Σκέψεις... II

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Μαρία με μήλο

Νεοφερμένος

Η Μαρία με μήλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
θα ήθελα να κανω όνειρο αυτο που σκεφτομαι το τελευταίο καιρό. Γι αυτό επειδή έχω γραψει κάποαι πραγματα θέλω ένα μουσικό να γραφει μουσική κι ενα τραγουδιστή να μου τραγουδίσει αυτα που εχω γραψει.
Τό είδος ειναι σατηρικό τραγουδι. Ειμαι ερασιτέχνης γυναικα που γραφει με πάθος όμως. Οποιοι ειναι το ίδιο τρελοί ή περισσότερο απο μενα ας μου στειλουν μηνυματακι. ΣΑς ευχαριστώ .

Σκέφτομαι οτι πολλές φορές αφήνουμε τα όνειρα μας χωρίς να το παλέψουμε . Γι αυτό είμαι ετοιμη αυτό το καιρό να το παλέψω. Να ματώσουν τα γονατακια μου αλλα ν αντέξω . Τρουδιστές ερασιτεχνες επαγγελματίες και μουσική εδώ είμαι . Ας ενώσουμε την τρέλα μα ς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
χιουστον εχουμε προβλημα
μεγαλυτερο απο εκεινο που ειχαμε οταν βρεθηκαμε καταμεσης του διαστηματος με μεταχειρισμενο διαστημοπλοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Ορίζοντες και ουρανοί
και αυτή η απόκοσμη λιακάδα,
Άγνωστη χώρα μυθική
και αυτό που οι άλλοι λεν Ελλάδα.
Πόσες φορές το προσπαθείς,
πάντα διασχίζεις κάποια άλλη.
Η διαδρομή πάντα μικρή,
η απόσταση πάντα μεγάλη.


Στο πλάι της Εθνικής Οδού
κτίρια παλιά, παρατημένα
Γυρνάς το βλέμμα σου αλλού,
όμως αυτά κοιτάν εσένα.
Γύρω βουνά κι άλλα βουνά
και πάντα η θάλασσα στο βάθος
να σου θυμίζει από μακριά
πως την αγάπησες με πάθος.

Έξω στο δρόμο τραγουδάει
σκυλάδικα ένας μεθυσμένος
και αναρωτιέσαι όπως περνάει
ποιος απ' τους δυο σας είναι o ξένος
https://www.youtube.com/watch?v=x_ZrFV0iGTM&feature=youtu.be
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ααα μωρέ. Τι καλόοοο ^^^
Συγκινήθηκα τελείωσα δουλειά μηνών:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πω ρε βλάκα φτάνει :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Εμμονή με την φυγή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
100 η αλεπού,101 το αλεπουδάκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Πριν από 34 λεπτά
Ένα αγόρι είχε βαρεθεί τα μηνύματα της
φίλης του που πάντα έλεγαν: Σ'
αγαπώ......Μου λείπεις....... Κάθε μέρα
απανωτά μηνύματα και πίεση να της στείλει κι
εκείνος...Μια νύχτα έλαβε ένα μήνυμα από
αυτήν, αλλά αντί να το διαβάσει..
κοιμήθηκε ....Την επόμενη ημέρα έλαβε
ένα τηλεφώνημα από τη μαμά της φίλης
του που έλεγε ότι ....... Η κόρη της είχε ένα
αυτοκινητιστικό ατύχημα και πέθανε χτες
τη νύχτα .......Τότε θυμήθηκε το μήνυμα που
είχε λάβει λίγες ώρες πριν..Έτρεξε να το
διαβάσει....διαβάστε το μήνυμα το οποίο
έγραφε: "Αγάπη μου σε παρακαλώ έλα
μπροστά από το σπίτι σου, είχα ένα
ατύχημα και τελευταία μου επιθυμία είναι
να σε δω για τελευταία φορά ....να σε
χαιρετήσω......Σε
παρακαλώ..........."-------------------------
----------------------------------
Υπάρχει πάντα ένα αύριο και η ζωή μας
δίνει κι άλλες ευκαιρίες για να κάνουμε τα
πράγματα όπως πρέπει, αλλά σε
περίπτωση που κάνω λάθος και μας μένει
μόνο το σήμερα, ας πούμε ένα ΣΆΓΑΠΩ ΣΗΜΕΡΑ ....ΙΣΩΣ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ.. §

Δεν παρατήρησε κανείς ότι η ετοιμοθάνατη ζήτησε από το φίλο της να βγει έξω από το δικό του σπίτι αφού είχε πάθει κιόλας το ατύχημα; xD

Ρε παιδιά, δε χρειάζονται καλτ ιστορίες για να παρακινήσετε τον κόσμο να πει σ' αγαπώ. Αν θέλει, θα το πει μόνος του. :P

Ον: Είμαστε παντούυυυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Are you trolling me? Of course you are. Get outta here :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babo0ska

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Unikorn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Σε φαση να εχεις να δεις καποιον πανω απο 6 μηνες και να θες να του πεις τοσα πολλα κκαι να καταφερνειςοταν τελικα εμφανιζεται μονο ελαχιστες κουβεντες μετρημενες στ δαχτυλα του ενος χχεριου ... ;/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Pain of Broken Heart !

Tears of blood fall from my broken heart
I never thought we would be apart
When you held me you said “forever”
Now that you’re gone I know you meant “never”
Saying you love me with that look in your eye
And that was a cold hearted lie
Your tender touch, a soft kiss
Two things about you I will miss
As I sit here thinking about you
My face is wet with tears past due
I should’ve cried a long time ago
But I loved you so....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

but make it, now.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Deutsch... Lover,Είναι 13 ετών.

13 ετών και μιλάει για ραγισμένες καρδιές...
Seems legit...

Στιχακι ειναι μου αρεσε και το εβαλα ΑΠΛΟ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Και ναι.
Δε θέλω 2ωρο με αυτόοοοοοοοοοοοοον.
όχι.όχι.όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.
Top