Σκέψεις... II

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Σχολική τσάντα 150-200 ευρώ
Σχολική κασετίνα 40 ευρώ
Τετράδια,μολύβια,καλύμματα,ντοσιέ,ξυλομπογιές,κλπ ~70
Τζίζας φάκιν κράιστ,διαμάντια έχουν μέσα; Ο.ο
Αυτό που παίρνουν κάθε χρόνο νέα τσάντα δεν το πιάνω...ντάξει στο δημοτικό δικαιολογείσαι ως παιδί..στο γυμνάσιο & στο λύκειο είχα μόνο 2 τσάντες που άλλαζα ανάλογα με το βάρος των βιβλίων και στο φροντιστήριο έπαιρνα μια ταχυδρόμου που μου είχαν κάνει δώρο. Και αν τις προσέχεις αρκετά κιόλας δεν σκίζονται..
Οπότε το ποσό, unacceptable :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Αυτό που παίρνουν κάθε χρόνο νέα τσάντα δεν το πιάνω...ντάξει στο δημοτικό δικαιολογείσαι ως παιδί..στο γυμνάσιο & στο λύκειο είχα μόνο 2 τσάντες που άλλαζα ανάλογα με το βάρος των βιβλίων και στο φροντιστήριο έπαιρνα μια ταχυδρόμου που μου είχαν κάνει δώρο. Και αν τις προσέχεις αρκετά κιόλας δεν σκίζονται..
Οπότε το ποσό, unacceptable :P

Για την αδερφή μου τρέχαμε,πρώτη δημοτικού φέτος. Η μάνα μου φλερτάρει με τα χάπια της πίεσης μετά από το κάθε μαγαζί. :P
Και αν λάχει και έχεις απλή τσάντα,αντί για τα βαλιτσάκια του δημοτικού,γελάνε τα υπόλοιπα παιδιά. Τι μπάσταρδα πλάσματα,συγγνώμη κιόλας. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Σχολική τσάντα 150-200 ευρώ
Σχολική κασετίνα 40 ευρώ
Τετράδια,μολύβια,καλύμματα,ντοσιέ,ξυλομπογιές,κλπ ~70
Τζίζας φάκιν κράιστ,διαμάντια έχουν μέσα; Ο.ο

Όχι, έχουν την Μπάρμπι πάνω.:P

Αυτό που παίρνουν κάθε χρόνο νέα τσάντα δεν το πιάνω...ντάξει στο δημοτικό δικαιολογείσαι ως παιδί..στο γυμνάσιο & στο λύκειο είχα μόνο 2 τσάντες που άλλαζα ανάλογα με το βάρος των βιβλίων και στο φροντιστήριο έπαιρνα μια ταχυδρόμου που μου είχαν κάνει δώρο. Και αν τις προσέχεις αρκετά κιόλας δεν σκίζονται..
Οπότε το ποσό, unacceptable :P

Εγώ έχω μια τσάντα απο την έκτη δημοτικού (τελειώνω γυμνάσιο), πέρσι είχα πάρει μια και μου έμεινε στα χέρια, πρόπερσι είχα μια που δε με βόλευε και την έδωσα στη ξαδέρφη μου και φέτος πήρα μια απλή απο αυτές με τα 5 ευρώ απο τα τζάμπο και όσο κρατήσει.:P

Μια το ένα, μία το άλλο έμεινα με την παλιά. Και φέτος είπα δεν παίρνω, αλλά είδα αυτή και είδα τη τιμή και είπα να τη πάρω επειδή μ'άρεσε το χρώμα της.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
πλακααα με κάνεις? τι διααολο, βαλτό είναι και το γιου τιουμπ
μόνο σε μένα γίνονται κάτι τέτοια
τώρα τυχαιο ήταν αυτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
πως άντεξες ρε μαν? :P
θα με είχε πάρει ο ύπνος :P


:laugh:

ήταν υπέροχη η βραδιά, υπέροχος και ο μάλαμας.

(υπέροχες και ένα φορητό ψυγείο με 40 μπύρες που είχαμε φέρει μαζί μας,
με τα συνοδευτικά ζαμπονοσπανακοτυροπιτάκια και τούρτα παγωτό!! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annabelle

Νεοφερμένος

Η Anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Γιατί τα πιτσιρίκια όταν συναντανε γυναίκα κοντά στα τριάντα έχουν την εντύπωση ότι φαντάζονται πουτσ*ς να φυτρώνουν δεξιά κι αριστερά;
-Το γερασμένο σας κορμί φωνάζει από μακριά



ΧΑ!η πρώτη φορά που δεν χάρηκα επειδή δεν με θέλουν μόνο για το κορμί μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Καλό μήνα σε όλους :happy:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.

καλη αρχη, αντε και καλη συνεχεια (δεν?:worry:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Villeicht...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antrianna92

Νεοφερμένος

Η Antrianna92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Να με προσέχεις γιατί έχω πέσει χαμηλά μάτια μου γλυκά να με αντέχεις!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Θέλω να φάω σοκολατίνα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.


:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agria Indiana

Νεοφερμένος

Η Agria Indiana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Καλό Μήνααα!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • large.png
    large.png
    256.4 KB · Εμφανίσεις: 64

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.
Top