Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ευθεία απάντηση: Πίστεψέ με, εως και αντιδιαμετρικά μπορεί να σε αλλάξει.

Αισθάνομαι ότι μπορεί να σε αλλάξει επιφανειακα...για λίγο και μέτα φεύγει...ωστόσο δεν ξέρω μετα από αυτή την "αποχώρηση" τί απομεινάρια έχουν μείνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Mass Effect 2....:clapup::clapup::clapup:

Αυτό σημαίνει ένα πράγμα... Για τις επόμενες δυο εβδομάδες, το Βαλντεράκι ΘΑ ΛΙΩΣΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!!!:jumpy::jumpy::jumpy:

Ταμ τιριριμ!! :panwkatw: Ταμ τιριριμ!! :panwkatw: Ταμ τιριριμ!! :panwkatw: Ταμ τιριριμ!! :panwkatw: Ταμ τιριριμ!! :panwkatw: Τιριριμ τιριριμ τιριριμ!!!:panwkatw::panwkatw::panwkatw::panwkatw::panwkatw:

ΓΟΥΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!:panwkatw::panwkatw::panwkatw::panwkatw::panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Μαααάλιστα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
H απόλαυση της σάρκας...
...για την άλλη ζωή.


Ψυχραιμία περιμένετε την άλλη ζωή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Λοιπόν αφού ήδη το χω γράψει μια φορά στο μσν, ας το βάλω κι εδώ:P Τι έγινε σήμερα που γράφαμε μάθημα:

φτανουμε στο τελευταιο 10λεπτο και ο νικος με τον οποιο καθομαστε διπλα για να πουμε τιποτα, φευγει και μου λεει στα πεταχτα να ανταλλαξουμε θεματα γιατι αυτος ειχε κατι γραμμενα πανω ωστε να δω κατι αν θελω
Ο χρήστης Nick λέει:
oh shit
Ο χρήστης ΝoiSy MaN λέει:
τελειωνω λοιπον εγω και δεν παιρνω τα θεματα του γιατι εκανε την εξυπναδα να γραψει ονομα και αν εβλεπαν διαφορετικα ονοματα σε γραπτο και θεματα θα μου την ελεγαν
με βλεπει ομως ενας επιτηρητης και μου λεει να παρω και τα θεματα, του λεω δεν ειναι δικα μου και δε βρισκω τα δικα μου
ε πηραμε τα δικα του και κατω στη εδρα υποψιαστηκαν αυτο οτι ανταλλαξαμε θεματα και τους ειπα οτι θα παρω το νικο να μου φερει τα θεματα(δεν ειχα καταλαβει τι ειχε γινει και οτι τα χε δωσει με το γραπτο του)
ε και μετα τους ειπαμε οτι του επεσαν και καταλαθος πηρε και εδωσε τα δικα μου
οποτε ειπε οτι αν δει κοινα πραγματα θα μας μηδενισει
εγω αντεγραψα μονο 4 αντιδρασεις εκ ττων οποιων οι δυο ηταν σωστες οποτε θα μπορουσα και μονος να τις κανω και οι αλλες δυο λαθος
σε ολα τα υπολοιπα ο καθενας εγραψε τα δικα του οποτε λογικα δε θα βρει στοιχεια αντιγραφης
κι ετσι απλα ελπιζουμε να μη μας μηδενισει γιατι δεν αξιζει κιολας αλλα ο συγκεκριμενος καθηγητης ειναι μεγαλη καριολα

Πείτε απόψεις: Μηδενίζεσαι- δε μηδενίζεσαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
κι όμως σ'είχα πιστέψει... :hello:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
θα περασω ανατομικη2...θα περασω ανατομικη2...θα περασω ανατομικη2...θα περασω ανατομικη2...θα περασω ανατομικη2...

το λεω για να το πιστεψω...:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Αν ηταν ολα αλλιως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
θα περασω ανατομικη2...θα περασω ανατομικη2...θα περασω ανατομικη2...θα περασω ανατομικη2...θα περασω ανατομικη2...

το λεω για να το πιστεψω...:look:


Μπορείς!Μπορείς!Μπορείς!Μπορείς!
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η silence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
θα περασω ανατομικη2...θα περασω ανατομικη2...θα περασω ανατομικη2...θα περασω ανατομικη2...θα περασω ανατομικη2...

