Σκέψεις... III

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Κάνει τοσα λάθη και με τόσο χαριτωμένο τρόπο που μου έρχεται να μπω μέσα από την οθόνη να την αγκαλιάσω και να της πω "ησύχασε σουτζουκάκι μου όλα τα λαθάκια σου τέλεια είναι σαν εσένα".

Και μετά να φορέσω την πανοπλία μου έτοιμος και καμαρωτός σαν νέος Κωνσταντίνος Παλαιολόγος προς την Ανατολική Θράκη, να κατακτήσω και το δεύτερο στόχο που είναι η Πόλη.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,777 μηνύματα.
258111297_1117042825767259_2614867215153481624_n.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
7b1360125e.gif
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Βάστα γερά Πράγα, θα μπήξω! :upside:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
neverkickme.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Μου λες ότι φοβάσαι τον κυνισμό και την αναλγησία των απλών ανθρώπων με το απλό μυαλό. Μπορούν να κάνουν πέντε πραγματάκια, μέχρι εδω είναι αλήθεια αυτό.

Κι εγω σου λέω να βάλεις με τη φαντασία σου, τι θα γίνει εαν ο κυνισμός και η αναλγησία, εφαρμοστεί από εκείνους που έχουν πραγματικά πολύ μυαλό...

On a second thought... γάμα τη φαντασία, just watch and learn.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Τώρα πιάνει και κουβέντα με τον εαυτό του το αλοίμονο, προχωρημένη η ψυχική σήψις.

"Τι κάνεις Αδόλφε μου; Καλά είμαι Χίτλερ μου, εσυ; Εδω μωρέ περιμένουμε έναν μουστακαλή αυστριακό, να ρθεί να κάνουμε ζιγκ χάιλ και οι τρείς."

Τζέκυλ και Χάιντ η φάση.

Αμα μερικοί άνθρωποι δεν επηδιούνται στην ώρα τους, λωλαίνονται.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
10309215.jpg
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,777 μηνύματα.
259823444_3214617218769399_8050585689871972664_n.jpg
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
240363784019.jpg
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,241 μηνύματα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Κι εκεί που λες "Δόξα τω Θεώ" και πριν καλά καλά προλάβεις να πάρεις μια ανάσα...,"Βόηθα Παναγιά"!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top