Σκέψεις... III

erestu

Νεοφερμένος

Η erestu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεναριογράφος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 105 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,203 μηνύματα.
1eb9a49b7a5edf037c44d662d0b43cc1.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Πρέπει να μάθω Γαλλικά αν θέλω να κάνω αυτό το όνειρο πραγματικότητα.

Το να τελειοποιήσω τα Γερμανικά όμως θα ήταν πιο χρήσιμο.

Ουφ... διλημμα. (aber nicht so schwer, nicht wirklich :dance2: )
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,203 μηνύματα.
877e79c7c21e4b5a8cacaccd1d0d9eef.jpg
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αργεί πολύ ο Οδυσσέας να φτάσει στην Ιθάκη
και κάποιες φορές το ταξίδι είναι τόσο επώδυνο που δεν μπορείς να το αντέξεις!!!
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ain't no roses on my grave.
Put me in the cold cold ground.
Meet me in the morning,
And watch as the winter rain is falling... down.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Never forget where you came from.-


colonial-seal1.jpg
 

erestu

Νεοφερμένος

Η erestu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεναριογράφος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
ίσως δεν έπρεπε να παραφουσκώσω το βιογραφικό μου… :skull:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Κωλάντεραλ ντάματζ ον δε γουέη.



calmestpersonintheroom.jpg
 

erestu

Νεοφερμένος

Η erestu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεναριογράφος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

ilovenature

Νεοφερμένος

Ο ilovenature αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
1000-losing-someone-quotes-on-pinterest-goodpasture-syndrome-519315.jpg
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,555 μηνύματα.
Στιγμιότυπο 2021-07-25, 11.25.18 μμ.png
 

erestu

Νεοφερμένος

Η erestu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεναριογράφος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Κι όμως είναι μερικά πράγματα που δε θα σου τα πω

Γιατί δεν είμαι βέβαιη αν μπορώ να σου τα πω

Γιατί ποτέ μου δεν τολμώ να σου τα πω

Γιατί νομίζω πως ήδη τα ξέρεις
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top