Σκέψεις... II

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Isom1312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Public Relations και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
4 φορες τον κωδικο σημερα λαθος
there's something wrong here
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγώ θέλω να κοιμάμαι πλάι σου…Να σου λέω πόσο πολύ μου αρέσει να είμαι μαζί σου…Και να μου δίνεις τα ρούχα σου…και να σου λέω πόσο πολύ μ’αρέσουν τα παπούτσια σου…Και να κρατάω το χέρι σου…Και να βγαίνουμε για φαγητό, και να μη με νοιάζει που θα τρως από το δικό μου…Και να γελάω με την παράνοια σου…και να βλέπουμε καταπληκτικές ταινίες… και να βλέπουμε απαίσιες ταινίες… και να μαλώνουμε για τη μουσική…και να σε βγάζω φωτογραφίες όταν κοιμάσαι…και να σηκώνομαι πρώτη για να σου φέρω καφέ…Και να σ’ αφήνω να μου κάνεις τράκα τσιγάρα…Και να σου λέω τι είδα στην τηλεόραση χτες το βράδυ…Και να μη γελάω με τα αστεία σου…και να σε θέλω το πρωί αλλά να σ’ αφήνω να κοιμηθείς λίγο ακόμα…Και να σου λέω πόσο μα πόσο αγαπώ τα μάτια σου, τα χείλη σου…Και να κάθομαι στις σκάλες ώσπου να γυρίσεις σπίτι εσύ…Και να τρελαίνομαι όταν αργείς…Και να ξαφνιάζομαι όταν γυρίζεις νωρίτερα…Και να ‘μαι δυστυχισμένη όταν έχω άδικο…Και να’μαι ευτυχισμένη όταν με συγχωρείς…Και να χαζεύω τις φωτογραφίες σου…Και να παρακαλάω να σ’ ήξερα μια ζωή…Και ν’ ακούω τη φωνή σου στο αφτί μου…Και να τρομάζω όταν θυμώνεις…Και να σ’ αγκαλιάζω όταν σε πιάνει αγωνία…Και να σε κρατάω σφιχτά όταν πονάς…Και να κλαψουρίζω όταν είμαι πλάι σου, και να κλαψουρίζω όταν δεν είμαι…Και να ξεπαγιάζω όταν μου παίρνεις τις κουβέρτες, και να ζεσταίνομαι όταν δεν μου τις παίρνεις…Και να λιώνω όταν χαμογελάς και να διαλύομαι όταν γελάς…Και να μην καταλαβαίνω όταν λες ότι σε απορρίπτω…Και ν’ αναρωτιέμαι πως σου πέρασε ποτέ απ’ το νου ότι εγώ θα μπορούσα ποτέ να σε απορρίψω…Και ν’ αναρωτιέμαι ποιος είσαι αλλά να σε δέχομαι έτσι όπως είσαι… και να αναρωτιέμαι γιατί δεν με πιστεύεις…Και να σ’ αγαπάω τόσο βαθιά που να μην μπορώ να το βάλω σε λόγια…Και να μη σ’ αφήνω να σηκωθείς απ’ το κρεβάτι όταν πρέπει να φύγεις…Και να τριγυρίζω στη πόλη και να τη νιώθω άδεια χωρίς εσένα…Και να θέλω ότι θέλεις…Και να νομίζω πως χάνομαι, αλλά να ξέρω πως πλάι σου είμαι ασφαλής…Και να σου μιλάω για ότι χειρότερο έχω μέσα μου…Και να προσπαθώ να σου δίνω ότι καλύτερο έχω μέσα μου γιατί δεν σου αξίζει τίποτα λιγότερο… Και να σου λέω την αλήθεια αν και κατά βάθος δεν θέλω… Και να προσπαθώ να είμαι ειλικρινής γιατί ξέρω πως το προτιμάς…Και να νομίζω πως όλα τέλειωσαν, κι ωστόσο να περιμένω άλλα δέκα λεπτά πριν με πετάξεις έξω απ’ ζωή σου…Και να ξεχνάω ποια είμαι…Και να κάνουμε έρωτα στις τρεις το πρωί…
Και κάπως με κάποιο τρόπο να σου εκφράζω έστω και λίγο…Τον έρωτά μου για σένα.​


