Σκέψεις... III

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
apr2b.jpg
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
970669_11235327.jpg
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Η αγάπη είναι παγίδα στην τελική
και τι κατάλαβα που το είπα;
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Πώς βρέθηκα εδώ
γιατί εγώ
γιατί έγω να είμαι εγώ
και συ μου λες "άραξε, φτάει η συναστρία μου"
ίσως όλοι οι πλανήτες ήταν σε ευθεία
μα πιθανότερο το σύμπαν να είχε απεργία όταν γεννήθηκα
οι πόνοι της μητέρας μου
απ' την γέννα μου
μπροστά στον πόνο που της δίνω πιά
δεν ήταν τίποτα
ανεκδιήγητα πολλά απ' τα μυστικά μου
βασικά τα περισσότερα απ' αυτά
έμπλεξες με μυστικοπαθή μοναχικό
και όλοι φοβούνται τους μόνους που είπες μπαμπά...
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
tumblr_18dd913dee8a4df46640e6bfd1fa88fe_9ae7ace5_400.jpg


Πλούσιος θα γίνεις μόνο όταν αποκτήσεις όσα δεν αγοράζονται με χρήμα.
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
You remind me of muhammad ali he wasn't a boxer man he was a dancer he fooled everybody every punch was a pirouette every kcock down a grand jete the moment he was to transform himself into an animal he transformed himself into a poet man. a poet! he preached his opponent while he was dancing and then hug them with his punches just like a teenager showers his first love with kisses I saw him this morning on television he was old could barely walk thought he was still dizzy god he was still dizzy from the dancing just like me from the punches man see I never moved and she kept on hitting I didn't dance I never learned how to dance man Don't waste your talent Let's dance You and me let's dance man Come on I need to dance Let's dance I need to dance Dance with me
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
hig764b.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
lowkeyprogressing.jpg
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,555 μηνύματα.
1621200952946.png
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όποιος θέλει να απομυθοποιήσει πλήρως τις γυναίκες, δεν έχει παρά να κρυφακούσει συζήτηση γυναικοπαρέας περί ανδρών.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Όλα αυτά λοιπόν θα μπορούσα να τα χρησιμοποιώ ως δικαιολογίες.

Να πω πως σκοτώνουν τον έρωτα.

Μα θα ήμουν λάθος.

Τα μικρά πράγματα όπως το να ξές το αγαπημένο της λουλούδι, το γιατί της την σπάει η καθηγήτρια των μαθηματικών , το να μην χρειάζεται να σου εξηγεί καθε φορά ποιος είναι ποιος στην παρέα, το να ακούς , το να την φιλάς στο μέτωπο και να μην μπερδεύεσαι και παίρνεις λάθος καφέ.
Όλα αυτά λοιπόν , είναι που κάνουν τον έρωτα μοναδικό.

Πάντα οι άντρες είχαμε την εντύπωση πως οι γυναίκες θέλουν άσπρο άλογο και πρίγκιπα.

Μπούρδες.

Πάρτην απο το χέρι πήγαιντε να περπατήσετε και άκουσε τη. Καταλαβέ τη.Νιώσε το τι της έκαναν οι προηγούμενοι και πόσο μαλάκες ηταν.

Και φτιάξτο.

Αν θές να είσαι ο μοναδικός στη ζωή μιας γυναίκας , δεν χρειάζεται να έχεις παλάτια, ούτε και άλογα, μονάχα να την αγαπάς.

Ενα λουλούδι , ενα τριαντάφυλλο , ενας καφές , ενα μήνυμα στο κινήτο.

Απλά , καθημερινά και εύκολα.

Ο έρωτας δεν θελει δικαιολογίες. Απο αυτές μπορεις να βρείς άπειρες.Το θέμα είναι να ψάχνεις τις αφορμές.

Να θέλεις να ερωτευτείς και να ανοίγεσαι.

Πίστεψε με ,δείξε κατανόηση και κάθε γυναίκα ξερει να την ανταποδώσει στο μέγιστο.

( Υ.Γ. Συγγνώμη αν σας κούρασα και είναι μεγάλο , αλλα ρε παιδιά σας έδωσα ολόκληρο μυστικό. Να μείνει μεταξύ μας ε.)

#greek quotes

78d6798e475d22fd851d7e6c8d45b14f--relationship-goals-relationships.jpg
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
965374.jpg
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Δυστυχως, δεν μπορεις να εμποδισεις τους ανθρωπους απο το να φυγουν μακρια σου. Δεν εχεις το δικαιωμα… Οι ανθρωποι ειναι ελευθεροι και ετσι πρεπει να ζουν. Οσο και να σε πονεσουν οι επιλογες που θα κανουν, οσο και αν σου λειψουν οι ιδιοι, δεν μπορεις να τους ζητησεις να μεινουν κοντα σου. Πρεπει να τους αφησεις να αποφασισουν μονοι τους, να ακολουθησουν το δικο τους δρομο, τα ονειρα τους. Να ακολουθησουν τη δικη τους μοιρα . Ισως οι μοιρες σας να απεχουν πολυ περισσοτερο η μια απο την αλλη απο οτι πιστευες…
photo-1480618376353-2950ee462b17.jpeg
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
45eaa97bc9.gif
:P
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,185 μηνύματα.
images.jpeg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top