Σκέψεις... III

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
964775.jpg
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Και αν με ρωτήσουν αν άξιζε,εγω θα πω πως ήθελα πολυ.

 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,259 μηνύματα.
098764534235647578645342-450x270.jpg

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

φιλια.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
0b3e81b476.gif
 

ilovenature

Νεοφερμένος

Ο ilovenature αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Χωρίς τίτλο80.jpg

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
 
Τελευταία επεξεργασία:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
It is easy to disappear when no one is looking at you.
Kristin Hannah
tumblr_74cb7a7be597bc389145570f461d698d_338f364c_1280.jpg
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Και είναι και κάποιες φορές
που σε πιάνει
μια μελαγχολία,
μια απογοήτευση.
Νιώθεις ότι έχεις κουραστεί
με όλους
και με όλα.
Και θες απλά να σταματήσεις
να σκέφτεσαι.
Θες να κουλουριαστείς στο κρεβάτι,
και να κλάψεις.

Δεν νιωθω καλά.

Μικροπράγματα..

(Έπρεπε να βγει από μέσα μου. Αν το αγνοήσετε δεν πειραζει)
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
8284872329.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Τους γαμείς τώρα ή δεν τους γαμείς;

Πόσες μέρες τώρα χάνω τον ύπνο μου για την κωλογραφειοκρατία.

Μ αρέσει που δίνουν 2 τηλέφωνα και τα 2 δεν είναι φίλοι με το αυτί τους.


Να ανέβω στην εξουσία να σας βάλω να γεμίζετε με χώμα το Βόσπορο να σας πω εγω...
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
όταν έρχεται ο γιατρός να σου κάνει το τέστ και φεύγει λέγοντας
"I hope the results are positive"







Εννοώντας να είναι αρνητικό στον covid άρα θετικό σαν αποτέλεσμα.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Τους γαμείς τώρα ή δεν τους γαμείς;

Πόσες μέρες τώρα χάνω τον ύπνο μου για την κωλογραφειοκρατία.

Μ αρέσει που δίνουν 2 τηλέφωνα και τα 2 δεν είναι φίλοι με το αυτί τους.


Να ανέβω στην εξουσία να σας βάλω να γεμίζετε με χώμα το Βόσπορο να σας πω εγω...
Λοιπον επειδη το εχω παθει να θελω να επικοινωνησω με το ταμειο μου ετσι?Να εχω δυο τηλεφωνα να μην απανταει κανεις ε βρηκα 5 τηλεφωνα εκει στα τμηματα και τα καλουσα συνεχεια και τα 5 καποια στιγμη το σηκωσαν.Κανε μια προσπαθεια να επικοινωνησεις ξανα ή σε αλλα τηλεφωνα ή στα ιδια.Η΄ θα λειπουν απο το συγκεκριμενο γραφειο ή θα ειναι απασχολημενοι ή θα τα ξυνουν :D Να επιμενεις και θα βρεις ακρη αλλιως πας απο εκει που νομιζω λογω κοβιντ θα ειναι κατοπιν ραντεβου.Θα βρεις την ακρη:thumbup:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Λοιπον επειδη το εχω παθει να θελω να επικοινωνησω με το ταμειο μου ετσι?Να εχω δυο τηλεφωνα να μην απανταει κανεις ε βρηκα 5 τηλεφωνα εκει στα τμηματα και τα καλουσα συνεχεια και τα 5 καποια στιγμη το σηκωσαν.Κανε μια προσπαθεια να επικοινωνησεις ξανα ή σε αλλα τηλεφωνα ή στα ιδια.Η΄ θα λειπουν απο το συγκεκριμενο γραφειο ή θα ειναι απασχολημενοι ή θα τα ξυνουν :D Να επιμενεις και θα βρεις ακρη αλλιως πας απο εκει που νομιζω λογω κοβιντ θα ειναι κατοπιν ραντεβου.Θα βρεις την ακρη:thumbup:
Ευχαριστώ πολύ.:thumbup:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ερχεται η στιγμή που καταλαβαίνεις πως οι άνθρωποι βρίσκονται μέσα σου, τους κουβαλάς.
Συνειδητοποιείς πως δεν μπορείς απλά να ξεχάσεις εκείνον που σου χάρισε όμορφες στιγμές.
Νιώθεις πως δεν μπορείς απλά να προχωρήσεις την ζωή σου χωρίς εκεινος να είναι μέσα σ’αυτή.
Δεν είναι το ίδιο όμορφες οι μερες σου, ούτε μπορούν να γίνουν.
Σαν να πρέπει να πνίξεις αυτά που νιώθεις, να τα κρύψεις βαθιά μέσα σου και να μην τα ξαναφησεις να βγουν στην επιφάνεια.
Ποιος θα το περιμενε πως κάποτε θα βούρκωνες μόνο επειδή θυμήθηκες εκείνες, τις πιο ευτυχισμένες μερες...
Στεναχωριέσαι επειδή δεν τις χαρηκες αρκετά. Ή επειδή δεν θα τις ξαναζησεις.
Ή και τα δυο...
Και παρόλα αυτά συνεχίζεις να ζεις. Βγαίνεις έξω, γελάς, νιώθεις να περνάς καλα, γνωρίζεις ανθρώπους.
Όμως γνωρίζεις, και ας μην το παραδέχεσαι ούτε στον ίδιο σου τον εαυτό, πως ένα κομμάτι σου λείπει.
Είναι εκεί, σε εκείνο τον άνθρωπο, σε εκείνες τις μερες. Τις πιο ευτυχισμένες.
Και πάντα θα αναρωτιέσαι αν εκείνος θυμάται κάτι από σένα.
Και πάντα θα είναι μαζί του η σκέψη σου.
Και πάντα θα εύχεσαι να είναι καλα και να περνάει όμορφα, ακόμα και αν δεν εσυ εκείνη που είναι δίπλα του.
Και ύστερα θα ξεχνάς τα άσχημα, τους τσακωμούς, τα απότομα λόγια.
Θα κρατάς τα όμορφα, θα τα κουβαλάς μέσα σου. Και θα προχωράς.
Γιατί έτσι είναι η ζωή.
Έτσι είναι οι άνθρωποι.
Πάνε και έρχονται.
Και κάτι δικό σου τους δινεις να θυμούνται.
Και κάτι παίρνεις εσύ.
Και τα κρατάς για πάντα μέσα σου, τα κουβαλάς.
Και με αυτά θα πορεύεσαι γιατί είναι εκείνα που σε κάνουν τον μοναδικό, τον ξεχωριστό άνθρωπο που είσαι τώρα.

#ανθρωποι

 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όποιος βιάζεται να παντρευτεί κακοπαντρευεται. Μη βιάζεστε να παντρευτειτε.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Όποιος βιάζεται να παντρευτεί κακοπαντρευεται. Μη βιάζεστε να παντρευτειτε.

Ευχαριστούμε για την παρότρυνση, η ζωή μας μπήκε στο δρόμο που της έπρεπε. Αισθανόμαστε πλήρεις και ανακουφισμένοι.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top