Σκέψεις... III

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,171 μηνύματα.
I can't deal with my loneliness anymore.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,171 μηνύματα.
Δεν αντεχω αλλο την κακια του κοσμου. Ο κοσμος αυτος ειναι πολυ σκληρος για εμενα, δεν αντεχω αλλο. Το μονο που ζητησα ειναι να εχω 2-3 ατομα διπλα μου τα οποια να με στηρίζουν.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Έχω πλαστικοποιησει το πιστοποιητικό μου και νόμιζαν ότι είναι πλαστό 🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Όλη μέρα το ίδιο πράγμα σκέφτομαι κοιμάμαι να ησυχάσω και το βλέπω και στον ύπνο μου... 😤😢
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,814 μηνύματα.
Να μη φερόσουν άσχημα, να μην μίλαγα έτσι.

Άντε μπράβο μας έχετε ζαλίσει τ αρχίδια με τις παλιοσυμπεριφορές σας.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,814 μηνύματα.
Πόσο χρόνο έχει ο κόσμος για μαλακίες όμως κι όχι για ουσία...
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
CB4D5B60-5FB7-40D5-AA30-757730ABEAFB.jpeg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,814 μηνύματα.
Θα το πω γιατί το χω εδώ ρε φίλε...

Αν η μαλακία ήταν εργόχειρο, θα χες κάνει την προίκα σου.

Να ορίστε, ξαλάφρωσα η άτιμη.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,171 μηνύματα.
154564300-23669-some-body-help-me.png
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
untitled303.jpg
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,171 μηνύματα.
Today i feel much better than the previous days. It's the first time that i think my psychology is improving.
 

Guest 009012

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αιντεεεε μπραβο γιατί αυτό το φορουμ δε χωράει άλλη κατάθλιψη :clapup::clapping::clapclap:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,814 μηνύματα.
Κακώς του τα χωσα...

Πολύ κακώς!

Αδίστακτος; Αμοραλιστής; Μαγκιά του. Αφού τα βρήκε και τα κανε, καλώς τα κανε. Δεν κάνω πλάκα, όντως μαγκιά του.

Έκανε αυτά που ήθελε; Τα κανε.
Του βγήκε; Του βγήκε.

Κι εμείς, ασχολούμαστε με μην πω τι.

Ποιοί είναι οι μαλάκες τώρα και ποιοί οι μάγκες;


Εγω θα του σφιγγα το χέρι και θα του λεγα "μπράβο ρε μάγκα, είχα άδικο και είχες δίκιο".

Μα την Παναγία, ναι είχα άδικο. Μπράβο του!
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Ουφ! Πάει το πρώτο... Πάμε στα επόμενα που περιμένουν.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,860 μηνύματα.
πάμε πουθενά, να κάνουμε τίποτα; :shifty:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top