Σκέψεις... III

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
CM.ml.17521.png
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Sie kommen zu euch in der Nacht
Und stehlen eure kleinen heißen Tränen
Sie warten bis der Mond erwacht
Und drücken sie in meine kalten Venen
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

γνωμες για την φωτια τωρα
Γνώμες για την φωτιά τώρα.
Λοιπόν, οφείλει η ελλάδα να τηρήσει καλύτερη επιτήρηση και πολυ πιο σοβαρές ποινές ώστε να προστατέψει τα ελάχιστα δάση που τις απομένουν.
Κάθε χρόνο έχει πυρκαγιές. Κάπου πρέπει να μπεί ενα τέλος.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

alexandrahere

Νεοφερμένος

Η alexandrahere αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
γνωμες για την φωτια τωρα
Εγω πιστευω πως η φωτια θα μπορουσε να ειχε σβησει ηδη. Αλλα απο τη στιγμη που ακους στις ειδησεις πως η φωτια εχει ξεκινησει απο χτες , κοντευει να γινει πυρκαγια και ακους πως εχουν στειλει μονο ενα ελικοπτερο ενω εχει τοσο αερα καταλαβαινεις ποσο ανευθυνο ειναι το κρατος. Αφου εχουμε ελικοπτερα οπως μας λενε π.χ. 10 στειλε τα 5 να κανουν οτι μπορουν και αμα δεν γινεται δουλεια στειλε και τα 10 αφου τα εχουμε που τα εχουμε , τοσοι ανθρωποι μπαινουν σε κινδυνο, οι οικογενειες, τους τα σπιτια τους, εχουμε και το κορονοιο δηλαδη δεν μπορουν να ξθπνησουν επιτελους και να λαβουν τις ευθυνες τους! Και στο Ματι που χαθηκαν ολα , εκεινοι φταινε , αφου ειδαν πως η φωτια πεκτεινοταν ολο και περισσοτερο επρεπε να στειλουν ολα τα ελικοπτερα και αλλα τοσο αεροπλανα, παντου θαλασσα εχουμε θα την ειχα σβησει την φωτια, αν εριχνα και νερο εκει που πλησιαζει η φωτια ακομα καλυερο γιατι δεν θα μπορουσε να επεκτεθει και αλλο αμα ηταν ολα βρεγμενα.
Και τι στο καλο πια στην κορινθο , αφου υπαρχει αμεση προσβαση στο νερο αν εστελνα 5-6 ελικοπτερα θα την ειχαν σβησει κιολας απο την στιγμη που βλεπουν οτι υπαρχει τοσα μποφορ αερας δεν τους κοβει!!! σταματαω γιατι τα πηρα τωρα, σορρυ για το ορθογραφικα βαριεμαι τωρα
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
609e7b3e0e6.jpg
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Το καλυτερο σεξ ειναι το σεξ με αυτον που περνας τέλεια και χωρις αυτο.
Κάντης έρωτα σαν να κοιτάζει ο πρώην της.

#greek posts
4267b4c40297a2aadb5c15291a865eb5.jpg
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μου συμβαίνει κάτι πάρα πολύ κακό και μετα βίας μπορώ να συνεχίσω κανονικά την μέρα μου.
Έχει σπάσει ένα νύχι στην μέση αλλά είναι σε πολύ αρχικό στάδιο.
Φοβάμαι πως θα γίνει χειρότερα και έτσι θα καταλήξω να κάνω peel όλο μου το δέρμα.
Τι να κάνω; δεν μπορώ να ζήσω έτσι :(
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
μου συμβαίνει κάτι πάρα πολύ κακό και μετα βίας μπορώ να συνεχίσω κανονικά την μέρα μου.
Έχει σπάσει ένα νύχι στην μέση αλλά είναι σε πολύ αρχικό στάδιο.
Φοβάμαι πως θα γίνει χειρότερα και έτσι θα καταλήξω να κάνω peel όλο μου το δέρμα.
Τι να κάνω; δεν μπορώ να ζήσω έτσι :(
απλα το αφηνεις να μεγαλωσει :) θα παρει το χρονο του.Απλα μην το πληγιασεις περισσοτερο γιατι μετα ισως σε δυσκολευει πραγματικα σε απλα καθημερινα πραγματα.Οποτε θα φτιαξει υπομονη :thumbup:
See the positive view θα βγαλεις νεο θα ανανεωθει,θα ναι φρεσκο as be born right now:)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
003225.jpg
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Whatever you are, be a good one.
How wonderful it is, to be silent with someone.

tumblr_c3d4c9e7ba1e466b0eb182d176d12133_91931cc7_400.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
12,5 MB ανα δευτερόλεπτο.

Περίπου 5 GB updates σε 5-6 λεπτά.


Που ο καιρός το 1999-2000 όταν πρωτόβαλα νετ που ήθελα για ένα τραγούδι 3 ΜΒ μισή ώρα με 45 λεπτά.


Τα καλά της προόδου.
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

-Ξέρεις τι είναι να είσαι δευτέρα λυκείου και να είσαι καψούρης;
Δεν ξέρεις
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Καπου διαβασα αυτο

“Σε καποιο σημειο πρεπει να καταλαβεις οτι καποιοι ανθρωποι μπορουν να μεινουν στην καρδια σου αλλα οχι στη ζωη σου και ειναι ενταξει.”
Και απαγόρευσα στον εαυτό μου να μου λείψεις, αλλά ω ρε πούστη.Δεν τα καταφερα.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Ας βάλω κι εγώ κάτι που μου άρεσε και που διάβασα πρόσφατα:

"Το μόνο πουλί που τολμά να τσιμπήσει έναν αετό, είναι ο κοράκι.
Το κοράκι κάθεται στην πλάτη του αετού και δαγκώνει το λαιμό του. Ο αετός δεν ανταποκρίνεται, ούτε πολεμάει με το κοράκι. Αντίθετα, ανοίγει τα φτερά του κι αρχίζει να ανεβαίνει ψηλά. Όσο ψηλότερα είναι η πτήση, τόσο πιο δύσκολο είναι για το κοράκι να αναπνέει, ώσπου τελικά το κοράκι πέφτει λόγω έλλειψης οξυγόνου.
Μάθετε από τον αετό και μη πολεμάτε τα κοράκια, απλώς συνεχίστε να ανεβαίνετε..."
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
«Μπορεί να τρέξεις μακριά από τα πάντα
αλλά όχι από αυτά που έχεις μέσα σου
Τούτο το καράβι της φυγής είναι εντός μας και μόνο.»




αγαπημένος Κ. Καρυωτάκης


💙
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καπου διαβασα αυτο

“Σε καποιο σημειο πρεπει να καταλαβεις οτι καποιοι ανθρωποι μπορουν να μεινουν στην καρδια σου αλλα οχι στη ζωη σου και ειναι ενταξει.”
Και απαγόρευσα στον εαυτό μου να μου λείψεις, αλλά ω ρε πούστη.Δεν τα καταφερα.
νόμιζα μετα το «ώ ρε πούστη» θα ακολουθούσε «τι κωλάρα ήταν αυτή» ή κάτι ανάλογο
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
1488383145546.jpg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top