Σκέψεις... III

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,043 μηνύματα.
@hack3r για σένα
14937304_322291201482431_2840213328989054461_n.jpg
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,043 μηνύματα.
Πρέπει να αρχίσεις να κάνεις yoga σε με spiritual προσανατολισμό. Έχεις αυτό που χρειάζεται.
Δεν είμαι καθόλου spiritual. Αυτά είναι για ονειροπόλους και απαγορεύεται να εισαι ονειροπόλος πάνω από τα 10.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν είμαι καθόλου spiritual. Αυτά είναι για ονειροπόλους και απαγορεύεται να εισαι ονειροπόλος πάνω από τα 10.
Ναι γι αυτό στο λέω. You really need it. Εισαι στη φάση που ζεις στο eternal suffering.
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Screenshot_2021-02-10-05-21-15-446_com.instagram.android.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Έλα σου λέω σαν αμαρτία, έλα μέσα στην καρδιάαααα, μάτια μου πανέμορφα μια Παρασκευή γλυκιάαααα:

kwkakia.jpg
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ευτυχία είναι ένα χαμόγελο.. Ευτυχία είναι μια αγκαλιά.. Ευτυχία είναι ένα απλό χάδι στα μαλλιά..
Ευτυχία είναι το μοίρασμα..
Ευτυχία είναι να είναι ελεύθερη η σκέψη να κεντήσει.. Ευτυχία είναι να απολαμβάνεις το γαλανό της θάλασσας.. Ευτυχία είναι να αφήνεσαι.. Ευτυχία είναι να μπορείς να μυρίσεις ένα λουλούδι, ακόμη και αν το έκοψες από το διπλανό σπίτι επειδή εσύ δεν φύτεψες τίποτα στον κήπο σου.. Ευτυχία είναι να μπορείς να ονειρεύεσαι..
Ευτυχία είναι να μπορείς να αγαπάς με όλο σου το είναι.. Τελικά περιλαμβάνει τόσα πολλά η λέξη ευτυχία, μπορώ να γράφω για ώρες.. Σου εύχομαι να την έχεις, και να ξέρεις πραγματικά να την εκτιμάς..

#leo buscaglia

291344e6933123f8fc5af13cc9a2dd47.jpg
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Έρχεσαι με άνεμους σαν άρωμα φθηνό μέσα στο ρινικό μου σύστημα.
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Πάλι καλά που δεν ξανασυναντηθήκαμε γιατί έχω ξεχάσει το σινιάλο
Πάλι καλά που είναι το αυτόνομο νευρικό σύστημα γιατί θα αρνιόμουν ή γιατί θα 'χα ξεχάσει να ανασάνω
Ανα-κατατάσσω πρόσωπα και αργεί το τρένο
Έχω δυο μήνες να σε δω, τι να παίζει;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top