Σκέψεις... III

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ειλικρινά δεν κατάλαβες τι είπα ή απλά ψάχνεις δικαιολογία για να μιλάμε; Δηλαδή οκ, είμαι ακαταμάχητος το αναγνωρίζω, αλλά ρε φίλε κάπου ώπα βρες το θάρρος και μη χρησιμοποιείς άσχετα θέματα.

Μπορείς κάλλιστα να έρθεις και να μου πεις "ξέρεις φίλε, δε μπορώ να ζήσω χωρίς εσένα
Mέχρι εδώ που διάβασα συμφωνώ.
Ναι ναι ναι και ναι.
 

globglogabgalab

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αποστολία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Ειλικρινά όποιον ξανακούσω να λέει τη σαπουνάδα/αφρό του παραδοσιακού ξυρίσματος ξανά "μαρέγκα" θα του αδειάσω ένα σωληνάριο Proraso στα ρουθούνια.

Μαρέγκα είναι ζάχαρη κι αυγό, το τρώμε, δεν το απλώνουμε στα μούσια ούτε μετά βάζουμε τη μάπα μας για ψήσιμο ή σε καμιά βιτρίνα ζαχαροπλαστείου.

ΟΡΙΣΤΕ ΤΟ ΠΑ.
χαίρομαι που δεν το έχω ακούσει ποτέ αυτό
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Angry Ufc GIF


mood rn
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Η Σιωπή του Πλήθους
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
204024672.jpg
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
To πόσο σκατόψυχος και μαλάκας είναι κάποιος το καταλαβαίνεις και απο τον τρόπο που μιλάει στον σερβιτόρο-α.
Και δε, μόνο απο Έλληνες έχω δεί τόση μαυρίλα ψυχής,αγένεια και μιζέρια απέναντι σε εναν άνθρωπο που εργάζεται και σε εξυπηρετεί.
Pathetic υποδεέστερο είδος που το παίζεις αντρίλα και πολλά βαρύς σε άνθρωπο που γίνεται κομμάτια για σένα και άλλους τόσους ταυτόχρονα.
Κανένα έλεος για αυτά τα σκουπίδια και σας παροτρύνω να μιλάτε οταν είστε παρόντες σε κάτι τέτοιο οπως κάνω κι εγώ.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,492 μηνύματα.
Έχω αρχίσει πλέον να πιστεύω ότι είμαι ξινός.

Όλοι irl νομίζουν ότι δεν τους συμπαθώ. Τι να κάνω; Να πηγαίνω να τους λέω "γεια σου συμπαθητικέ άνθρωπε"; :no:

(Δεν ξέρω αν ταιριάζει απόλυτα στο θέμα, αλλά σκέψη είναι κι αυτή)
 

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχω αρχίσει πλέον να πιστεύω ότι είμαι ξινός.

Όλοι irl νομίζουν ότι δεν τους συμπαθώ. Τι να κάνω; Να πηγαίνω να τους λέω "γεια σου συμπαθητικέ άνθρωπε"; :no:

(Δεν ξέρω αν ταιριάζει απόλυτα στο θέμα, αλλά σκέψη είναι κι αυτή)
Εμείς πάντως σε συμπαθούμε! Δεν είσαι ξινός.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Hellosummer.gif
Καλό μήνα σε όλους :bye:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έχω αρχίσει πλέον να πιστεύω ότι είμαι ξινός.

Όλοι irl νομίζουν ότι δεν τους συμπαθώ. Τι να κάνω; Να πηγαίνω να τους λέω "γεια σου συμπαθητικέ άνθρωπε"; :no:

(Δεν ξέρω αν ταιριάζει απόλυτα στο θέμα, αλλά σκέψη είναι κι αυτή)
8097y.gif
:)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
8esnafamepagwto.jpg
 

Cookie_Monster

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cookie_Monster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 343 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,492 μηνύματα.
Στιγμιότυπο 2021-07-03, 10.25.43 μμ.png
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top