awww.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρή claire

Νεοφερμένος

Η μαρή claire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Εγώ θέλω να κοιμάμαι πλάι σου…Να σου λέω πόσο πολύ μου αρέσει να είμαι μαζί σου…Και να μου δίνεις τα ρούχα σου…και να σου λέω πόσο πολύ μ’αρέσουν τα παπούτσια σου…Και να κρατάω το χέρι σου…Και να βγαίνουμε για φαγητό, και να μη με νοιάζει που θα τρως από το δικό μου…Και να γελάω με την παράνοια σου…και να βλέπουμε καταπληκτικές ταινίες… και να βλέπουμε απαίσιες ταινίες… και να μαλώνουμε για τη μουσική…και να σε βγάζω φωτογραφίες όταν κοιμάσαι…και να σηκώνομαι πρώτη για να σου φέρω καφέ…Και να σ’ αφήνω να μου κάνεις τράκα τσιγάρα…Και να σου λέω τι είδα στην τηλεόραση χτες το βράδυ…Και να μη γελάω με τα αστεία σου…και να σε θέλω το πρωί αλλά να σ’ αφήνω να κοιμηθείς λίγο ακόμα…Και να σου λέω πόσο μα πόσο αγαπώ τα μάτια σου, τα χείλη σου…Και να κάθομαι στις σκάλες ώσπου να γυρίσεις σπίτι εσύ…Και να τρελαίνομαι όταν αργείς…Και να ξαφνιάζομαι όταν γυρίζεις νωρίτερα…Και να ‘μαι δυστυχισμένη όταν έχω άδικο…Και να’μαι ευτυχισμένη όταν με συγχωρείς…Και να χαζεύω τις φωτογραφίες σου…Και να παρακαλάω να σ’ ήξερα μια ζωή…Και ν’ ακούω τη φωνή σου στο αφτί μου…Και να τρομάζω όταν θυμώνεις…Και να σ’ αγκαλιάζω όταν σε πιάνει αγωνία…Και να σε κρατάω σφιχτά όταν πονάς…Και να κλαψουρίζω όταν είμαι πλάι σου, και να κλαψουρίζω όταν δεν είμαι…Και να ξεπαγιάζω όταν μου παίρνεις τις κουβέρτες, και να ζεσταίνομαι όταν δεν μου τις παίρνεις…Και να λιώνω όταν χαμογελάς και να διαλύομαι όταν γελάς…Και να μην καταλαβαίνω όταν λες ότι σε απορρίπτω…Και ν’ αναρωτιέμαι πως σου πέρασε ποτέ απ’ το νου ότι εγώ θα μπορούσα ποτέ να σε απορρίψω…Και ν’ αναρωτιέμαι ποιος είσαι αλλά να σε δέχομαι έτσι όπως είσαι… και να αναρωτιέμαι γιατί δεν με πιστεύεις…Και να σ’ αγαπάω τόσο βαθιά που να μην μπορώ να το βάλω σε λόγια…Και να μη σ’ αφήνω να σηκωθείς απ’ το κρεβάτι όταν πρέπει να φύγεις…Και να τριγυρίζω στη πόλη και να τη νιώθω άδεια χωρίς εσένα…Και να θέλω ότι θέλεις…Και να νομίζω πως χάνομαι, αλλά να ξέρω πως πλάι σου είμαι ασφαλής…Και να σου μιλάω για ότι χειρότερο έχω μέσα μου…Και να προσπαθώ να σου δίνω ότι καλύτερο έχω μέσα μου γιατί δεν σου αξίζει τίποτα λιγότερο… Και να σου λέω την αλήθεια αν και κατά βάθος δεν θέλω… Και να προσπαθώ να είμαι ειλικρινής γιατί ξέρω πως το προτιμάς…Και να νομίζω πως όλα τέλειωσαν, κι ωστόσο να περιμένω άλλα δέκα λεπτά πριν με πετάξεις έξω απ’ ζωή σου…Και να ξεχνάω ποια είμαι…Και να κάνουμε έρωτα στις τρεις το πρωί…
Και κάπως με κάποιο τρόπο να σου εκφράζω έστω και λίγο…Τον έρωτά μου για σένα.​



awww.

