Σκέψεις... III

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,543 μηνύματα.
Κάθε φορά που νιώθω ότι η Χημεία είναι δύσκολη, πηγαίνω στο δωμάτιο της αδερφής μου, ανοίγω την Οργανική που κάνει στο Πανεπιστήμιο, γυρνάω στο δωμάτιο μου, και συνεχίζω το διάβασμα με ραμμένο το στόμα.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Ερώτηση(ρητορική): πόσες φορές χρειάζεται να επαναληφθεί μια σύμπτωση, ωσότου πάψει να είναι σύμπτωση;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Τα είχα όλα και δεν το ήξερα...
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
IMG_20220525_112017.jpg
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
83f717a6e.jpg
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
281756062.jpg
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
4D651DA1-73C8-4E96-A764-0FB6AF917EA3.jpeg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Εικόνες που βρίσκω και θεωρω απαραίτητες να μοιραστώ για να προσαρμόσει ο κόσμος τη ζωή του ανάλογα :lol:
bunnyplug.gif
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Αυτό που σκέφτομαι είναι ότι οι άντρες έχετε ένα θεματακι με την απόρριψη , όταν φάτε Χ από κάποια αμέσως η συμπεριφορά σας αλλάζει και αρχίζετε να την προσβάλλετε. Μου έχει τύχει πάρα πολλές φορές αλλά σήμερα ήταν το αποκορύφωμα... Να σε προσβάλλει ο άλλος για την εμφάνιση σου και να σε χαρακτηρίζει μπροστά σε μια ολόκληρη παρέα επειδή έφαγε Χ πριν κάτι μήνες .Ντροπή σου. Δε χρειάζεται να πω κάτι παραπάνω τα άκουσες μέχρι κ από τους φίλους σου. Γελοίεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Με αφορμή την παρακάτω εικόνα, σκέφτομαι οτι ο χρόνος δεν είναι καθόλου δημοκράτης.

Δεν φέρεται με την ίδια επιείκεια σε όλους. :/:
KellyMcGeelis&TomCruise.jpg

KellyMcGeelis και TomCruise.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,543 μηνύματα.
Κάτι λείπει.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Αμα είχα άλλη μάνα δε θα ήμουν αυτός που ήμουν σήμερα αλλά κάτι μακράν υποδεέστερο.

Πολλά κιλά κότσια. Ά ρε μάνα, Α ΡΕ ΜΑΝΑ. Σ ευχαριστώ.

Αυτοκρατορικά και όμορφα.-
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,543 μηνύματα.
8F6AD1FC-F263-4587-8479-164471F44965.jpeg
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
983dd21b2.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
beautiful things dont ask for attention.jpg
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
1dd96222.jpg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top