verify"

Μπορεί να μην είναι και τίποτα, μπορεί να είναι και κάτι. Καλού κακού ας μείνουν τα Viper πάνω. Το ένστικτο ξέρει γιατί προειδοποίησε.


Pre-Cylon_War_Vipers.jpg
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Μην αφήνεις πίσω τον στόχο για μια απόλαυση της στιγμής....
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,889 μηνύματα.
Γκαρίζει ο γείτονας λες και ζει σε βουνοκορφή μόνος.

Δε θα σου ρθει η εξεταστική να σε ξεκωλιάσω στη Black Metal; Θα ρθει. Καινούριο πάτο θα σου φτιάξω...
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,377 μηνύματα.
20220112_122602.png
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,889 μηνύματα.
Εγω το Σεπτέμβριο του 2021: Τώρα που χρυσοπληρώνω τα Γερμανικά, τέρμα τα ξυριστικά ως το καλοκαίρι μέχρι να βρω δουλειά.

Το καλάθι μου σήμερα: "Έχετε 11 προιόντα στο καλάθι σας. Συνολο: 257 ευρώ. Προχωρήστε με την αγορά"

ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ!
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
969373486.jpg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top