Σκέψεις... III

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,034 μηνύματα.
there-are-two-sides-to-every-story-and-then-there-3657110.png
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,034 μηνύματα.
Εαν κι εγω τα παω καλά, κι ο εχθρός μου τα πάει καλά, σε ένα κατα κανόνα και φύσιν zero sum game, τότε κάποιος τρίτος έχει βγάλει τα κουτάλια και τρώει απ' την αφέλειά μας.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
“Τίποτα δεν είναι ποτέ το ίδιο, είπε. Είτε περάσει ένα δευτερόλεπτο είτε εκατό χρόνια. Τα πάντα ανασαλεύονται και στροβιλίζονται. Και οι άνθρωποι αλλάζουν όσο και οι ωκεανοί.” . . (Απόσπασμα από το βιβλίο "Ο Ωκεανός στο τέλος του δρόμου" του Neil Gaiman)

photofunky.gif
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
012238.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,034 μηνύματα.
Otan_se_prosexei_o_lykos.jpg
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ειμαι κι εγώ που οπότε πίνω πολύ και τυχαίνει να είσαι μαζί
δε μπορω να συγκρατήσω τα δάκρυα μου.
Είναι αδύνατον να αντικρίζω μια τόσο ευάλωτη στιγμή όλα αυτά που ζητώ
και να μένω ατάραχη μπροστά τους.
Είμαι αδύναμη.
Πλημμυρισμένη με χιλιάδες συναισθήματα
που ποτέ δεν έβρισκα τις λέξεις να σου εκφράσω,
ανίκανη να τα κουμαντάρω αυτήν τη φορά.
Δε σταματάω να τα νιώθω νηφάλια,
απλά μεθυσμένη κατεβάζω το χέρι που έχω μανιωδώς στα χείλη μου
αναγκάζοντας τα να σωπάσουν.
#greek quotes
pexels-valeriia-miller-3361154.jpg
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ο οιωνός της σημερινής μέρας.

Memento Mori
IMG_20210209_124900.jpg
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
@wthiswrongwu μιλαμε εξαιρετικη η μεταφορα,μου θυμισες αυτο,πως δειχνει οταν καποιος συσσωρευει πραγματα/καταστασεις/γεγονοτα/απωθημενα μοιαζει καπως ετσι

giphy (1).gif


και οταν ξεσπαει,που καποια στιγμη συμβαινει οπως και με το ανοιγμα του ντουλαπιου μοιαζει καπως ετσι :D

giphy (2).gif
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,034 μηνύματα.
harvey5.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,034 μηνύματα.
you need the good girl_SKETO.png
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top