Σκέψεις... III

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Άλλα έχεις εσύ κατά νου και άλλα εγώ, άρα δεν θα συνεννοηθούμε!

Ας μην σε πιάσει ο παρορμητισμός γιατί ίσως με πιάσει κι εμένα αλλά δεν θα ήθελα να τον εκφράσω στις Σκέψεις :dash1:

Μια χαρά συνεννοηθήκαμε ήδη βρε. "ας μην διαξιφιστούμε γιατί σκεφτόμαστε άλλα πράγματα".

Μην τρελαίνεσαι. (προηγούμαι εγώ:bleh:)
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
4025117089627.jpg
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
16738811936.jpg
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
50598022.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
"Ο φόβος σε σκοτώνει, ο θυμός σε κρατάει ζωντανό."

Και μου έδωσες χίλιους λόγους, όχι μόνο να ζήσω αλλά να δυναμώσω, προσπαθώντας να τσακίσεις το μέσα μου.

Ούτε αυτό δεν μπορείς να κάνεις σωστά. Τώρα κοίτα με όπως θα ανεβαίνω...
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
"Ο φόβος σε σκοτώνει, ο θυμός σε κρατάει ζωντανό."

Και μου έδωσες χίλιους λόγους, όχι μόνο να ζήσω αλλά να δυναμώσω, προσπαθώντας να τσακίσεις το μέσα μου.

Ούτε αυτό δεν μπορείς να κάνεις σωστά. Τώρα κοίτα με όπως θα ανεβαίνω...
nBy6ka1Rns3O0.gif
:thumbup:
 

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Στους σημαντικούς ανθρώπους της ζωής σας να λέτε κάθε μέρα πόσο τους αγαπάτε...γιατί καμιά φορά είναι αργά και δεν προλαβαίνουν να το ακούσουν να βγαίνει απ το στόμα σας.


:cry_x:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
google who gives a fuck.jpg
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,452 μηνύματα.
20211115_095043.png
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
malvina2.jpg
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
254647219.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Όταν έχεις να αγγίξεις γυναίκα από το 1453 μΧ. κι έρχεται η ευλογημένη η ώρα του ραντεβού με το μελαχρινό και βάζεις κάτι εύθυμο όσο ετοιμάζεσαι:

 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top