Σκέψεις... II

Agaphbou

Well-known member

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 930 μηνύματα.
Απλά είναι εκνευριστικό να αρχίσει ο άλλος την ομιλία και εσύ να έχεις πονοκέφαλο. Συγγνώμη αλλά σε τέτοιες καταστάσεις, έχω βάλει όπισθεν και αποχωρώ αργά αλλά σταθερά
Καλά, δε φταίει ο άλλος αν έχεις πονοκέφαλο, μπορεί να μην το ξέρει καν. Και σε τελική ανάλυση, πάρε ντεπόν αν είναι τόσο θέμα. Δηλαδή οκ, δέχομαι να μη θέλει κάποιος να μιλήσει, αλλά όχι και να το παρουσιάζει ως πρόβλημα του άλλου.

GoddamnRight

Well-known member

Ο GoddamnRight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Η Agaphbou έχει δίκιο. Δεν κάνεις εσύ κάτι καλά. Όταν βλέπεις ότι πλησιάζει γνωστός, απλώς κάνεις ότι μιλάς στο τηλέφωνο και είσαι βιαστικός ή απλά κάνεις τον κύκλο. Ή δείχνεις εσύ τον ενθουσιασμό, για να τον μπερδέψεις. "ωωω τι γίνεται κολλητέ μου, πώς πάει, καλά, καλά? Πολύ καιρό έχουμε ρε φίλε, κοίτα, θα σε πάρω να τα πούμε, έχω τα στοιχεία σου (και ας μην τα έχεις, δεν πειράζει), άντε μιλάμε bye" κατά προτίμηση αυτά με μία ανάσα και χωρίς να προλάβει να μιλήσει.

Τώρα αν είσαι έξω για βόλτα με παρέα και βαριέσαι, ας μην έβγαινες.

Valder

Well-known member

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,653 μηνύματα.

Physiognomist

Well-known member

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Δεν είναι δύσκολο το σμολ τοκ ρε σεις.
-Ωραίος καιρός ε?
-Ναι,αίθριος.
-Αν και βλέπω νεφώσεις..
-Ισχύει, και από το πρωί έχουν αυξηθεί τα μποφόρ
-Ναι,βάζει αέρα.Έχει αλλάξει και η κατεύθυνση τώρα που το σκέφτομαι
-Όντως, δείχνει πως αύριο θα ναι πιο άστατος.
-Τρου
-Τα λέμε..
-Γειααα

σμουδ operator

GoddamnRight

Well-known member

Ο GoddamnRight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 266 μηνύματα.

That's... that's... that is just so Goddamn typical of you... Νομίζω ξέρω γιατί... Έχω διαβάσει 1-2 βιβλία, που περιγράφουν προβλέψιμες συμπεριφορές.
σόρρυ, εννοώ προβλέψιμες*
ουπς, προβλέψιμες**
here is why

Was I too cruel? It's war.

Agaphbou

Well-known member

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 930 μηνύματα.
That's... that's... that is just so Goddamn typical of you... Νομίζω ξέρω γιατί... Έχω διαβάσει 1-2 βιβλία, που περιγράφουν προβλέψιμες συμπεριφορές.
σόρρυ, εννοώ προβλέψιμες*
ουπς, προβλέψιμες**
here is why

Was I too cruel? It's war.
Χε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,912 μηνύματα.

i_lie_us

Well-known member

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 847 μηνύματα.

Agaphbou

Well-known member

The struggle is real.

Valder

Well-known member

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,653 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,912 μηνύματα.

Gate4

Τιμώμενο Μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,680 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Χρήστες Βρείτε παρόμοια