Σκέψεις... III

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
1610112308347.png
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,034 μηνύματα.
Όσο περισσότερο βασανίζομαι μέσα μου, τόσο περισσότερο παριστάνω το γελωτοποιο της παρέας.

Παίζω εξαιρετικό θέατρο τελικά...
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
132069.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,034 μηνύματα.
"-Is that when you knew that you loved her?
- I thought so...
- But you hurt her... She wanted to give you a child. But you were afraid. So you pushed her away and then you ran and you didn't stop running until it was too late..."
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
"-Is that when you knew that you loved her?
- I thought so...
- But you hurt her... She wanted to give you a child. But you were afraid. So you pushed her away and then you ran and you didn't stop running until it was too late..."

Είναι αυτή που μετά από σενα προχώρησε στη ζωή της καλύτερα από πριν, χωρίς να σου τρίβει στα social media την νέα και ωραία της ζωή. Απλώς αδιαφορεί για σένα! (Και σταμάτα να φαντασιώνεσαι ότι είναι κάπου και σε περιμένει…).
Ήταν αυτή που ανέχτηκε κάθε βλακεία σου,μην τα θελουμε ολα δικα μας λοιπον.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,034 μηνύματα.

Είναι αυτή που μετά από σενα προχώρησε στη ζωή της καλύτερα από πριν, χωρίς να σου τρίβει στα social media την νέα και ωραία της ζωή. Απλώς αδιαφορεί για σένα! (Και σταμάτα να φαντασιώνεσαι ότι είναι κάπου και σε περιμένει…).
Ήταν αυτή που ανέχτηκε κάθε βλακεία σου,μην τα θελουμε ολα δικα μας λοιπον.
Σήμερα είναι μονή μέρα. Της δίνεις δίκιο (χωρίς να ξέρεις). Αύριο που θα ναι ζυγή θα ξαναδίνεις σε μένα. :bleh:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
b04642fa1.gif
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,034 μηνύματα.
adama_corridor.jpg

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Επρεπε να πάρει μια απόφαση, ήταν φορτισμένος συναισθηματικά και ήξερε ποιό ήταν το σωστό αλλά ο εγωισμός του δεν τον άφηνε. Σε αυτη τη σκηνή επέλεξε μεταξύ εγωισμού και σωστού, το σωστό.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,034 μηνύματα.
Και τελικά για πες μου. Ή αν δεν ξέρεις ρώτα τα σοσιαλ μίντια που τόσο είσαι εξαρτημένη απο αυτά.

Αφού είμαι τόσο κωλόπαιδο, γιατί δεν μου πάει καρδιά να σε βρίσω;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Και τελικά για πες μου. Ή αν δεν ξέρεις ρώτα τα σοσιαλ μίντια που τόσο είσαι εξαρτημένη απο αυτά.

Αφού είμαι τόσο κωλόπαιδο, γιατί δεν μου πάει καρδιά να σε βρίσω;
ποιον να βρισεις καλε?
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,034 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top