Σκέψεις... III

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
image.jpg
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
η ημερα του πατερα ειναι το πιο επιθετικο reminder του οτι γινεσαι μια evolved edition του γκρινιαρη γερου σου επειδη δεν ακουσες ποτε τον γκρινιαρη γερο σου, change my mind
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μου την σπάει οταν μολις γεννιέται ενα μωρο λένε «αχ τι ομορφοοοο, στον πατερα/μανα του μοιάζει ίδιος»
Πρωτον τα νεογεννητα μωρά ΔΕΝ είναι ωραία και δεν εχουν ευδιάκριτα χαρακτηριστικα για να πεις σε ποιον μοιάζει.
Change my mind
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν υπάρχει πιο αγχωτικό και unnecessary stressful πράγμα στον κόσμο απο το να σου πιάνει ψιλή κουβεντούλα ο ταρίφας.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,564 μηνύματα.
Μου την σπάει οταν μολις γεννιέται ενα μωρο λένε «αχ τι ομορφοοοο, στον πατερα/μανα του μοιάζει ίδιος»
Πρωτον τα νεογεννητα μωρά ΔΕΝ είναι ωραία και δεν εχουν ευδιάκριτα χαρακτηριστικα για να πεις σε ποιον μοιάζει.
Change my mind
Πες τα, γιατί εγώ όταν λέω ότι μοιάζουν σαν να τα έχει πατήσει τρακτέρ με λένε κακό :(



Στιγμιότυπο 2021-06-23, 1.11.38 πμ.png
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Success-in-life.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Αμνησία στους ανθρώπους μας, πούλημα μούρης, αυθάδεια, αλαζονεία, αναντιστοιχία πραγματικού μεγέθους με αντιλαμβανόμενο μέγεθος και η λίστα συνεχίζεται...

Έκανε η μύγα κώλο, κι έχεσε τον κόσμο όλο.

Εαν ποτέ πάρω τόση δύναμη στα χέρια μου, ορκίζομαι να μη γίνω τόσο μαλάκας και να βοηθήσω όσο το δυνατόν περισσότερους που θα με χρειαστούν.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top