το λεω για να το πιστεψω...:look:


να περασεις, να περασεις,:clapup: να περασεις!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Θέλω Χιόνιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:redface:
Eλα Φλωρινα!! Μας περισευει πολυ εδω πανω σημερα!!!!!:D:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
θα περασω ανατομικη2...θα περασω ανατομικη2...θα περασω ανατομικη2...θα περασω ανατομικη2...θα περασω ανατομικη2...

το λεω για να το πιστεψω...:look:
Σκέψη : αν συνεχίσει να καίγεται εδώ δεν θα την περάσει ποτέ

Κλείσε το ίντερνετ.
Διάβασε.
Σκίσε τους! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
είναι φυσιολογικό που το διάβασα 2 φορές για να το καταλάβω....?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
αν πιάσω αυτόν με το πράσινο laser θα γίνει της τρελής*!!:mad:




















*θα τν βοηθάω να ενοχλεί περαστικούς:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Λοιπόν αφού ήδη το χω γράψει μια φορά στο μσν, ας το βάλω κι εδώ:P Τι έγινε σήμερα που γράφαμε μάθημα:

φτανουμε στο τελευταιο 10λεπτο και ο νικος με τον οποιο καθομαστε διπλα για να πουμε τιποτα, φευγει και μου λεει στα πεταχτα να ανταλλαξουμε θεματα γιατι αυτος ειχε κατι γραμμενα πανω ωστε να δω κατι αν θελω
Ο χρήστης Nick λέει:
oh shit
Ο χρήστης ΝoiSy MaN λέει:
τελειωνω λοιπον εγω και δεν παιρνω τα θεματα του γιατι εκανε την εξυπναδα να γραψει ονομα και αν εβλεπαν διαφορετικα ονοματα σε γραπτο και θεματα θα μου την ελεγαν
με βλεπει ομως ενας επιτηρητης και μου λεει να παρω και τα θεματα, του λεω δεν ειναι δικα μου και δε βρισκω τα δικα μου
ε πηραμε τα δικα του και κατω στη εδρα υποψιαστηκαν αυτο οτι ανταλλαξαμε θεματα και τους ειπα οτι θα παρω το νικο να μου φερει τα θεματα(δεν ειχα καταλαβει τι ειχε γινει και οτι τα χε δωσει με το γραπτο του)
ε και μετα τους ειπαμε οτι του επεσαν και καταλαθος πηρε και εδωσε τα δικα μου
οποτε ειπε οτι αν δει κοινα πραγματα θα μας μηδενισει
εγω αντεγραψα μονο 4 αντιδρασεις εκ ττων οποιων οι δυο ηταν σωστες οποτε θα μπορουσα και μονος να τις κανω και οι αλλες δυο λαθος
σε ολα τα υπολοιπα ο καθενας εγραψε τα δικα του οποτε λογικα δε θα βρει στοιχεια αντιγραφης
κι ετσι απλα ελπιζουμε να μη μας μηδενισει γιατι δεν αξιζει κιολας αλλα ο συγκεκριμενος καθηγητης ειναι μεγαλη καριολα

Πείτε απόψεις: Μηδενίζεσαι- δε μηδενίζεσαι:P

χαλαρά μηδενίζεσαι....:P
-----------------------------------------
είναι φυσιολογικό που το διάβασα 2 φορές για να το καταλάβω....?

κ άλλος χαζούλης στο forum...:fss::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
χαλαρά μηδενίζεσαι....:P
-----------------------------------------


κ άλλος χαζούλης στο forum...:fss::P

ποιος? :who: που? :who:

αν σου πω όχι χρήστο... θα με συγχωρεσεις που σου είπα ψέματα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
ποιος? :who: που? :who:

αν σου πω όχι χρήστο... θα με συγχωρεσεις που σου είπα ψέματα? :P

και εγώ τα διαβάζω 5-6 φορές και στο τέλος συνειδητοποιώ ότι σκέφτομαι άλλα πράγματα όταν διαβάζω και άντε πάλι απτην αρχή μέχρι να συγκεντρωθώ...:who:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top