princess εσύ το έγραψες αυτό; αλήθεια σου λέω έκλαψα πολύ... ίσως γιατί κάτι μου θυμίζει......................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Ένα μάθημα έμεινε.Το'χουμε;-Το'χουμε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Εγώ θέλω να κοιμάμαι πλάι σου…Να σου λέω πόσο πολύ μου αρέσει να είμαι μαζί σου…Και να μου δίνεις τα ρούχα σου…και να σου λέω πόσο πολύ μ’αρέσουν τα παπούτσια σου…Και να κρατάω το χέρι σου…Και να βγαίνουμε για φαγητό, και να μη με νοιάζει που θα τρως από το δικό μου…Και να γελάω με την παράνοια σου…και να βλέπουμε καταπληκτικές ταινίες… και να βλέπουμε απαίσιες ταινίες… και να μαλώνουμε για τη μουσική…και να σε βγάζω φωτογραφίες όταν κοιμάσαι…και να σηκώνομαι πρώτη για να σου φέρω καφέ…Και να σ’ αφήνω να μου κάνεις τράκα τσιγάρα…Και να σου λέω τι είδα στην τηλεόραση χτες το βράδυ…Και να μη γελάω με τα αστεία σου…και να σε θέλω το πρωί αλλά να σ’ αφήνω να κοιμηθείς λίγο ακόμα…Και να σου λέω πόσο μα πόσο αγαπώ τα μάτια σου, τα χείλη σου…Και να κάθομαι στις σκάλες ώσπου να γυρίσεις σπίτι εσύ…Και να τρελαίνομαι όταν αργείς…Και να ξαφνιάζομαι όταν γυρίζεις νωρίτερα…Και να ‘μαι δυστυχισμένη όταν έχω άδικο…Και να’μαι ευτυχισμένη όταν με συγχωρείς…Και να χαζεύω τις φωτογραφίες σου…Και να παρακαλάω να σ’ ήξερα μια ζωή…Και ν’ ακούω τη φωνή σου στο αφτί μου…Και να τρομάζω όταν θυμώνεις…Και να σ’ αγκαλιάζω όταν σε πιάνει αγωνία…Και να σε κρατάω σφιχτά όταν πονάς…Και να κλαψουρίζω όταν είμαι πλάι σου, και να κλαψουρίζω όταν δεν είμαι…Και να ξεπαγιάζω όταν μου παίρνεις τις κουβέρτες, και να ζεσταίνομαι όταν δεν μου τις παίρνεις…Και να λιώνω όταν χαμογελάς και να διαλύομαι όταν γελάς…Και να μην καταλαβαίνω όταν λες ότι σε απορρίπτω…Και ν’ αναρωτιέμαι πως σου πέρασε ποτέ απ’ το νου ότι εγώ θα μπορούσα ποτέ να σε απορρίψω…Και ν’ αναρωτιέμαι ποιος είσαι αλλά να σε δέχομαι έτσι όπως είσαι… και να αναρωτιέμαι γιατί δεν με πιστεύεις…Και να σ’ αγαπάω τόσο βαθιά που να μην μπορώ να το βάλω σε λόγια…Και να μη σ’ αφήνω να σηκωθείς απ’ το κρεβάτι όταν πρέπει να φύγεις…Και να τριγυρίζω στη πόλη και να τη νιώθω άδεια χωρίς εσένα…Και να θέλω ότι θέλεις…Και να νομίζω πως χάνομαι, αλλά να ξέρω πως πλάι σου είμαι ασφαλής…Και να σου μιλάω για ότι χειρότερο έχω μέσα μου…Και να προσπαθώ να σου δίνω ότι καλύτερο έχω μέσα μου γιατί δεν σου αξίζει τίποτα λιγότερο… Και να σου λέω την αλήθεια αν και κατά βάθος δεν θέλω… Και να προσπαθώ να είμαι ειλικρινής γιατί ξέρω πως το προτιμάς…Και να νομίζω πως όλα τέλειωσαν, κι ωστόσο να περιμένω άλλα δέκα λεπτά πριν με πετάξεις έξω απ’ ζωή σου…Και να ξεχνάω ποια είμαι…Και να κάνουμε έρωτα στις τρεις το πρωί…
Και κάπως με κάποιο τρόπο να σου εκφράζω έστω και λίγο…Τον έρωτά μου για σένα.​


awww.
Ωραία όλα αυτά, αλλά that boy better be a fucking saint :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,033 μηνύματα.
Γραφει η αλλη "Καηκα απο τον ηλιο και ξεφλουδιζω".
Της απανταω "Μην ανησυχεις,ολες οι σαυρες καποια στιγμη αλλαζουν δερμα".

Με διεγραψε...


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.


:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Εισαι απαραδεκτος ρε μαλακα, ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ. Ειναι δυνατον να παιζεις επι ποσες μερες με τον "πονο" 250+ ατομων;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
πωπωπωπωπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Η λέξη της εβδομάδας είναι μία.
ΠΑΤΑΤΑΚΙΑ.
:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,033 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.
Top