Σκέψεις... II

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Απόψε νιώθω ρομαντική.
(μιμ από Γατάθλιψη)
FB_IMG_1608844395610.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,506 μηνύματα.
Όταν ο Θεος μου έδινε μυαλό, εγω σκεφτόμουν με το πουλί..
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Το ξέρω και σε άλλη εκδοχή.
"Έβαλε το πουλί να οδηγεί και το μυαλό το έκλεισε στο πορτ μπαγκάζ". :P

Παρηγορήσου, δεν είσαι ο μόνος.:)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,506 μηνύματα.
Το ξέρω και σε άλλη εκδοχή.
"Έβαλε το πουλί να οδηγεί και το μυαλό το έκλεισε στο πορτ μπαγκάζ". :P

Παρηγορήσου, δεν είσαι ο μόνος.:)
Τι να μου κάνει η παρηγοριά αγάπη μου, μακάρι να μην ταλαιπωρούμουν, ούτε εγω, ούτε εσυ, ούτε κανείς.

Καλό πάντως, μ' αρεσε!
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.

«Μην κλαις επειδή τελείωσε. Χαμογέλα επειδή συνέβη»​

Gabriel García Márquez
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,506 μηνύματα.
leeadama1.png
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,506 μηνύματα.
Ναι, ειμαι εγωιστής, ναι εχω κάνει λάθη. Σκάσε κι άκου:

Damon-Salvatore-Loves-Elena-Gilbert-TVD.gif
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Sunsets we always liked because they only happen once and go away. "But, Lena, that's sad." No, if the sunset stayed and we got bored, that would be a real sadness.
Ray Bradbury, Dandelion Wine (Green Town, #1)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,506 μηνύματα.
ripsis-dakrywn.jpg
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.
Top